kocaali kullanıcısının son içeriği

1. K

Gps Mi, Akıllı Telefon Mu?

Ynt: Gps Mi, Akıllı Telefon Mu? yol olmayan yerde, ormanda, dağda, patikada, işe yarıyor mu bu HereDrive+ ve Lumia kombinasyonu?
  2. K

Off Road Ve Konfor Amaçlı Makas Kulakları

Ynt: Off Road Ve Konfor Amaçlı Makas Kulakları özelden mesaj attım hocam..
  3. K

Ynt: Off Road Ve Konfor Amaçlı Makas Kulakları hocam hayırlı olsun, güle güle kullanın... ön ve arka amortisörleri ne ile değiştirdiniz, marka model verebilir misiniz? Benzer uygulamayı yapmayı düşünüyorum da, önden malzemeleri tedarik edebilmek için soruyorum...
  4. K

Lastiklerdeki "kar Tanesi" İşareti - Snow Flake

Ynt: Lastiklerdeki "kar Tanesi" İşareti - Snow Flake Goodyear Wrangler DuraTrac iyi bir alternatif olabilir... bunu iyi bir araştırmak lazım... hem diş yapısı hafif çamurda iş görür gibi, hem de kar tanesi işareti barındırıyor ki kar performansı standart AT'den iyi demektir...
  5. K

Ynt: Lastiklerdeki "kar Tanesi" İşareti - Snow Flake araştırırken şunlara denk geldiydim ama TR'de satılmakta mıdır hiç fikrim yok.. Goodyear Wrangler DuraTrac Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure with Kevlar (ProGrade Load Range E) Goodyear Wrangler SilentArmor Kumho Road Venture SAT...
  6. K

Ynt: Off Road Ve Konfor Amaçlı Makas Kulakları kule üstü getler için elinde ölçü olan var mıdır? ya da hazır yapılmışını satan??
  7. K

Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma?

Ynt: Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma? bilgiler için çok teşekürler hocam...
  8. K

Ynt: Lastiklerdeki "kar Tanesi" İşareti - Snow Flake hocam daha önce hiç BF Goodrich kullanmadan, o yüzden performansını şahsen tecrübe etmedim. Ben de kullanıcı yorumlarına güvenerek öyle bir karar vermiştim. Aslında durumumuz çok benzer. ve ben BFG AT alıp, 4 mevsim onları kullanıp...
  9. K

Ynt: Lastiklerdeki "kar Tanesi" İşareti - Snow Flake şimdi durum netleşti, çok teşekürler hocam.. bu durumda yeni lastik almaya gerek yok.. bu yazıların birer çıktısını alıp araçta bulundurmakta fayda var...
  10. K

Ynt: Lastiklerdeki "kar Tanesi" İşareti - Snow Flake geçen yıl AT lastiklerimi alırken özellikle M+S ibaresinin bulunmasına dikkat ederek almıştım ancak şimdi kanunen bunun yeterli olmadığını öğrendim. Daha sonra herhangi bir değişiklik yayınlandı mı henüz öğrenemedim ama Bakan Binali...
  11. K

4x4 L200 kamyonet kullanıyorum. Üzerinde Falken Wildpeak AT lastikler var ve oldukça memnunum. Kış lastiği genelgesine göre 1 Aralık itibariyle, ticari olmasa bile kamyonet tipi araçlarda kış lastiği zorunluluğu var. Ve yine aynı genelge diyor ki lastiğin kış lastiği olduğunun ıspatı için...
  12. K

Makas Yükseltme Kulakları

Ynt: Makas Yükseltme Kulakları L200 için fiyat rica edebilir miyim?
  13. K

Ynt: Off Road Ve Konfor Amaçlı Makas Kulakları L200 için bir takım rica ediyorum. Fiyat nedir?
  14. K

4 Aile 3 Çocuk 4 Defender Yalova Yaylaları Kampı

Ynt: 4 Aile 3 Çocuk 4 Defender Yalova Yaylaları Kampı 1,5 yaşındaki oğlum biraz daha büyüdüğünde peşinize takılabilmek hayaliyle okuyorum bütün gezi paylaşımlarınızı... kendime örnek aldığım bir grupsunuz... keyfiniz daim olsun...
  15. K

Yeni Makinem Ve Şekil Değişimi

Ynt: Yeni Makinem Ve Şekil Değişimi nefis makina... kazasız belasız keyifli geziler diliyorum.. yükseltmeyi nasıl yaptınız?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri