ilkerabi kullanıcısının son içeriği

1. ilkerabi

750 kg. ve Üzeri Çekme Karavanlarda Ruhsat Sorunu?

Ynt: 750 kg. ve Üzeri Çekme Karavanlarda Ruhsat Sorunu? Arkadaslar ruhsatı olan cekme karavan nasıl ruhsatsıza dönüştürülür :) Yani bunu hersene muayyeneye götürmek sartmı götürmez isek ne gibi ceza gelir veya gelmez ruhsatlı plakayı trafikten düşürmemiz mi gerekir buda nasıl olur hepinize...
  2. ilkerabi

Çekme Karavanın Araca Getirdiği Yük Ne Kadardır?

Ynt: Çekme Karavanın Araca Getirdiği Yük Ne Kadardır? arkadaslar 5.25 erba cekme karvanı dizel 1500 cc lik bir motor/aracla cekme sansım varmı istanbul-marmaris arası lütfen cevap
  3. ilkerabi

Ynt: 750 kg. ve Üzeri Çekme Karavanlarda Ruhsat Sorunu? Yusuf bey haklısınız biraz fazla alınganlık gösterdiğimin farkına 24 saat sonra vardım.Üzgünüm talıhsiz alınganlığımdan dolayı.
  4. ilkerabi

Ynt: 750 kg. ve Üzeri Çekme Karavanlarda Ruhsat Sorunu? Sayın sabi nazik cevabınız için cok tesekür ederim bu beni tatmin etti :)Gerekli cevabı almış bulunmaktayım
  5. ilkerabi

Merhaba gezenbilir dostları ben marmaris camlıköyde yasamaktayım.Bu arada kendime sit alanı olan bölgede 1300 metre kare yer satın aldım.Etrafını cevirdim elektirik bagladım.denize 100 metre olan yere bir karavan koyarak yılın belli zamanlarında burada kalmak bazı dönemlerde yurt içinde...
  6. ilkerabi

Çift Dingil Çekme Karavanlar için Kanun ve Yönetmelikler Nelerdir?

Sayın yönetici, Çift dingil cekme karavan almak istiyorum bu konu ile ilgili bilgi paylasımınızı yapmanızı rica ederim, Örnek olarak; Hersene trafik muayyenesi gerekiyormu? Ruhsata işletmek gerklimi(Ben bu karavanı trafikte kullanmayacagım) Yıllık vergi ödemesi varmı? Simdiden tesekkür ederim
  7. ilkerabi

Mobil Konut Olarak Kullanabileceğim Büyük Bir Çekme Karavan Arıyorum

Ynt: Mobil Konut Olarak Kullanabileceğim Büyük Bir Çekme Karavan Arıyorum Tesekkür ederim unutmadgınız için daha yeni internet baglattım.Net siz bu kadar dayanabildim Umarım daha sık bulusuruz.Sevgiyle kalın
  8. ilkerabi

Ynt: Mobil Konut Olarak Kullanabileceğim Büyük Bir Çekme Karavan Arıyorum Tesekkür ederim sayın yönetici ismim İLKERABİ dir,
  9. ilkerabi

Sevgili karvancı dostlarım sitenize kayıt olduktan bu güne kadar ne yapsam nasıl birsey sahibi olsam diye uzun zamandır arastırma yaptım.Taki gökova taraflarında bir arazinin üzerine mobil ev karavan koymaya karar verdim.eşim ve benim içinde yasayacagım 15-20 m2 lik bir cekme karavan ev tabi...
  10. ilkerabi

Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova

Ynt: Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova Arkadaslar kısa süre önce bu kamp hakkında bilgi almak amacıyla görmeye gittim.Alan olarak cok geniş diyebilirim deniz gercekten cok güzel tesis su an için acıkmı bilmiyorum ama o gittiğimiz gün calışmalar vardı temizlik vs.Eger...
  11. ilkerabi

Amazon Kamping; Marmaris

Ynt: Amazon Kamping; Marmaris Sayın bay amazon kamp denize yaklasık 500 metre uzakta olup benim hiç tercih etmediğim bir kamptır ve ücret olarakda biraz fazla istiyorlar tabi tercih meselesi gidip görülebilir yalnız gitmeden arayıp yer sormanızı tavsiye ederim.
  12. ilkerabi

Boncuk Kamping; Marmaris

Ynt: Boncuk Kamping; Marmaris Ercüment bey zmanı belliyse lütfen yazarmısınız sizi karsılamaktan zevk alırım cok doğru bir secim yaptıgınızı göreceksiniz saygılar
  13. ilkerabi

Boncuk Kamping; Marmaris

Ynt: Boncuk Kamping; Marmaris Yücel ciğim -ince düşünceni anlıyorum ama bence karvan ve cadırcıların mutlak ama mutlak bu güzelliği görmesini isterim bir doğa sever olarak Umarım yardımcı oluyorumdur Ben google de bircok formlarda burayı tanıtıyorum.Ayrıca beni msn adresimden arayabilirsin...
  14. ilkerabi

Boncuk Kamping; Marmaris

Ynt: Boncuk Kamping; Marmaris BONCUK KOY BONCUK KAMPIN UYDUDAN GÖRÜNTÜLERİ linki tıklayın Boncuk koyu : http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=tr&msa=0&msid=111929709586429218788.00045c31c2c2804815c0b&ll=36.975884,28.21774&spn=0.01152,0.027294&t=h&z=16
  15. ilkerabi

Boncuk Kamping; Marmaris

Ynt: Boncuk Kamping; Marmaris BONCUK KAMP MARMARİS Yücel ben senein adına bendekileri yükleyeyim tabi gelirken mutlak oltalarınızda yanınızda olsun

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri