Hasancebi kullanıcısının son içeriği

1. H

12 Gece 13 Gün Türkiye'den Arabayla Avrupa'ya Kısa Tur.

Cok guzel bir yazi olmus seneye yapacagim avrupa gezisi icin faydali bilgiler var. Eline saglik.
  2. H

Karavan Ruhsatı Olmadan Demonte Mobilya İle Trafikte Sorun Yaşarmıyız?

Turkiyedeki devlet halktan nasil daha fazla vergi alabilir diye dusunen bir devlet. O yuzden her sey yasak hersek ucrete tabi.
  3. H

Mükemmel Bi̇r Gezi̇ Karavani Nasil Olmali

Verdiginiz bilgiler gercekten kayda deger. Tesekkur derim.
  4. H

L200 Kara Duman Problemi

Enjectorlerin saglam olup olmadigi olcumle (coil) anlasilabilir anacak (nozzle) (puskurtme uclarina bakmak icin sokulmeleri gerekir.
  5. H

3 Sistem Buzdolaplarının Devri Tarihe Mi Karıştı?

Merhabalar, Dediginizi yabana atmamakla beraber bazi diger konularada dikkatinizi cekmek isterim. Gunes panellerinde yazan deger panelin; yeni, temiz, gunesi tam ve dik alarak ve gunesin en kuvvetli oldugu sartlarda yapilan olcum degeridir. Normalde panellerin ortalama uretim degeri daha...
  6. H

Toplam Enerji İhtiyacı Hakkında Yardım

Ben size guc/sarj hesabiyla ilgili bir formul yazmak istiyorum bu formulu kullanarak butun gelir ve gider hesabinizi yapabilirsiniz. V=volt A=amper W= guc/enerji W=V*A Yani gunes panelinin sarj miktari (current) 7 amp/saat ise ve 12 voltluk bir panel ise saate teorik olarak 12* 7= 84 watt lik...
  7. H

Çekme Karavan Korkuları

Hayirli olsun.
  8. H

Karavancı Dostumuz Bülent Göncü'yü (çöl Kartalı) Kaybettik.

Allah rahmet eylesin yakinlarina sabir dilerim.
  9. H

Hilux Yedek Parça Konusunda Yardımcınız

Merhabalar, Toy0ta icin asagidaki siteden arac sasi numarasini girerek istedigin parcayi sorgulayabilirsiniz. Verilen fiyatlat Int. referans fiyatidir piyasa fiyatlarina gore normalde yuksetir. ToyoDIY.com
  10. H

Kendim Yapıyorum! Küçük Aile Karavanım.

Kolay gelsin. Elimde avustralyali kendi cekme karavanini yapan amatorden istedigim ve gonderdigi imalatla ilgili birkac resim var burada paylasiyorum umarim faydasi olur.
  11. H

Hj 60 13000 Km Orta-doğu Ve Orta-asya, Önerileriniz!!!

Mehaba Atilla bey, Normalde radyatorde su olursa hararet yapsa bile motor zarar gormez ancak hararet devam ederse radyator kapagindan su atmaya baslar ve (110 derecede) motorda su kalmaz bu durum olusursa motor zarar gorur; ya kapak contasini (cylinder head) yakar yada kapagi catlatir bu durumda...
  12. H

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Cihan bey, Tesekkur ederim. Henuz arastiriyorum calismaya basladigimda burda paylasirim.
  13. H

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ben Hasan, Jeoloji muhendisiyim scubadiver brovem var, amator balikcilik, amator fotografcilikla ilgiliyim Nikon D-800 kameram var, is makinalari ve araclarinin tamir bakim islerinde tecrubeliyim, dogayi ve hayvanlari seviyorum TUXEDO cinsi kedim var. Ingilizce ve Arapca biliyorum. Karavan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR