HakanBastoncu kullanıcısının son içeriği

1. HakanBastoncu

1982 Defender Aldım, Arazide Ne Kadar İyi Acaba?..

Ynt: 1982 Defender Aldım, Arazide Ne Kadar İyi Acaba?.. Merhaba, Düşünceleriniz için size ve Yunus kardeşime teşekkür ederim. Geç yanıt verdiğim için özür dilerim. Gerekli tüm açıklamayı Yunus kardeşim net bir şekilde yapmış, yazdığı her harf için ellerine sağlık. Defender tdi, 109'la kıyas...
  2. HakanBastoncu

7/24 Açık Landrover'cılar

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Paspas dükkanın içinde kalmış :D ;D
  3. HakanBastoncu

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri bu arada hakan merak etme kolay kolay cj mi üzmedim..üzmemde ;) ;) Derin bir ooooh ;D, Eyvallah Tuncay Bey. (eskiye hayat verme ve yürütme psikolojisi bende de var. Hastayı ayaklandırmak, ayaklanan hastayı öldürmek korkusu ) Gezilerde görüşmek üzere
  4. HakanBastoncu

Gezenbilir'in CJ' leri

Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri Tam Destek, Uğur Bey'i tanımıyorum, aracını görmedim. Ama Tuncay Bey'i tanıyorum ve aracını gördüm. Piyasada gezen CJ - 7'lerin içinde eeeeeen düzgünü... Daha temizi, daha orjinali var diyen yanılır. Konunun en başından beri yırtınıyorum; ABİCİM YAZIKTIR...
  5. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Günaydın Arkadaşlar, Tüm dostlara hayırlı işler, bol kazançlar olsun. Bugün saat 03:00'e kadar buralarda olacağım. Ara ara bağlanıp Çayırova'dan canlı bağlantımız, ünlü konuklarımız olacak. Bugün programa konuk olacak ünlülerimiz: Rahmetli Zeki Müren, Rahmetli...
  6. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Budur, Hemşerim işte ;D Çok güzel Yunus Kardeş paylaştığın için teşekkürler İyi geceler
  7. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Rica Ederim, Yunuscum, Sevtap Ablacım. Daha video var ama vakit yok :-\ Yunus Kardeş sana kanımın ısınması boşuna değilmiş bak :D Artık gözler kapanıyor 8) Adile Teyze muhabbeti gibi olacak kusura bakmayın ;D : Sevtap ablaa, Cüneyt Abiiiiii, Yunuuuuuus...
  8. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Hah hah haaaah, Ben sana diyorum ama miki fare gibi kulaklıkla dolaşıyorum ;D Sen tedbiri elden bırakma dostum. Sevtap ablayı kızdırmadan video muhabbetini bırakayım, kovalayacak beni dükkandan :D
  9. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Abi uzadı be 24:20 civarı şirketten çıktım. Senin mekanın kapanma saatine yakın olduğu için uğramadan pas geçtim kusura bakma. RRC Sertan'da, peder askıntı olmuş bugün ;D Aman dedim anahtarları sakla. Esirgediğimden değil off road'da Beni ve Sertanı alır, torbaya...
  10. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Yunus Kardeş, Burda da bir numara yok ama lütfen sesi açık dinle. Bu adamın da stili hoş. Arabayı hoşaf etmeden sakin sakin yürüyor, bilinçli off road'cu ;D http://s666.photobucket.com/albums/vv27/hakanbastoncu/?action=view&current=costa.flv
  11. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Dostum Katılıyorum, Defender,Disco veya RRC hepsi aynı işi görür. CJ,XJ,ZJ veya Suzuki vs. Yer çok zor bir yer değil. Fakat adamın stili çok hoşuma gitti. Yormadan 1-2 sefer de işi bitiriyor. Bir video da senin için göndereceğim :D 5 dk. müsade Cüneyt Abimiz...
  12. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Resimsiz olmaz ama değil mi? http://i666.photobucket.com/albums/vv27/hakanbastoncu/range-rover-berlin-breslau1-1c704.jpg http://i666.photobucket.com/albums/vv27/hakanbastoncu/range-rover-berlin-breslau2-ad983.jpg Ya Yunusum boşver Osmanlıyı, Ben safkan...
  13. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Bu da son video :-\, Photobucket biraz ağır. Vakit buldukça yükleyeceğim. Eve yeni geldim. Bakan uyumuş. Bende birazdan gazlarım :D http://s666.photobucket.com/albums/vv27/hakanbastoncu/?action=view&current=rrc2.flv
  14. HakanBastoncu

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Evet Ufuk Abi, Bende dikkat ettim. Trial motoru kullanır gibi gazlıyor. RRC değil GAS GAS 250 CC. :D Araba muhtemelen 1975-80 arası bir model ve standart görünüyor. Ön ve arka kilit kesin. Başka türlü bu stil zor ::)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri