gustogokhan kullanıcısının son içeriği

1. gustogokhan

5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012) sanırım 1000 sayfada olsa görseller sıkılmadan tek tek bakıcaktım hepsine, paylaşım için çok teşekkürler, gelemesekte görüntülere bakınca kendimi oradaymış gibi hissettim, seneye inşallah bizde...
  2. gustogokhan

Satılık willys Tuzla Jeep 1967 4x4 bakımlı ... fiyatı 12500 tl

Ynt: Satılık willys Tuzla Jeep 1967 4x4 bakımlı ... fiyatı 12500 tl çok acil satılık 10 bin liraya bırakıcam....
  3. gustogokhan

erzincan'da land cruiser la yaylabaşı ergan dağı gezisi(01-07-2012)

Ynt: erzincan'da land cruiser la yaylabaşı ergan dağı gezisi(01-07-2012) ohh sadi abi'nin balları götürmüşsünüz :) afiyet olsun abiler...
  4. gustogokhan

Satılık willys Tuzla Jeep 1967 4x4 bakımlı ... fiyatı 12500 tl

aracım 1967 model willys tuzla Jeep, orjinal hurrican motor rektefiye edildi henüz 200 km yapmamıştır, fren westinghouse sistemine çevrilmiştir, direksiyon hidroliktir, debriyaj sistemi hidroliktir, lastikler 30x9,50 15R MT federal markadır henüz 200 km yapmamıştır, çorum kalorifer mevcut, lpg 1...
  5. gustogokhan

sivas off-road 10/06/2012 himmetfakı fadlum tuzlası gezisi

Ynt: sivas off-road 10/06/2012 himmetfakı fadlum tuzlası gezisi amca çok güzel bi gezi olmuş , paylaşım için teşekkürler...
  6. gustogokhan

EROFF(Erzincan Off-Road ve Doğa Sporları ) Aygır Gölü Kamplı Gezisi Görseller ( 16 - 17 Haziran 201

Ynt: EROFF(Erzincan Off-Road ve Doğa Sporları ) Aygır Gölü Kamplı Gezisi Görseller ( 16 - 17 Haziran güzel bir görüntü daha....
  7. gustogokhan

EROFF(Erzincan Off-Road ve Doğa Sporları ) Aygır Gölü Kamplı Gezisi Görseller ( 16 - 17 Haziran 201

Ynt: EROFF(Erzincan Off-Road ve Doğa Sporları ) Aygır Gölü Kamplı Gezisi Görseller ( 16 - 17 Haziran http://www.izlesene.com/video/offroad/6314693 kısa ama iyi seyirler...
  8. gustogokhan

valla ümit te kendi fotoğraflarını paylaşsın diye ondan bekliyorum ben yüklemiyorum, ya videoyu yüklemek isterdim ama örnek davranış teşkil etmeyecek cümleler var içerisin de ( benim eleman mustafacığım kullanmış) o yüzden kendimize saklamak daha doğru geldi :))
  9. gustogokhan

cj5 çamura battı ve benim asi tuzla canavar gibi çıkardı, (yanlış anlaşılmalara mahal vermeyeyim dedim ;) :)))) )
  10. gustogokhan

biraz da çamurlu er-off hakkını veren fotoğraf yükleyeyim...
  11. gustogokhan

Sinan Abi benim bulutun içinden gelirken çekmiş olduğun fotoğraf çok hoş çıkmış :) emeğine sağlık bende birkaç fotoğraf yüklüyorum...
  12. gustogokhan

İliç Balkaya Gezisi

Ynt: İliç Balkaya Gezisi köy içi
  13. gustogokhan

İliç Balkaya Gezisi

Ynt: İliç Balkaya Gezisi yavşanlı (halk tabiri) adlı köyün yaylasına tırmanış...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri