5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gültekin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 144
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,055
Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Sabah da güneşe şöyle bir bakıp teleskopu topladık. Güneş bu aralar aktif dönemde olduğundan üzerinde çok sayıda leke var. :smiley:

Geziyle ilgili çektiğimiz daha fazla fotoğrafa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=88794.msg1154006#msg1154006

IMG 7552

P7019965

Etiketler
Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

fsirin' Alıntı:
Gece ay nedeniyle fazla bir cisinm görülmüyordu ancak satürn, mars, Halka bulutsu ve birkaç gök cismine bakıldı.
Selam,
Ferhat bey,bu muhteşem Ay görsellerini paylaştığınız için teşekkür ederim.

jumanji14' Alıntı:
Arkadaşlar bir haftadan fazla bir süre geçti,ancak kendime gelebildim,bu gün son olarak festival ve off-road oyun alanlarını eski haline getirdik.Öncelikle emek harcanan bu organizasyona Türkiye'mizin çeşitli bölgelerinden uzak yakın demeden kalkıp gelen tüm dost ve gönüldaşlarımıza teşekkürler ediyorum.Umarım eğlenmişsinizdir ve umarım Festival gibi bir festival olmuştur..Bu yıl dolu dolu programı olan bir festival planlamıştık,ancak Cumartesi Köroğlu Dağları gezisi uzadığı için veya zaman planlamasını iyi yapamadığımızdan,Oryantiring oyunları anonsları geç yapıldı,bunun sonucudur diye tahmin ettiğim kayıtların 3 ekiple sınırlı kalması sonrası oyunları iptal ettik.Daha sonra katılmak isteyenlerde oldu,ancak dostlarımızın ormanda kaybolup,geceye kalmalarını istemediğimizden oyunları başlatmama kararı aldık.Pazar planlanan off-road oyunları konusunda da zaman,uzun yoldan gelenler için kısaydı.Bence Festival yapılacaksa bundan böyle iki güne sığdırılmamalı ki,gelen dostlarımız eğlensin,eğlenceler bittiğinde ise dinlenerek yola çıksın.
Tek üzüldüğüm nokta bazı katılımcıların atıklarını olduğu gibi bırakmaları oldu,inanın bize yakışmıyor ardımızda bıraktıklarımız.Şu yaptı,bu bıraktı konusuna girmek istemiyorum.Ama görevli arkadaşlar ile birlikte nerdeyse bir kamyonete yakın atık topladık.Kullanacağımız alanların izinleri konusunda şahsi ve kulübüm adına bize bıraktıklarından daha temiz teslim edeceğimize dair sözler vermiştim,ben sözümü tuttum..Ancak o çöpleri bırakanların vicdanları rahatmıdır bilemem..
Sağlık ve esenlikle kalınız.

İrfan BİLGİN
BOLOFF Başkanı

yazık...offroadun olmazsa olmazlarından olan doğaya saygıya ters bir durum olmuş...offroadçulara yakışmayan bu davranış,, etkinliği düzenleyen sizlere de saygısızlık olmuş..ben katılamasamda emeklerinize ve özverili çalışmalarınıza teşekkürlerimi gönderiyorum..sonraki etkinlikte buluşmak dileği ile..

Tüm arkadaşlarımıza merhabalar,

Hepimiz araçlarımız ile gelirken tüm malzemelerimizi yanımıza alıyoruz, dönerken de neden çöplerimiz de dahil tüm malzemelerimizi yanımıza alamıyoruz sorusunu sormak sanırım bu mesaj üzerine gerekiyor..Daha önce de yapılan bir çok faaliyetlerde çöp konusu çeşitli şekillerde irdelenmişti ancak ben Gezenbilir Dostlarımızın duyarlı olacağını umuyorum, diliyorum ki, dostlarımızın çöplerini bilinçli olarak bırakmadıklarına belki de alanda festival sonrasında toplama yapılacağını düşündüklerine canı yürekten inanıyorum, inanıyorum ancak yine de hepimizin araçlarımıza çöplerimizi alma konusunda da israrcı olmamız gerektiğine inanıyorum..
Bu sayın İrfan Bilgin'in de söylediği gibi hepimizin vicdanlarının rahat olması için gerekli, yeniden umuyorum ki, bir sonra ki festivalimizde hiç bir şekilde çöp konusunu anımsatmamıza gerek kalmayacak, ve festival alanımızı bizler tertemiz bırakacağız..

Selamlarımla
Ceranus - Zerrin YİĞİTER

jumanji14' Alıntı:
......
Tek üzüldüğüm nokta bazı katılımcıların atıklarını olduğu gibi bırakmaları oldu,inanın bize yakışmıyor ardımızda bıraktıklarımız.Şu yaptı,bu bıraktı konusuna girmek istemiyorum.Ama görevli arkadaşlar ile birlikte nerdeyse bir kamyonete yakın atık topladık.Kullanacağımız alanların izinleri konusunda şahsi ve kulübüm adına bize bıraktıklarından daha temiz teslim edeceğimize dair sözler vermiştim,ben sözümü tuttum..Ancak o çöpleri bırakanların vicdanları rahatmıdır bilemem..
Sağlık ve esenlikle kalınız.

İrfan BİLGİN
BOLOFF Başkanı

zerrin güneş gözlüklerini çıkartmışsın ,çok şaşırdım, senı ilk defa gözluksuz gordum ,sen gözluksuzde çok guzelmıssın laf aramızda :smiley::smiley::smiley:

fsirin' Alıntı:
Güzel bir etkinlik oldu emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz. :smiley:
Çok teşekkür ederiz. Dediğiniz gibi çok keyifli ve güzel bir organizasyondu. Resimleri paylaştığınız için teşekkürler.

İyi derecede bilgisayar kullanabilmeme ve forum kullanma konusunda tecrübeli olmama rağmen buraya resim eklemeyi çözebilmiş değilim. Resim upload sitesine attım, olası her linki buradaki seçeneklerle kombine ettim olmadı. Photo shop türevi yazılımlarla resimlerin ayarlarını, boyutlarını değiştirdim yine sökmedi. İçeriği zengin ve kaliteli fakat tuhaflıkların çok olduğu bir forum burası.

Herkese Tekrar'dan Merhaba; Organizasyon ile ilgili tüm görselleri tek arşivde topladım ve Boloff.com 'da yayınladım.
Dileyen sitemizdeki fotoğraf ve videoları inceleyebilir...

5. Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali, Kenan Çarpışantürk Etabı Off Road Oyunları Yazısı ve Görselleri;

http://www.boloff.com/2012/07/23/5-bolu-doga-sporlari-ve-off-road-festivali-kenan-carpisanturk-etabi-off-road-oyunlari/

www. boloff. com /2012/07/23/5-bolu-doga-sporlari-ve-off-road-festivali-kenan-carpisanturk-etabi-off-road-oyunlari/

5. Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali, Mehmet Becce Etabı Off Road Oyunları Yazısı ve Görselleri;

http://www.boloff.com/2012/07/22/5-bolu-doga-sporlari-ve-off-road-festivali-mehmet-becce-etabi-off-road-oyunlari/

www .boloff. com /2012/07/22/5-bolu-doga-sporlari-ve-off-road-festivali-mehmet-becce-etabi-off-road-oyunlari

5. Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali sorunsuz bir şekilde tamamlandı [Festival Anlatımı ve Görselleri]:

http://www.boloff.com/2012/07/23/5-bolu-doga-sporlari-ve-off-road-festivali-sorunsuz-bir-sekilde-tamamlandi/

www .boloff. com /2012/07/23/5-bolu-doga-sporlari-ve-off-road-festivali-sorunsuz-bir-sekilde-tamamlandi

daredevil' Alıntı:
İyi derecede bilgisayar kullanabilmeme ve forum kullanma konusunda tecrübeli olmama rağmen buraya resim eklemeyi çözebilmiş değilim. Resim upload sitesine attım, olası her linki buradaki seçeneklerle kombine ettim olmadı. Photo shop türevi yazılımlarla resimlerin ayarlarını, boyutlarını değiştirdim yine sökmedi. İçeriği zengin ve kaliteli fakat tuhaflıkların çok olduğu bir forum burası.

yanlış anlamayın..bu işte uzman değilim..çektiğim fotoğrafları bilgisayarda masa üstüne atıyorum. adet fazla ise yine masa üstünde adlandırdığım dosyaya kaydediyorum.bu foruma girdikten sonra cevaplama kısmında aşağıda dosya ekle seçeneği var.altında dosya seç seçeneğini tıkla,,,bilgisayarda masa üstüne gel,kendince adlandırdığın dosyaya gel ve fotoyu aç tıkla..,(dosya seç ) seçeneğinin altında (daha çok dosya ekle) seçeneğini tıklayarak 5. kez bunu yapabilirsin.. belki başka yollar vardır ama ben naçizane böyle bir yol buldum..daha iyi bir fikri olan varsa yardımcı olsun..

sanırım 1000 sayfada olsa görseller sıkılmadan tek tek bakıcaktım hepsine, paylaşım için çok teşekkürler, gelemesekte görüntülere bakınca kendimi oradaymış gibi hissettim, seneye inşallah bizde katılabirliiz...saygılar...

Festival'de Mehmet Becce Off Road Yarışından akılda kalanlar...

Land Rover Mafia...
bolu_extreme_off_road_oyunlari.jpg

Discovery G4...
extreme_off_road_yarislari.jpg

Uğur Haliloğlu Müthiş Savaştı...
bolu_extreme_off_road.jpg

Ve Şampiyonlar...
extreme_off_road_yarislari_derecesi.jpg

Festivali'de Kenan Çarpışantürk Off Road Yarışından Akılda Kalanlar...

bolu_off_road_oyunlari_2012.jpg

bolu_off_road_yarislari.jpg

off_road_oyunlari_2012_bolu.jpg

Fesitval'den bir kaç kare daha...

bolu_doga_sporlari_ve_off_road_festivali.jpg

off_road_festivali.jpg

extreme_off_road.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR