greenlandy kullanıcısının son içeriği

1. greenlandy

Discovery Almak İstiyorum

Ynt: Discovery Almak İstiyorum yardim ve bilgileriniz icin tesekkür ederim , Alp bey sizede alakaniz icin tesekkürlerimi sunarim fakat araci viyanada kullanacagim o yüzden maalesef türkiyeden alamiyorum ...
  2. greenlandy

Discovery Almak İstiyorum

arkadaslar 190 beygir discovery almak istiyorum tavsiyelerinize ihtiyacim var arac hakkinda hic bir bilgim yok , saglamlik , yakit v.s. simdiden tesekkürler
  3. greenlandy

Karadeniz Fıkraları

Ynt: Karadeniz Fıkraları temel bir markette calismak icin bas vurur ama markete kücük bir sinavla isci alinacaktir , sube görevlisi dursun burnundan hemserisini tanir ve onu ise almaya calisir haliyle ve sinavda basit sorular sormaya karar verir. dursun<söyle bakalim usagum 3 koyun verdim...
  4. greenlandy

Yeni Araç Test Sürüşü

Ynt: Yeni Araç Test Sürüşü kazasiz belasiz offroadlar insallah ...
  5. greenlandy

ANTOFF Karadeniz gezisi

Ynt: ANTOFF Karadeniz gezisi canlarim ya sinop a da ugramislar , tatlica selalelerini inceburunu gördüm . süper gezi olmus , paylasimlar icin tesekkürler,,..
  6. greenlandy

Ulusal Sinop Off-Road Yarışı

Ynt: Ulusal Sinop Off-Road Yarışı ama hosuma gitmeyen bir sey var bu karelerde , resim olarak ok güzel ama offroad ve rally karistiriliyor zaman zaman bu karelerdede bunu gördüm , araclar son sürat gecis yapiyorlar bence offroad bu olmamali . paylasimlar icin tesekkür ederim ..
  7. greenlandy

Land Rover Defender 110 ARB Airlocker Ön ve Arka Difransiyel Kilit Test Videosu

Ynt: Land Rover Defender 110 ARB Airlocker Ön ve Arka Difransiyel Kilit Test Videosu discovery tesekkür ederim link icin , capraz askida kalmiyor hareket bu iste
  8. greenlandy

Land Rover Defender 110 ARB Airlocker Ön ve Arka Difransiyel Kilit Test Videosu

Ynt: Land Rover Defender 110 ARB Airlocker Ön ve Arka Difransiyel Kilit Test Videosu selam , :( video error verdi göremedim
  9. greenlandy

Land Rover 88 inch

Ynt: Land Rover 88 inch ben parcalari ivediksanayi sitesi ankaradan aliyorum , telefon ediyorum ya kargo ya otobüsle parcayi yolluyorlar parayi hesapnumarasina yolluyorum , telefon etmemle parcalarin elime gecmesi 24 saat kadar sürüyor , örnek olarak komple defransiyel 3 serisi icin cikma...
  10. greenlandy

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 süper bir calisma yapilmis taktirle izledim paylasimlarinizi ,tesekkürler....
  11. greenlandy

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ? en iyisi nostaljik alin benim gibi , 74 model , vergiden yaptiginiz karla arabaya masraf edin süper arac cikar ortaya , hemde zevk veren bir olay bence tabi !!
  12. greenlandy

Şile, Kömürlük - Akçakese Off-Road ve Keşif Gezisi (07 Haziran 2009)

Ynt: Şile, Kömürlük - Akçakese Off-Road ve Keşif Gezisi (07 Haziran 2009) roman gibi bir gezi olmus , paylasim icin sagolun
  13. greenlandy

İlk Off-Road Denememizde Başımıza Gelenler (18 Mayıs 2008)

Ynt: İlk Off-Road Denememizde Başımıza Gelenler (18 Mayıs 2008) Cana gelmesin gerisi önemli degil , tabiki mal canin yongasi ama yinede aradan uzun bir zaman gecince tatli bir ani olarak yer edeceginden eminim ..paylasim icin tesekkürler..
  14. greenlandy

Samoff Off-Road Gezilerinden Görüntüler (1 Mart - 30 Nisan 2009)

Ynt: Samoff Off-Road Gezilerinden Görüntüler (1 Mart - 30 Nisan 2009) samoff ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ne diyeyim her zamanki gibi süper
  15. greenlandy

Giresun - Tirebolu - Cimi'de Geçit Vermeyen Orman Yolu (25 Temmuz 2009)

Ynt: Giresun - Tirebolu - Cimi'de Geçit Vermeyen Orman Yolu (25 Temmuz 2009) Arac harika görünüyor , paylasim icin tesekkürler.. ama daha fazla resim isteriz birdahaki sefere ..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR