Samoff Off-Road Gezilerinden Görüntüler (1 Mart - 30 Nisan 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan engincez Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,046
Ynt: Samoff Off-Road Gezilerinden Görüntüler (1 Mart - 30 Nisan 2009)

Güzel ve aynı zamanda zorlu bir gezi olmuş. Görseller harikaydı. Elinize , emeğinize sağlık.

Etiketler

ben burada çok yeniyim ve karadeniz doğasına hayranım resimlerinize bakarken inanın ben kendimi orada hissettim heyecan ,doğa ile yaşam tarzı her zaman istediğim aktivitelerdendir. sizi gerçekten takdir ediyorum .

samoff ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ne diyeyim her zamanki gibi süper

ben gezenbile yeni üye oldum Bafralıyım , Jip ustasıyım.Benimle yazışmak isterseniz bu sitedeyim, jip hakkında bütün sorulara cevap verebilirim.Bafrada jip benden sorulur.

çok güzel kareler emeginize saglık arkadaşlar

GÜZEL BİR GEZİ OLMUŞ......EMEGİNİZE SAĞLIK

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR