forgotten2006 kullanıcısının son içeriği

1. F

Uşak'ta Off-road Etkinliği 8 Haziran 2014 Pazar

Ynt: Uşak'ta Off-road Etkinliği 8 Haziran 2014 Pazar Hemsehrim keske musait olsaydim da gelebilseydim. Gerci bizim arac pek offroad araci sayilmaz ama. Gitmeyi dusunenlere tavsiye ederim. GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. F

Hesaplı, Bagajlı, Az Sorunlu, Yakıtı Mantıklı, Suv Seçimi İçin Yardım.

Ynt: Hesaplı, Bagajlı, Az Sorunlu, Yakıtı Mantıklı, Suv Seçimi İçin Yardım. Arkadaslar iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim. Umarim daha iyileri size de nasip olur. Herkese kazasiz mutlu gunler dilerim. Ben bu konuyu acarken biraz da benim gibi dusunen arkadaslara bir referans olsun...
  3. F

Ynt: Hesaplı, Bagajlı, Az Sorunlu, Yakıtı Mantıklı, Suv Seçimi İçin Yardım. Sonunda cuma gunu yeni arabamiz aldik. Honda CR-V. Simdilik cok iyi bir secim yaptigimizi dusunduruyor arac. Biraz ogreneyim detaylari paylasirim. GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. F

Alinik cr-v

Arkadaslar selamlar. 99-01 model "temiz" bir crv ariyorum. Mantikli fiyata satmak isteyen olursa iletisime gecebilir. Tesrkkurler GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. F

Ynt: Hesaplı, Bagajlı, Az Sorunlu, Yakıtı Mantıklı, Suv Seçimi İçin Yardım. Arkadaşlar uzun zamandır iş sebebiyle foruma giremedim. Yanıtlayan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Biraz bütçeyi düşürmek durumunda kaldım. 2000 model bir CR-V için anlaştık bir tanıdıkla. Sanırım ihtiyaçlarımı en...
  6. F

Ynt: Hesaplı, Bagajlı, Az Sorunlu, Yakıtı Mantıklı, Suv Seçimi İçin Yardım. Arkadaşlar herkese verdiği cevaplar için çok teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu. Yıllardır bu forumlara girerim ama hala çoklu alıntılama nasıl yapılır öğrenemedim. O yüzden bu mesajda yazdıklarınıza yorumlarımı genel...
  7. F

Ynt: Hesaplı, Bagajlı, Az Sorunlu, Yakıtı Mantıklı, Suv Seçimi İçin Yardım. Ben sanırım SUV teriminin anlamını yanlış biliyorum. Benim için SUV otomobil denmeyecek biraz daha yüksek araçtır. Ruhsatında otomobil geçebilir mesela bu konuda örnekler quasqai kuga vs. Ama bunlar hep yeni araçlar...
  8. F

Ynt: Hesaplı, Bagajlı, Az Sorunlu, Yakıtı Mantıklı, Suv Seçimi İçin Yardım. Evet hocam ya şöyle bir defa daha okudum da yazdıklarımı. Zor. Böyle bir model varmı bilmiyorum. Benim asıl amacım ya şu modele de bir bak desin birisi belki aklıma gelmemiştir. Mesela az önce ciddi ciddi kia sportage...
  9. F

Arkadaşlar merhabalar. Öncelikle 2 gündür forumu sürekli okuyorum ve bugün kayıt oldum. İlk dikkatimi çeken şey, forumda kullanılan üslubun şimdiye kadar gördüğüm forumlar içerisinde(DH dahil en eski forumlardan beridir) herhalde en iyisi olduğu. Birşey bilen insanlar üşenmemiş yazmış...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri