fikretkaya kullanıcısının son içeriği

1. fikretkaya

Bildiğiniz düzgün Niva varmı

Ynt: Bildiğiniz düzgün Niva varmı araç bize 19.000 tl ye mal oldu ama 4 adet yeni kar lastik leriyle beraber 15000 tl ye verecem
  2. fikretkaya

Bayramda Off-Road Gezisi - Dumlu (Erzurum) (22 Eylül 2009)

Ynt: Bayramda Off-Road Gezisi - Dumlu (Erzurum) (22 Eylül 2009) Bu bayramda Rize Çamlıhemşin deydik fotoğraf çeken olmadığından bu kadarını çekebildik :)
  3. fikretkaya

Bildiğiniz düzgün Niva varmı

Ynt: Bildiğiniz düzgün Niva varmı bu araç satlıktır eğer ilgilenmek isterseniz
  4. fikretkaya

Lada Hem Yükseldi, Hem de Spor Bir Görünüm Aldı.

Ynt: Lada Hem Yükseldi, Hem de Spor Bir Görünüm Aldı. Dostum ben bu aracı ERZURUM da yaptırdım.Dursun usta dan allah razı olsun telefonla herkonuda destek oldu.
  5. fikretkaya

Erzurum Tabya Gezisi (20 Ağustos 2009)

Ynt: Erzurum Tabya Gezisi (20 Ağustos 2009) yolum her zaman bayburt a düşüyor geldiğimde tanışırız inşallah
  6. fikretkaya

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu lada modifiye edildiğinde arazide dahada bir canavar olabilir.ben birtane yaptım fikir olur diye resimlerinden koyam 1 2 tane
  7. fikretkaya

Lada Niva 'ya İzolasyon

Ynt: Lada Niva 'ya İzolasyon bende izalasyon yaptım.ancak biraz sesi kesiyor aracın kaporta yapısı çok iyi olmadığından çokta faydasını görmedim açıkcası
  8. fikretkaya

Lada Niva' ya Geniş Kaslı Çamurluk

Ynt: Lada Niva' ya Geniş Kaslı Çamurluk bu dodikler plastik kaportaya tam monte edip birde macun ve boya atmışsınız. ancak arazide bunların darbe alıp kırılma ihtimali yüksek
  9. fikretkaya

Lada Niva' da Titremeye Çare Arıyorum

Ynt: Lada Niva' da Titremeye Çare Arıyorum Lada aldığınızda sevineceğiniz tek konu arazide batakta derin çukurlarda vs.ladadan 4-5 kat daha pahalı araçlara havanızı atarak geçmenizdir. üzüleceğiniz konular ise 1-herzaman ses yapar gürültülüdür (izalasyon yaptırsan dahi) 2-akisleri yeni...
  10. fikretkaya

Lada Niva Almalı mıyım?

Ynt: Lada Niva Almalı mıyım? Offroad için lada alacaksan standart haliyle çok iyi diyemem ancak modifiye şart modifiye yaparkende yaktığı yakıt artar lada ucuz olabilir ama tam bir offroad aracı yapmak istersen pekde ucuz sayılmaz.ben ladaya vinç dahil 12.000 tl masraf ettim araç bana 21.000...
  11. fikretkaya

Lada Niva Hakkında Fikrinizi Alabilir miyim

Ynt: Lada Niva Hakkında Fikrinizi Alabilir miyim bence 1991 model için çok fazla pahalı
  12. fikretkaya

Erzurum Tabya Gezisi (20 Ağustos 2009)

Ynt: Erzurum Tabya Gezisi (20 Ağustos 2009) abicim 2 tane avukat arkadaşım var bunlar birlikte çalışıyor zaten.geldiğinde görüşürüz.kaportacıda var ama ucuz olduğu konusunda kuşkuluyum fakat hızlı ve çok iyi bir kaportacıdır pazarlık yaparız ;D ;D benim tlf: 0532 500 70 93
  13. fikretkaya

Esenceli'de Off-Road (21 Eylül 2009)

Ynt: Esenceli'de Off-Road (21 Eylül 2009) Bende sizingibi tek başına çıkan biri olarak tavsiyem ekipmanın ve aracın full olsa bile onları kullanacağın doğa kaynağı yoksa genede riske girmeyin. örn.vinç takacak bir ağaç yada sağlam kaya vs.gibi sonra vinç size siz vince bakar bakar kalırsınız...
  14. fikretkaya

Ynt: Bayramda Off-Road Gezisi - Dumlu (Erzurum) (22 Eylül 2009) Bir arkadaşımı ikna ettim ,cc5 jeep i yaptırdık ama bu sefer arabasını kıymadı ben vurmam arabamı oralara diyor ;D ;D ;D ;D
  15. fikretkaya

Ynt: Bayramda Off-Road Gezisi - Dumlu (Erzurum) (22 Eylül 2009) burada ekip bulmak zor.Allah tan her battığım yerin yakınında bir ağaç denk geliyor:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri