Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,087,807

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

corvette' Alıntı:
ya arkadaslar bende ladamın fotolarını atmak ıstıyorum ama dosya buyuk ıkazı verıp duruyo cıldırıcam yaa

Fotoğraflarınızın boyutunu photoshop tarzı programlarla küçültmeniz gerekli... Saygılar...

Etiketler

ladanın maşallağı var taş gibi gözüküyor nazar değmesin renginede bayıldım ;D

lada modifiye edildiğinde arazide dahada bir canavar olabilir.ben birtane yaptım fikir olur diye resimlerinden koyam 1 2 tane

Ben ve lada

IMG 0498

SANY0445 1214 x 910 thumb

Lada on thumb

IMG 0379

merhaba,
ege İzmir'den herkese iyi akşamlar.gezmeyi seven,güzelden anlayan,müziğe tutkun bir seyyahım.
resim yükleyemedim.herhalde bir müddet sonra onu da bulur hallederim.Hymer 90 karavanımla
haşır neşirim. Güzel memleketimi ve seyahati seven arkadaşlarımla buluşmak ve buradan yazışmak
çok güzel olacak.esen kalın.

fikretkaya' Alıntı:
lada modifiye edildiğinde arazide dahada bir canavar olabilir.ben birtane yaptım fikir olur diye resimlerinden koyam 1 2 tane
DADAŞ kardeşim senin arabada çok yakışıklı benim ladanın debriyaj ve firenleri çok sert basamıyorum ladadan inipte hundai eram var binince depriyaj basayım derken sanki ayagım boşa geçiyor sanıyorum.:smiley:

Merhabalar bende aranıza yeni katılıyorum Tokat / Zile"den Ahmet

küçüklükten beri

içerim de olan ve dizginlenemeyen

motorsiklet

avcılık

ve doğa sevgine bide tozlu resimler içinde bulduğum dedemin

atölyesin yapmış olduğu Land Rover resimleri eklenin ce kendimi Gezenbilir de buldum. Teşekkürler Gezenbilir.

S.n Ahmet bey kardeşim aramıza hoş geldiniz.bizlerle buluşma heyecanınızı buraya yüklemiş olduğunuz resimlerden hemen anlıyoruz. fakat burası tanışma bölümü. siz bu resimlerinizi açacağınız ya kendinize ait konu başlıklarında veya ilgili konu başlıklıklarda yayınlayacaksınız. hem bu kadar resimle doymayız devamını bekleriz,siz şimdi isterseniz bunları buradan silip kendize ait yeni konu başlıkları adı altında yayınlayablirsiniz. bunu başarırsanız size daha kolay ulaşacak sizden daha çok istifade edecek bilgilerinizi bildiklerimizle paylaşacağız.
saygılar

seyyah-34' Alıntı:
S.n Ahmet bey kardeşim aramıza hoş geldiniz.bizlerle buluşma heyecanınızı buraya yüklemiş olduğunuz resimlerden hemen anlıyoruz. fakat burası tanışma bölümü. siz bu resimlerinizi açacağınız ya kendinize ait konu başlıklarında veya ilgili konu başlıklıklarda yayınlayacaksınız. hem bu kadar resimle doymayız devamını bekleriz,siz şimdi isterseniz bunları buradan silip kendize ait yeni konu başlıkları adı altında yayınlayablirsiniz. bunu başarırsanız size daha kolay ulaşacak sizden daha çok istifade edecek bilgilerinizi bildiklerimizle paylaşacağız.
saygılar

Uyarınız için teşekkür ederim Kemal bey yeni konularda görüşmek üzere.

Hepinize marhaba doğa dostları.Ben Osman Bursa'da ikamet ediyorum aslen Eskişehir'liyim avcılık balıkçılık başlıca hobilerim keyifli paylaşımlar dileği ile......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,151
Kaydolan Son Üyemiz
dmbe3781

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.