**FatsaOffRoad** kullanıcısının son içeriği

1. **FatsaOffRoad**

Jeep Cj-5-6-7-8 2.el Muhtelif Parçalar

kapılar satıldı abim :)
  2. **FatsaOffRoad**

Jeep Cj-5-6-7-8 2.el Muhtelif Parçalar

DUALMATİK (PORYA KİLİDİ) 180 TL (tanesi) 2 Adet AVM Marka / 2 Adet MM Marka Mevcuttur. CJ ORJİNAL TİP ARKA KOLTUK 350 TL CJ-7 CJ-8 U KAPI (CAMI ÜZERİNDE ) 1000 TL (2 ADET SAĞ/SOL ) CJ6 Hardtop'una UYUMLU SİS FARI ÇITASI 100 TL KROM DEPO KAPAĞI 120 TL 2 ADET ATOM FAR 100 TL 2 ADET KROM...
  3. **FatsaOffRoad**

Alınık Sis Farı Çıtası

Ynt: Alınık Sis Farı Çıtası merhabalar bende var fakat cj6 nın hardtopa göre ayarlamıştık isterseniz sizde aracınıza göre ayarlatabilirsiniz kolay bir şekilde fotoğrafını ekliyorum düşünürseniz 534 638 82 16
  4. **FatsaOffRoad**

1980 Jeep Cj-6 2.9 Turbo Dizel

1980 Jeep CJ-6 BAKIMLI MASRAFSIZ 2.9 Ford Turbo Dizel Motor 4 İleri Disk Fren Hidrolik Direksyon Denge Kolu Selectro HUB Merkezi Kilit Otomatik Cam 15x8 Mangels Jant Şnorkel 33x12.5x15 M/T Lastik Krom Tampon, Bullbar, Extreme Dodik, İç Konsol, Sisler vs vs. dolu araç.. SAHİBİNDEN LİNKİ...
  5. **FatsaOffRoad**

Satılık Mercedes Hidrolik Direksiyon

Ynt: Satılık Mercedes Hidrolik Direksiyon fiyat alabilirmiyim hocam ? pompa ve kutuya ayrı ayrı fiyat söylerseniz sevinirim.
  6. **FatsaOffRoad**

Alınık Hesaplı 32x11.5x15 M/t Lastik

Ikinci el 32X11.5X15 Ebatında M/T lastik arıyorum yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  7. **FatsaOffRoad**

Pazarlığını Yapıp 2 Gun Sonra Alacagım Araç Yorumlarınızı Bekliyorum.

Ynt: Pazarlığını Yapıp 2 Gun Sonra Alacagım Araç Yorumlarınızı Bekliyorum. Yorumunuz için teşekkürler. Alan arkadaşın forumda oldugunu bilmek içimi çok rahatlattı en azından değişikleri görebilecek ve durumunu takip edebileceğiz :)
  8. **FatsaOffRoad**

'79 CJ 5 , Bu da bizim ailenin kötü çocuğu

Ynt: '79 Cj 5 , Bu Da Bizim Ailenin Kötü Çocuğu 3 oldu bile :D
  9. **FatsaOffRoad**

Pazarlığını Yapıp 2 Gun Sonra Alacagım Araç Yorumlarınızı Bekliyorum.

Ynt: Pazarlığını Yapıp 2 Gun Sonra Alacagım Araç Yorumlarınızı Bekliyorum. Tüm arkadaşlara güzel yorumları için teşekkür ediyorum. Foruma birkaç gündür giremedigimden dolayı bu konuyuda kaçırmışım :) bu arada arac satılmıştır alanada satanada hayırlı olsun.. Babam arayıp CJ'yi satıyorum...
  10. **FatsaOffRoad**

Buda Üstat'ın Kedisi . . .

Ynt: Buda Üstat'ın Kedisi . . . hayırlı çalışmalar.. bilginiz olsun aracınız cj değil tuzla'dır ;)
  11. **FatsaOffRoad**

Takas

Ynt: Takas abi orjinali yok ama birebir aynısı var düşünürmüsün ?
  12. **FatsaOffRoad**

'79 CJ 5 , Bu da bizim ailenin kötü çocuğu

Ynt: '79 Cj 5 , Bu Da Bizim Ailenin Kötü Çocuğu hocam bencede sade daha hoş aynı krom bardan bendede var ama takmıyorum siperin üstündeki sis lambalarını bile söktüm sadelik iyidir :) 1- http://i1104.photobucket.com/albums/h334/jeeping52/a_zps5564c1aa.jpg 2-...
  13. **FatsaOffRoad**

Ankara'dan Cj7

Ynt: Ankara'dan Cj7 doğrudur hocam ön dana 30 arka amc 20 ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri