dovet kullanıcısının son içeriği

1. D

satilik Suzuki Vitara 2.0---21.750

aracimda LPG sistemi degistirdim ve şuan garantili , direksiyon power , fren sistemi , aküsü (garantili) vs herşeyi yaptirdim tertemiz 95 model arazi araci, aracimi model yükseltmek için satiyorum meraklisina kullanişli bir Suzuki vitara, 4*4 sıkıntısız çalışmakta ... cenk: 554 649 39 03
  2. D

sonunda benimde bir vitaram oldu :D

Ynt: sonunda benimde bir vitaram oldu :D herkeze teşekkürler dilekler ve cevaplar için... şuan samsundayım ama önemli bir durumda aracımı ankarada yaptırmayı düşünüyorum çünkü samsunda hiç bir yer bilmiyorum... VE BİR SORUM OLUCAK benim aracım 2.0 gaz ayarı yaptırmadım ve burada gaz litre...
  3. D

Ynt: sonunda benimde bir vitaram oldu :D cevaplar için çok teşekkürederim :D ilk arızamızı marş dinamosundan verdik onu yaptırdım o sırada ustadan öğrendim vitesleri 1 gün boyunca boşta diye 4 çekerlede gezdim :D ama neyseki sonunda öğrendik , samsuna gidicem orda çektiğim fotoları eklerim en...
  4. D

Ynt: sonunda benimde bir vitaram oldu :D birde üstadlar 2h 4h 4l nedir nasıl kullanılır ne yapılır tam anlatırmısınız?
  5. D

95 model 2.0 vitara aldım sonunda aileye bende katıldım (fotolarını en kısa zamanda paylaşacağım) araç çok bakımlı değil ama fiyat uygundu , aracı kendi zevkime göre donatmak istiyorum inş yavaş yavaş , ankarada donanım motor hepsini yaptıracağım adreslere açığım :D
  6. D

FRONTERA ALMALIMIYIM?

Ynt: FRONTERA ALMALIMIYIM? valla süper olmuş :) çok teşekkürederim yanlız benim bir problemim var sahibinden-arabam.com da vs bulduğum yüzde 90 araç otomatk vites ben manuel istiyorum ve bütçem sınırlı 13 bin gibi
  7. D

FRONTERA ALMALIMIYIM?

ben bugüne kadar suzuki vitaraya baktım ama yan seçenek olarak fronterada hoşuma gidiyor, yanlız hiç bir fikrim yok fronterayla ilgili , parça fiyatları ve motor gücü dolayısıyla yakıt durumu (2.2 vs) çekiş gücü ( aracın genişliği yüzünden) bilgilendirirseniz sevinirim... şimdiden teşekkürler...
  8. D

OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi merhabalar abilerim... ben 1 aydır kafama ve beğenime göre suzuki vitara arıyorum ama kendime göre bir araç bulmuş değilim, ama bu gece yolda yürürken opel frontera gördüm tek kapılıydı görünüş bakımından çok beğendim eve gelir gelmez fiyat araştırdım...
  9. D

suzuki vitaramı ? daihatsu ferozamı?

Ynt: suzuki vitaramı ? daihatsu ferozamı? yani az yakar öylemi abi? anlayamadım
  10. D

Ynt: suzuki vitaramı ? daihatsu ferozamı? abi tenteli dediğin bumu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-satilik-vitara-96958770/detay bu araçsa ön takım problemi olur , başka ne sakıncaları olabilir? yaptırmaya kalksam ne kadara mal olurki...
  11. D

Ynt: suzuki vitaramı ? daihatsu ferozamı? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-satilik-vitara-96958770/detay birde bu var abilerim üstüne kendim harcayıp birşeyler yapsam diyorum?
  12. D

Ynt: suzuki vitaramı ? daihatsu ferozamı? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-satilik-vitara-96958770/detay bu araçada yorum yaparsanız sevinirim ....
  13. D

Ynt: suzuki vitaramı ? daihatsu ferozamı? http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3601641 araç sizce nasıl abilerim 14 bin desem?
  14. D

vitara satan yokmu..!

sayın vitara sevenler 13 14 bin tl ye vitara arıyorum ama nedense bulamıyorum ben ankaradayım temiz tek kapı çift kapı araçlar arıyorum elinde olan yada bilen varmı? şimdiden teşekkürederim...
  15. D

Ynt: suzuki vitaramı ? daihatsu ferozamı? bu aralar işim vardı bakamadım abi ama devam ediyorum araba aramaya :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri