ayıahmet kullanıcısının son içeriği

1. A

Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? Teveccühünüz efendim..Çok teşekkür ederiz..Saygılar ve sevgiler..
  2. A

Kırklareli - Demirköy Civarında Kamp

Ynt: Kırklareli - Demirköy Civarında Kamp Canım Kardeşim.. Yok benim mod.lukla falan işim olmaz bilirsin... Bu insanlar bir garip...Doğru konuşuyorsun..Felsefe yapan ayı oluyorsun..Gerçekten insanlara yaranılmıyor.. :D Evdekilere selamlar..
  3. A

Ynt: Kırklareli - Demirköy Civarında Kamp Sevgili Arkadaşım.. Tabii söylediklerinde doğruluk payı vardır.Ama aradan geçen zaman içinde bizler kendimizi geliştirdik....Bakın hiç yollarda oynayan ayılardan kaldı mı..Sizin elinize geçen birkaç tane salak akrabamız ise hakettiği muameleye layık...
  4. A

Ynt: Kırklareli - Demirköy Civarında Kamp Sevgili İnsanoğlu.... İzninizle hatalı olan bölümleri düzelteyim.. Ben hiç bir yeri içgüdüsel olarak sahiplenmedim..Ben oraların gerçek sahibiyim... Başkalarını görünce değil..Bilinçsizce ve sadece kendi tatmin unsurlarını düşünen insanlar...
  5. A

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? ayıahmet Ayı Ahmet Anakamp Online Online Mesaj Sayısı: 25 ayi_ahmet@hotmail.com Üyelik Bilgileri WWW E-Posta Özel Mesaj (Online) Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? « Yanıtla #82 : 06 Nisan 2009, 23:19:27 » Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı...
  6. A

1 Aylık Kamp Planı

Ynt: 1 Aylık Kamp Planı Değerli Arkadaşlar.. Ben en önce yeterli bilgi ile kullanıma hazır halde tutlan ilk yardım kiti almanızı tavsiye ediyorum..Yukarıdaki yanlış yönlendirmeleri ayıklayarak doğru bilgilere ulaşmanızı diliyorum Muhtelif hayvan türlerinin zehirleri bulunur ve bu zehirler...
  7. A

Ynt: Kırklareli - Demirköy Civarında Kamp Sayın Ersan Bey... Yazıma vermiş olduğunuz harika diyebileceğim cevabınızı en ince detayına kadar okudum..Yanlışlıkla atladığım yerler olmasın diye bir kere daha kontrol ettim..Anladığım kadarı ile biz zaten aynı yolun yolcusuyuz.. Kısaca cevaplarla...
  8. A

Ynt: Kırklareli - Demirköy Civarında Kamp Arkadaşlar... Resimlerden gördüğüm kadarı ile ormanın içine araçlarınız ile girmektesiniz..Ben tüm bu bölgelerde yaşamaktayım.Bahsettiğiniz yerler doğal doku olarak naturelliğini muhafaza eden yerlerdir.Gerek araçlarınızın, gerek sizlerin...
  9. A

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? İzinleriniz ile tüm arkadaşlara bir hatırlatmada bulunmak isterim... Şehirde yaşayan zararlılar için uygun gördüğünüz sıfat olan "şehirdeki ayılar" sıfatını kötü yaratıkları vurgulamak için kullanmanız beni oldukça rahatsız etmiştir.Gerçek ayılar nerede...
  10. A

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? Sevgili Mustafa... Rize ,Hemşin,3600 metreye çıkan ve orman derelerinde balık avlayabilecek kapasitede ve yetenekte biri isen hiç bir şeyden korkmana gerek yok.Zaten oradaki derelerde sadece alabalık bulunur ve doğa kurallarına tamamem uymayan biri...
  11. A

Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma?

Ynt: Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma? Murat Bey.... Gerçekten doğru olan ansiklopedik bilgilerinize teşekkürler... Yarı şaka yarı ciddi olarak yazdıklarım insanları mümkün olduğunca ayı ve diğer orman canlılarından uzak tutmak olduğu için ,olayın sizin değerlendirdiğiniz boyutuna inmedik...
  12. A

Ynt: Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma? Murat beyden alıntıdır... Dişi ayı,kaçamayacak kadar (kirpi büyüklüğünde) yavrusu varsa tehlikeli olabilir.Bu durumda da yapılacak en doğru şey yavrularla ilgilenmemektir.Dişi ayı yavrular güvende olana kadar kaçmayacak,yavrular güvene girdiği anda yok...
  13. A

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? Aleyküm selam canım Kardeşim... İlgine teşekkürler...Burada izin verilirse neden olmasın....Eminim siz insanların da ,özeleştiri yaparak kendinizde değiştirmek istediğiniz yönleri bulabilecek dürüstlükte olanları ,oldukça fazla sayıdadır.. Şu anda...
  14. A

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? Sağolasın Ufuk Kardeşim... Tabii ki burada kendisi bulunmayan bir taraf hakkında aklınıza gelen herşeyi söyleme imkanınız ,benim konuya dahil olmam ile birlikte artık mümkün değildir.Hiç şüphe yok ki bizler hakkında bilgileriniz oldukça eksiktir...
  15. A

Ynt: Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma? Konu ile ilgili küçük bir detayı hatırlatmak isterim...Domuz koşmaya başladığı zaman 60-70 km/saat süratle koşar....Yani dakikada bir kilometre yol alır...Yani saniyede 16,66 metre ilerler.... Arkadaş 4-5 metre mesafede domuzu görüp nişan almaktan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri