armes kullanıcısının son içeriği

1. armes

Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra....

Ynt: Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra...........hopa,-ba Hoşbulduk,Adil bey.
  2. armes

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Eceabat'tayız.(Gelibolu yarımadası,Milli park md.bahçesi)
  3. armes

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Güzelyalı,Çanakkale...
  4. armes

Güneş Doğar ... Güneş Batar ... Gezen çeker…

Ynt: Güneş Doğar ... Güneş Batar ... Gezen Çeker… Ayvalık'da :
  5. armes

Ynt: Güneş Doğar ... Güneş Batar ... Gezen Çeker… Ayvalık Şeytan Sofrası'nda ;
  6. armes

Ynt: Güneş Doğar ... Güneş Batar ... Gezen Çeker… Burhaniye Ören'de;
  7. armes

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.Ailesine ve Karavan camiasına başsağlığı diliyorum.
  8. armes

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 " Tahtakuş " (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 " Tahtakuş " (atiladi) Hayırlı uğurlu olsun, yeni projede kolaylıklar diliyorum.Alana da kazasız belasız geziler...
  9. armes

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Son paylaşımlarda Bursa-Orhaneli-Keles yaylaları grubunu(başka tanım bulamadım ??? )yoğunlukla görüyorum.Bir katkı da ben yapmak istedim.12 Haziran Manisa'dan startı verdik.Afyon Gazlıgöl'de bir gece konaklamadan sonra Ankara'ya yola çıkış ve varış 13 Haziran.16 haziran...
  10. armes

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Ben de gitmeyi dün planlamıştım :) Tesadüfün böylesi :o
  11. armes

Uludağ Çevresi Yayla Gezisi (orhaneli, Kocayayla/keles, Kendir Yaylası, Boğazova Yaylası, İnegöl, Do

Ynt: Uludağ Çevresi Yayla Gezisi (orhaneli, Kocayayla/keles, Kendir Yaylası, Boğazova Yaylası, İnegöl, Dombay Göleti/ala İlhan Emmi ;) bu güzel birlikteliği organize ettiğiniz ve akıcı bir anlatımla dile getirdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İlk grup turumuzda deneyim yaşamak bizim...
  12. armes

Yeni Karavanımız Fiat Ducato Alkoven

Ynt: Yeni Karavanımız Fiat Ducato Alkoven Hayırlı olsun,güzel gezilerde kullanmanız dileğimle.
  13. armes

Karavancıların Kamping'de Yada Kamping Dışı Konaklamalarını Tartışalım.

Ynt: Karavancıların Kamping'de Yada Kamping Dışı Konaklamalarını Tartışalım. Konu değişik yönleri ile değerlendirilmiş ve deneyimlerde paylaşılmış.Henüz 18 aylık, karavancılık yaşamını öğrenme aşamasında olan biri için yararlı bilgiler oluşmuş. Bu süre içinde yaklaşık 8 ay kadar yurt içi...
  14. armes

Market Ve Akaryakıt İstasyonlarında Karavancı Üniteleri Yapımı

Ynt: Market Ve Akaryakıt İstasyonlarında Karavancı Üniteleri Yapımı Karavancı dostlar, Konuyla ilgili UKKF Başkanı Sn.Erdal Ötügen'in bugün paylaştığı ,sorunun dile getirildiği diğer topik; http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56603.new;topicseen#new
  15. armes

Market Ve Akaryakıt İstasyonlarında Karavancı Üniteleri Yapımı

Ynt: Market Ve Akaryakıt İstasyonlarında Karavancı Üniteleri Yapımı Mesut bey,bu başlığı açmanız çok yararlı oldu.Yaklaşık bir haftadır sorun"İstanbul'da Karavan Parkı" topiğinde dile getiriliyorken konunun önemi nedeniyle bağımsız bir topikte izlenmesi daha yararlı olacaktır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri