Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 538,911
Ynt: Kim Nerede?

İzci iz sürüyor. Muğla Ören'deyiz. Bu güzel yeri bize öğreten Ülker&Yavuz çiftine(egeli) teşekkür ederiz.
8a2ame7a.jpg
haqetasa.jpg

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

mabirsen' Alıntı:
İzci iz sürüyor. Muğla Ören'deyiz. Bu güzel yeri bize öğreten Ülker&Yavuz çiftine(egeli) teşekkür ederiz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keyifli bir tatil ve mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, Mehmet Ali Bey...
Selam ve sevgiler.....

Alexandroupoli/Dedeağaç dan Merhabalar...
Alexandroupoli/Dedeağaç caddeleri gündüz böyle sakin.Güneş batarken ana caddeler trafiğe kapanıyor, gece 02.00 ye kadar ortalık insan seli...
Stadyum meydanı ile belediye parkı arasında BELEŞÇİLER için...park yeri var.
Buraya 500 araç sığar...Park eden araç plakalarına bakıyorum, tüm balkanlardan, Avrupadan,özellikle Türkiyeli araçların sayısı oldukça fazla...Bu araç sahipleri aracını BELEŞ parkediyor buraya, Alexandroupoli belediyesi bu hizmeti turistler için düşünmüş...Nedenmi ? Bu araç sahiplerinin % 100 ü gidip bir restorana oturuyor veya başka ihtiyaçları için Euro harcıyorda ondan !!!
Yunanistan'a birçok kez geldiğim için zaten bu duruma yabancı değildim...
Bende karavanımı buraya BELEŞ parkettim, şehirin tadını çıkarmak ve cebimizdeki bozuk paraları harcamak için caddedelerde özgürce dolaştım...
Şehir merkezindeki bu beleş park yerinin Koordinatları:K 40.8508433 - D 25.8327667

29 07 2014 Alexandroupoli 001

Hava BELEŞ su BELEŞ oooohhh ne güzel hayat
Ahmet bey, bu BELEŞ takıntınız sağlığınıza zarar verebilir aman diyim:(
Biraz sabırlı olursanız hafta sonu dönüyorum
Gelip elinizi öpeyim beni affedin ,bana harçlık verin:smiley:

edessastelio' Alıntı:
Merhaba Hakan bey,
Bizde dedeağaçtayız... Alexadrou kamping 115 numaradayız.
Bayramınız kutlu olsun...
edessastelio' Alıntı:
Merhaba Hakan bey,
Bizde dedeağaçtayız... Alexadrou kamping 115 numaradayız.
Bayramınız kutlu olsun...
Sizin de geçmiş bayramınız kutlu olsun.

Yazıyı şimdi gördüm kusura bakmayın. 94 no da konaklama yaptık. Pazartesi öğleden sonra saroz-uzunkum a geçiş yaptık. kamp alanı geniş olunca denk gelinmedi demek ki, bir daha ki sefere diyelim. Selamlar.

Merhaba, arkadaşlar
Edirne'deyiz...Herkesin görmesi gereken çok güzel tarihi bir şehrimiz...
Fotoğrafların hepsini yayınlamayacağım... Edirne hakkında da çok bir şey yazmayacağım.Herkesin gelip görmesini tavsiye etmektan başka... 2 fotoğrafta rant konusu, Siz bu ranta destek vermeyin...Ne derlerse desinler.O para ile başka ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz...
Herkese HUZURLU mutlu geziler diliyorum.İnşallah huzurunuzu bozan,size lakap takan, yakıştırma yapan, şom ağızlı kişiler ile muhatap olmazsınız, Allahtan dilerim... Sizi muhatap alsa bile cevap vermeyin, siz kazanırsınız...
Selam ve saygılar,herkese...

31 07 2014 Edirne 007

31 07 2014 Edirne 008

31 07 2014 Edirne 013

31 07 2014 Edirne 024

Ahmet ve Bülent beyler,

Başlık Kim Nerede ancak siz kim kime laf yetiştirir başlığına çevirmişsiniz :mad: işiniz gezmekse gezin lütfen ancak bizede
işin stresini göndermeyin ne dersiniz?

güngör' Alıntı:
Ahmet ve Bülent beyler,

Başlık Kim Nerede ancak siz kim kime laf yetiştirir başlığına çevirmişsiniz :mad: işiniz gezmekse gezin lütfen ancak bizede
işin stresini göndermeyin ne dersiniz?
Merhaba Levent bey
Bende böyle olsun istemem...Tanımadığım birilerinin yazdıklarını sadece okurum, ona lakap takarak aşağılayıcı bir şekilde cevap vermem... Ama bana bu halen yapılıyor...Ayağımdaki dizime kadar olan kot pantalonana hakaret amacı ile don demiş görüyorsunuz...
Daha öncedende güya özür ama kelimeler beni aşağılamak amacı taşıyor...
Benimle uğraşmayan kimse ile ben zaten uğraşmam...
Ben özür dilemesini biliyorum...Sizden ve 1 kişi hariç herkesten özür dilerim...

Merhaba, arkadaşlar...
Bugün, Gelibolu'ya giderken yol üzerindeki SAROZ kamping'e uğradık ve burada kaldık...
Kamp bu yıl ilk sezonu olmasına rağmen, mükemmel...
Ufak tefek noksanlarımız var diyor kendileri ama, dün Erikli'de gördüğüm ve bir türlü içimin ısınmadığı kamplar ile mukayese ettiğimde Saroz kamping'i 5 yıldızlı olarak düşünüyorum ve burayı görmelerini tavsiye ediyorum herkese...

01 08 2014 Saroz 001

01 08 2014 Saroz 002

01 08 2014 Saroz 003

01 08 2014 Saroz 006

01 08 2014 Saroz 005

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR