alp rıza şimşek kullanıcısının son içeriği

1. alp rıza şimşek

Land Rover Adventura Türkiye II-2009

Ynt: Land Rover Adventura Türkiye II-2009 olimpos sanırım baya eğlenceli oluyor ahmet abi biz bitirdik döndük eskişehire şimdi düşünüyoruz bu defenderi nasıl alırız diye ama alıcaz inşallah :D sevgiler ... A. Rıza Şimşek
  2. alp rıza şimşek

Gümüşhane Zigana Dağı'nda Çığ Faciası (25 Ocak 2009)

Ynt: Gümüşhane Zigana Dağı'nda Çığ Faciası (25 Ocak 2009) erdem ilk anda aklıma sende geldin aradım görmedin heralde .. söylenicek söz bulamıyorum ve en son hastanede yaralı olan bir arkadaşımızla beraber 11 kişi ,11 dağcı arkadaşımızı kaybettik
  3. alp rıza şimşek

Ynt: Gümüşhane Zigana Dağı'nda Çığ Faciası (25 Ocak 2009) kaybettiğimiz dostlarımızdan 8 kişinin isimleri : ö. timurcuoğlu h. ali isaoğlu deniz eroğlu gül piyale dursun inan burçak sevim erhan terzi davut akdeniz kayank : ntv
  4. alp rıza şimşek

Ynt: Gümüşhane Zigana Dağı'nda Çığ Faciası (25 Ocak 2009) bayındırlık ve iskan bakanının yaptığı son açıklamaya göre 10 dağcı arkadaşımızı kaybettik 2 kişi hastaneye kaldırıldı ve 5 dağcınında çığdan en başta kurtulduğunu bildirdi. kaynak : NTV
  5. alp rıza şimşek

Ynt: Gümüşhane Zigana Dağı'nda Çığ Faciası (25 Ocak 2009) resmi olmayan haberlere göre 10 kişi hayatını kaybetmiş , 7 kişi hastaneye kaldırılmıştır kaynak : ntv saat 13:49
  6. alp rıza şimşek

Ynt: Gümüşhane Zigana Dağı'nda Çığ Faciası (25 Ocak 2009) an itibariyle bölgeye hava ambulansı gönderilmiş trabzondan
  7. alp rıza şimşek

Ynt: Gümüşhane Zigana Dağı'nda Çığ Faciası (25 Ocak 2009) an itibariyle ntv ye bağlanan rize verçenik spor kulubünden açıklamada 10 kişi hayatını kaybetti diyor bir dağcı olarak çok üzüldüm için kan ağlıyor ...
  8. alp rıza şimşek

Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

Ynt: Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim? bende kayıt oldum bakalım ne zaman geri bildirim olacak ??
  9. alp rıza şimşek

Her Şehirde Arkadaşlık

Ynt: Her Şehirde Arkadaşlık belki biz öğrenciler arasında olabilicek bir durum ki olsa otel v.b konaklama için finansman bulamayanlar için çok cazip fakat herkesin aynı samimiyette bulunacağına inanmak çok güç maalesef :(
  10. alp rıza şimşek

Doğada İz Kuruldu

Ynt: Doğada İz Kuruldu Merhaba Sevgili Gezenbilir Ailesi , radyo programı çok güzel geçti sesimizi bir kaç kişiye daha duyurabildiğimize inanıyorum ekibimizin tamamı anadolu üniversitesi doğa sporları kulubünün yüksek irtifa sporcularındandır ve insanların doğaya ve çevreye verdikleri...
  11. alp rıza şimşek

Anadosk Ayvaini Faaliyet Raporu (05.07.2008)

Bursa Ayvaini Faaliyet Raporu Faaliyete Katılanlar : Burak Akyol , Rıza Şimşek , Özgür Özyenice , Ahmet Siyami Gökmen , Semavi Akın, Gizem Şentürk , Kamil Özkasap ( faaliyet sorumlusu ) Ekip Rehberi : Hüseyin Dönmezoğlu Faaliyet Tarihi : 05-06.07.2008 Kullanılan Malzemeler : Tam ip , perlon...
  12. alp rıza şimşek

Teröristler Alman Dağcıları Kaçırdı

Ynt: Teröristler Alman Dağcıları Kaçırdı iyi oldu sevindim sağ salim geri gidicekler i ama bizim gibi yakın zamanda ağrıya faaliyet planlayan bir çok kişi için ağrı baya bir süre yalan olcak gibi ....
  13. alp rıza şimşek

Harmanköy - Bilecik Kanyonu

merhaba arkadaşlar uzun süre sonra nete kavuştum hemen yaptığımız bi faaliyeti sizlerle paylaşıcam daha önce budak, trekist bide sanırsam atlas dergisinin girdiği yenipazar karahasanlar köyünün ordan girip harmanköyden çıkılan bilecik kanyonuna gittik raporu atıyorum şimdi 2 gün içindede...
  14. alp rıza şimşek

Bozdağ’a, Kar Tutsun Diye 150 Bin Karaçam Dikilecek

Ynt: Bozdağ’a, Kar Tutsun Diye 150 Bin Karaçam Dikilecek şubat sonu bir şenlik vesilesiyle izmir bozdağ kış tırmanışı yaptık ve gayet zorlu ve zevkli bir faaliyetdi umarım daha çok ağaçlandırılır ve daha güzel olur aslında adı bozdağ ama gerçekten güzel bir ormanı var : p
  15. alp rıza şimşek

Ayvaini Mağarası Geçişi Faaliyet Raporu (Anadosk)

Ynt: Ayvaini Mağarası Geçişi Faaliyet Raporu (Anadosk) aslında mağara içinde daha çok fotoğraf çekicektik ama tarihin mart olması ve mağaranın içinde bir hayli su olması sebebiyle ancak buna gücümüz yetti ama bu sene haziranda gene ayvaini mağarasına bir geçiş düşünüyoruz bu sefer güzel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri