acem kullanıcısının son içeriği

1. A

Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Merhaba, yollar düzelmiştir sanırım.Ukrayna dışında yollar güzeldi. Petersburg'a Belarus üzerinden gidersiniz sanırım.Sorun olmaz.Güvenlik konusuna gelince benim sorun yaşamadığım sizin sorun yaşamayacağınız anlamına...
  2. A

Kuzey Avrupa Gezim

Ynt: Kuzey Avrupa Gezim Hoşgeldiniz.Tebrik ederim.
  3. A

Feribot Bileti Hk.yardım

Ynt: Feribot Bileti Hk.yardım İş bankası kredi kartı kullanıyorsanız o ülkenin parasını çekiyor ve sizden tl olarak alıyor.Bazı bankaların kartlarını yurt dışına açtırmanız gerekebilir.Buna dikkat ediniz.Çoğu ülkede yakıtı kendiniz dolduruyorsunuz.Sonra gidip markete pompa no söylüyorsunuz.O kadar
  4. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Trafik cezası gümrükte çıkmadı. Estonyalılara borcum olsun
  5. A

İstanbul - Avusturya, Salzburg Araç İle Yolculuk

Ynt: İstanbul - Avusturya, Salzburg Araç İle Yolculuk Arkadaşım ben gittim.Adamlarla oturup muhabbet edecek değilsin ya.Beden dili herşeyi çözüyor.merak etme.
  6. A

Araba İle Yurt Dışı Gezisi

Ynt: Araba İle Yurt Dışı Gezisi Merhaba, Planladığınız rotayı 2012 yılında arabayla tamamladım.Sizden farklı olarak Paris'i de gördüm.Ben Almanya'nın kuzeyine gitmiştim.Gidiş rotam sizinkinin tam tersi idi.Konaklamaya gelince 1 gece kotor körfezinde 1 gece de Venedikte çadır kurdum iki gece de...
  7. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Merhaba Otel veya hostel ayarlamalarını booking üzerinden konakladığımız noktalarda 1 gün öncesinden yaptık.Gittigimiz yerlerde beğeni durumuna gore fazla kalabildik.Günlük yer bulmak biraz sıkıntılı oluyor.
  8. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Dönüş Dresden
  9. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim 12 Ağustos 2013 Pazartesi Dönüş yolundayız Güzergah Dresden-Prag-Belgrad-Sofya-Edirne-İstanbul-Sinop 3157 km. İlk durak Prag ikinci Belgrad, üçüncü Sofya, Edirne ve istanbul Slovakya,Avusturya,Macaristan pas...
  10. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Hannover Türk Mahallesi
  11. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Hamburg Elbe Tüneli
  12. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Hamburg Kanal Turu
  13. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Hamburg Türk Mahallesi
  14. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Amsterdam
  15. A

Ynt: Bulgaristan-romanya-ukrayna-rusya-estonya-letonya-litvanya-pol Seyahatim Almanya Rinteln'e vardığımızda 6888 km yapmışız. Amsterdam gidiş-dönüş 640 km. Hamburg gidiş-dönüş 410 km Toplamda 7938 km yol yapmış oluyoruz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR