acdeem kullanıcısının son içeriği

1. acdeem

Duster Diferansiyel Kilidi Acil Yardım

Sevgili adyobatik01 eğer okuduysaniz konu yukarıda çok net bir şekilde açıklığa kavuşturulmuştur. İlginize teşekkür ederim.
  2. acdeem

Galloper Almalımıyım....

Arkadaşlar bu aracın tek kapı 3.0 benzinlileri yok mudur? İnternette tek kapı iki tane ilan bulabildim. İkisi de dizel. Bir tanesi 25bin diğeri 28bin TL yazmış. Fiyatlar bana yüksek gibi geldi. Dizelleri hakkında neler söylersiniz.
  3. acdeem

Piyasadaki ve Kamudaki Satılık 4x4 ler

Arkadaşlar E-ihale de "Güncel Araç İhaleleri sayfası açılmıyor mu, yoksa ben mi beceremiyorum? Kamu araçlarını ve gümrüklerdeki araçları nerden görebiliyoruz?
  4. acdeem

Bu forumda bulduğum bir yazıyı paylaşayım. Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi'nde 3 farklı kontrol mevcuttur. 2WD - Auto - 4WD Lock. Duster'da bulunan bu çekiş sistemi Nissan'dan alınan All-Mode 4x4-i sistemidir. 2WD: Sadece ön tekerleklerden çekiş sağlar. Auto: Ön ve arka tekerlekler arasındaki...
  5. acdeem

Yukarıda da açıklandığı gibi bu araçta BLSD denen çekiş destek sistemi mevcutmuş. Enteresan tarafı bu sistem Auto modunda aktif olmuyor, sadece 4WD Lock modunda devreye giriyor. Buda araçta diff lock varmış izlenimi yaratıyor. Tabi her ne kadar diff lock olmasa da bu sistem diff lock'un işini...
  6. acdeem

Arkadaşlar meseleyi çözdüm. Araçta herhangi bir arıza yokmuş. Araç ESP'sizmiş.
  7. acdeem

Duster 4wd Lock Çekiş Sistemi Acil Yardım

Arkadaşlar marka başlığı altında konuyu açtım ama gören olmadı sanırım. Özetle 2012 Duster 1.5dci Laureate acacımın 4WD Lock kilitlemesi çalışmıyor. Servis araçta arıza olmadığını söylüyor. Bu konuda tecrübesi olan veya Ankara da bildiğiniz Duster dan anlayacak usta var mı...
  8. acdeem

Arkadaşlar aracımı bugün Azizoğlu renault servisine götürdüm. aracımın kilidinin çalışmadığını adamlara anlatabilmem 3 saat sürdü. Servis, araçta hiçbir arıza olmadığını, 4x4 çekiş sisteminin tek bir merkezden kontrol edildiğini o merkezde herhangi bir sorun olsa arka tekerlerin çekiş...
  9. acdeem

Merhaba arkadaşlar; Çalıştığım şirketlerde 4 farklı dizel duster kullandıktan sonra 2012 model 1.5dci Lauraeta model bir duster aldım. Eski deneyimlerimden yola çıkarak aracın 4wd Lock unu test etmek için aracı sol ön sağ arka havada kalacak şekilde askıya aldım. şirket araçlarımda aynı durumda...
  10. acdeem

Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi

Arkadaşlar merhaba; Çalıştığım şirketlerde 4 farklı dizel duster kullandıktan sonra 2012 model 1.5dci Lauraeta model bir duster aldım. Eski deneyimlerimden yola çıkarak aracın 4wd Lock unu test etmek için aracı sol ön sağ arka havada kalacak şekilde askıya aldım. şirket araçlarımda aynı durumda...
  11. acdeem

Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi

Arkadaşlar merhaba; Çalıştığım şirketlerde 4 farklı dizel duster kullandıktan sonra 2012 model 1.5dci Lauraeta model bir duster aldım. Eski deneyimlerimden yola çıkarak aracın 4wd Lock unu test etmek için aracı sol ön sağ arka havada kalacak şekilde askıya aldım. şirket araçlarımda aynı durumda...
  12. acdeem

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Merhabalar; 2009 yılından beri motosiklet kullanıyorum. 28 yaşındayım. Elektrik Mühendisiyim. Sırasıyla 2005 Honda CG125 Titan 2005 Kawasaki ER5 1996 KTM 250 EXC 2012 TM Racing EN 250 (halen kullanıyorum). Artvinliyim.
  13. acdeem

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Merhabalar; 2009 yılından beri motosiklet kullanıyorum. 28 yaşındayım. Elektrik Mühendisiyim. Sırasıyla 2005 Honda CG125 Titan 2005 Kawasaki ER5 1996 KTM 250 EXC 2012 TM Racing EN 250 (halen kullanıyorum). Artvinliyim.
  14. acdeem

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Merhaba Arkadaşlar bu araç burda söylenen gibi mi yakıt tüketiyor? 100km de kaç litre yakar?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri