_mondial kullanıcısının son içeriği

1. M

Tokat Offroad Kulübü

Ynt: Tokat Offroad Kulübü bir tokatlı olarak etkinliklerinizi merakla bekliyoruz...hayırlı olsun...
  2. M

aranıza hoş gelmek istiyorum...

Ynt: aranıza hoş gelmek istiyorum... arkadaşım 98 - 5 kapı 1,6 vitara sahibiyim. satmayı düşünüyorum. düşünürsen özelden görüşelim.
  3. M

yardım

Ynt: yardım oğuz bey ilginiz için teşekkür ederim. usta bilyayı değiştirde bununla birlikte aks körüğü değişti. aks ta eğildiği için (tekerlek resmen yamulmuştu) akslar tornacıda düzeltildi. usta bilya değişiminden sonra arabayı denedi tamam dedi. ancak bunun 4x4 sistemi ön kilit tırnakları...
  4. M

yardım

iki ay önce 98 model 5 kapı 1.6 jlx bir vitara aldım. araçta 3 inç yükseltme kiti ve 30.9,5.15 mt lastikler vardı. dün yolda bıraktı. usta ön teker bilya dağıtmış dedi. bunun nedeni acaba yükseltme kiti ve orjinalinden büyük lastikler olabilir mi. bana bu konuda bundan sonrasında ne tavsiye...
  5. M

Gezenbilir Tokat Grubu

Ynt: Gezenbilir Tokat Grubu tokatlı gezenbilirci arkadaşlar, buradan sizlere niksardaki derneğimizin kuruluşunu duyurmak istiyorum. yaklaşık bir ay önce kurulan derneğimiz NİDOST (Niksar doğa sporları ve turizm derneği) doğa sporlarıyla ilgili etkinliklere başlamış olup siz doğa severleri de...
  6. M

NİDOST; Karabodur Köyü Doğa Yürüyüşü (16 Ekim 2011)

NİDOST olarak ikinci etkinliğimiz Niksarımızın meşhur kaynak suyunun çıktığı yer olan karabodur köyü yakınlarındaki kaynağa yapılan yürüyüş etkinliği...etkinlik yine sabah 9.30 da başladı. 350 m. rakımdan başlayan yürüyüşümüz 730 m.deki kaynağa ulaştıktan sonra yemek molası ve daha sonrasında da...
  7. M

NİDOST; Çamiçi Yaylası Doğa Yürüyüşü (02 Ekim 2011)

Ynt: NİDOST; Çamiçi Yaylası Doğa Yürüyüşü (02 Ekim 2011) yaylaya vardığımızda yiyenbilir ekibi işe koyuldu. önce izci gurubumuz izci ateşini hazırladı menemenimiz ağızlara layık oldu dönüşe başlamadan önce toplu bir fotoğraf... ve dönüş için yayla suyundan ikmal..... dönüşten...
  8. M

Ynt: NİDOST; Çamiçi Yaylası Doğa Yürüyüşü (02 Ekim 2011) sırasıyla resimlere geçiyoruz.... mola yerimiz
  9. M

ilçemizde yeni kurmuş olduğumuz NİDOST (niksar doğa sporları ve turizm derneği) etkinliklerine ilçemizin turistik çamiçi yaylası yürüyüşü ile başladı. yürüyüş şehir merkezinde sabah 350 m. rakımdan başladı 1180 rakımlı çamiçi yaylasına tırmanış şeklindeki yürüyüş ve öğlenleyin yediğimiz...
  10. M

Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur... arkadaşlar araçlara takılan bu stickerlerden nasıl elde edebiliriz.veya onunla ilgili ayrı bir link vardı sanırım ama ben bulamadım. yeni aldığım araca yapıştırmak için sabırsızlanıyorum.
  11. M

SATILIK 1998 SUZUKİ VİTARA 5 KAPI

Ynt: SATILIK 1998 SUZUKİ VİTARA 5 KAPI araç satılmıştır. hayırlı olsun.
  12. M

SJ serisi ve devamında , sizce hangisi?

Ynt: SJ serisi ve devamında , sizce hangisi? -
  13. M

SJ serisi ve devamında , sizce hangisi?

hep merak ederim.. bugüne kadar da okuduğum yazılarda da tam tatmin edici bir cevap bulamadım. Yol ve konforu hesaba katmadığımızda sizce SJ serisinde 410, 413 , samurai serisi ve bunların devamı olarak sayabileceğimiz jimny... bunların hangisiyle araziye girmek isterdiniz. gerekçeleri nelerdir...
  14. M

Yeşil Almus'um

Ynt: Yeşil Almus'um iki sene alanda öğretmenlik yaptım
  15. M

Yeşil Almus'um

Ynt: Yeşil Almus'um bu resimler sanırım alan köyü ve şahin kayası mevkiinde çekilmiş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri