Ynt: Kamp - Karavan için Faydalı Ekipmanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mycamper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 505
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,981
Ynt: Ynt: Kamp - Karavan için Faydalı Ekipmanlar

Üstadım teşekkürler.....Ben Metroya bakayım.İnşallah buluruz.....Kipa ile ilgili söylediklerin çok doğru....Artık işin ..... çıktı. İnsanlar saf aptal ya böyle davranıyorlar.Acaba kendi ülkelerinde İngilterede böyle yapabiliyorlarmı?
Maalesef yarama dokundun....Kipa,Tansaş ,Migros,Metro,Carrefour,Praktiker,Bahaus,Reel ..... vs......Evimize aldığımız hemen hemen herşey bu mağazalardan ve yabancı sermaye......Arabanıza aldığınız akaryakıttada pek değişen yok..........Peki bankalar.......hemen hemen hepsi yabancı............Biz nerde yaşıyoruz....? Nasıl yaşıyoruz. :(

Etiketler

Dün marketin birinde bu ürünü gördüm,karavanlar için çok ideal.Nem alıcı cihaz,cihaz diyorum ama pil elektrik gibi bir enerji kaynağı kullanmıyorsunuz,yaptığı işlemde gerçekten çok faydalı.Fiyatı 5 tl civarı.kartuşu 2-3 ay gidiyormuş.

http://www.henkel-ua.com/news.aspx?newsId=124

[attachment=1]

Pr 01 1195 max

atiladi' Alıntı:
Hakan, fiyat için bir kaç gündür canım sıkıldıkca bakıyorum, biri atmasyon yapmadı ise ingiltere fiyatı buldum, fiyatı 2300£ sterlin veya bir başka deyişle 2617€ euro, türkcesi ise, 5141 TL..Herkese geçmiş olsun, çünkü türkiye için bu rakama gümrük ve satıcı karı eklemek gerekiyor, yuvarlak hesap 10.000 TL...

Piyasası olan bişey olsaydı, Türkiye'de çakmasını yaparlardı :smiley: Fiyatı da 1000 TL yi geçmezdi.

Bülent Bey merhaba, bu nem alıcı ürünü nerede bulabiliriz acaba, bana evde de çok acil gerek.

Bu tür nem alıcıların evlerde pek işe yarayacağını sanmıyorum. Karavanlarda belki...
Şöyle anlatmaya çalışayım:
20 derece sıcaklıkta 1 metreküp hava en çok 17g kadar su taşıyabilir (%100 bağıl nem) , 100metrekare bir evde 270m3 hava var olacağını (ve bu arada eve hiç yeni hava veya nem girmeyeceğini) kabul edersek, buradaki nemi yarıya düşürebilmek için bu aletin kabaca 2,3kg suyu yoğuşturabilmesi gerekir ki pek mümkün görünmüyor bence.

Klima gibi çalışan kompresörlü nem alıcılar evlerde daha iyi işe yarar.

Büyük marketlerde var şimdi sevmediğim için ismini vermek istemiyorum ama carrefour da var.Üstünde ne kadar alanda kullanılacağını yazıyor.5 lira.

Ya moderatörlerimiz benim konuları niye başkaları açmış yapıyorsunuz,o kadar emek verdik yazık sizin moderatörlüğünüze bize kıyak bile çekmemişsiniz.
Şaka bir yana artık konular daha derli toplu olmuş ayrıca ne kadar sayfa araştırdığınızın farkına vardım tebrikler, emeğinize sağlık.

Neyse bazı arkadaşlar Erdeğe gitmişlerde elektrikli bisiklete binmişlerde çok güzelmişte buyrun bir de buna bakın özellikle siz Haldun bey.
Konseptmiş ama olsun yapılır mutlaka bir zaman sonra.Sanırım bu yapıldığında herkes karavanına bir tane almak isteyecektir.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Dtvshredder

Dtvshredder 2

Dtvshredder 20

Dtvshredder 26

Dtvshredder 30

Bu ürünün özellikle karavancılar için faydalı olacağına inanıyorum.

UV SU TEMİZLEYİCİ

Evlerde kullandıgımız su filtreleri genelde ağır metalleri ve kloru tutar ve bu da suyu yumuşatır ve sadece suyun lezzetini artırıp kurşun gibi ağır metallerden bizi korur. Homedics tarafından geliştirilen bu ürün ise klasik filtrelemenin yanı sıra UV teknolojisiyle işlenen sudaki bakterilerin %99.9999'unu, virüslerin %99.99'unu ve mikrobiyal keselerin %99.95'ini yok ediyor. Bu sayede içme suyunu çok sağlıklı bir sekilde tüketmemize imkan sağlıyor.

Ürünün fiyatı 99$ ve ürün web sitesinden satın alınabiliyor...http://www.homedics.com/restore

[attachment=1]

Restorejug

Sabah sabah moralim bozuldu bunu görünce ;D

[attachment=1]

Biz karavanda sabah kalktığımızda fırına ekmek almaya gitmek için bisiklet bulamıyoruz, senin şu yaptığına bak!

Şaka bir yana, bacaklarınızın arasında 5'lik su şişesi ve gidona asılmış ekmek poşeti ile bu aleti bir düşünsenize... ;D

Dtvshredder

Sayın tanerefe beğendiğiniz başlıklara takip diye yazmanıza gerek yok cevap yaz butonunun yanında haber ver diye bir mavi buton var oraya tıklarsanız sizede konuya mesaj yazıldığında bilgi gelir ;)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=173592999326627
çanta olabilen pratik taşınabilir sandalye

dyson-dc35.jpg

Karavanlar için elektrikli süpürge (DC35)

Dyson'un ürettiği bu süpürge dört saatte şarj olup 15 dakika kullanılabiliyormuş, Digital motoru 104000rpm yapan ve sadece 2,25kg ağırlığındaki bu cyclonic süpürgenin satış fiyatı ise 200 euro imiş.

yugun' Alıntı:
dyson-dc35.jpg

Karavanlar için elektrikli süpürge (DC35)

Dyson'un ürettiği bu süpürge dört saatte şarj olup 15 dakika kullanılabiliyormuş, Digital motoru 104000rpm yapan ve sadece 2,25kg ağırlığındaki bu cyclonic süpürgenin satış fiyatı ise 200 euro imiş.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=41478.0 ;D ;D ;D

Plajda , piknikte yer matı olarak . Karavan / camper camlarında güneşlik olarak kullanabilirsiniz

Aluminum foil + sponge
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.40412

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR