Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enbay1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 366
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 90,045
aslında tam tarifi yığılma değil, sanırım ben biraz eksik anlattım.
araç D de iken ışıklarda durduğumuzda ya da park yerinde durduğumuzda frenden ayağımı çekince gaza basmadan önce araç kendi kendine hareket etmeye başlıyor ya işte o ilk kalkış anından bahsediyorum.
mesela sabah hava çok soğuk ve malum ilk çalıştırmada belli bir süre devir yüksek olur (takribi 900-950 devirde oluyor benimki) o sırada ayağımı frenden çekince araba hemen harekete geçiyor gaza basmadan. ama motor ısınıp da normal devire düştüğünde o ilk kalkış çok yavaş.

diğer yandan pedalı gösterdim bugün, hatta benim serviste de vardı ona da baktım gaz pedalı bildiğin yerde, kullanım mis gibi, benimki çok yukarıda. açtı baktı, sökmemiz gerek dedi motor bir yerde duruyor ve daha aşağı almıyor, mil sıkışmış olabilir dedi. haftaya söküp bakacağız..

Etiketler
Ben hala aracı çok sık kullanmıyorum,kullandığımda da baya sakin kullanıyorum,o kalkıştaki ağırlık çok hoşuma gidiyor aslında,binek araçtan sonra farklı ağır bir araçta olduğumu hissettiriyor.

Bu araba 3000cc , ok gibi fırlar gaza basınca ,kırmızı ışıktan çikarken.
Bir yerlerde mutlaka arızalı,veya ayarlarında ,yolunda gitmeyen bir durum vardır.Aksi takdirde.

Bu araba 3000cc , ok gibi fırlar gaza basınca ,kırmızı ışıktan çikarken.
Bir yerlerde mutlaka arızalı,veya ayarlarında ,yolunda gitmeyen bir durum vardır.Aksi takdirde.
yanlış anlaşıldı sanırım, aracın hızlanmasında hiç bir sorun yok.
başka WH kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum.
araç D de iken ışıklarda durduğumuzda ya da park yerinde durduğumuzda frenden ayağımı çekince gaza basmadan önce araç kendi kendine hareket etmeye başlıyor ya işte o ilk kalkış anından bahsediyorum.
mesela sabah hava çok soğuk ve malum ilk çalıştırmada belli bir süre devir yüksek olur (takribi 900-950 devirde oluyor benimki) o sırada ayağımı frenden çekince araba hemen harekete geçiyor gaza basmadan. ama motor ısınıp da normal devire düştüğünde o ilk kalkış çok yavaş.

3.0 crd de vergileri yatıran varmı.biz bu vergi indiriminden faydalanabiliyormuyuz, bilen varım?

yanlış anlaşıldı sanırım, aracın hızlanmasında hiç bir sorun yok.
başka WH kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum.
Bende de 2006 wk var dediğiniz durumu bende yaşıyorum muhtemelen soğuk motorun devrinin yüksek olmasındandır 900 devir civarı çalışıyor motor özellikle 12-13 c altında

Bende de 2006 wk var dediğiniz durumu bende yaşıyorum muhtemelen soğuk motorun devrinin yüksek olmasındandır 900 devir civarı çalışıyor motor özellikle 12-13 c altında
teşekkürler, sıkıntı yok o zaman.
sizin multimedya sistemi orijinal olan mı (REJ)?
evet ise saati nasıl ayarlıyorsunuz ben bulamadım da :smiley:

teşekkürler, sıkıntı yok o zaman.
sizin multimedya sistemi orijinal olan mı (REJ)?
evet ise saati nasıl ayarlıyorsunuz ben bulamadım da :smiley:
Evet orjinal di ve Ben aracı aldığımda saat ayarlıydı bir süre sonra teyp bozuldu tamiri için birçok yere götürdüm 750 TL isteyince bende yeni multimedya aldım o yüzden saat ayarı yapma teşebbüsüm hiç olamadı :sweatsmile:

Evet orjinal di ve Ben aracı aldığımda saat ayarlıydı bir süre sonra teyp bozuldu tamiri için birçok yere götürdüm 750 TL isteyince bende yeni multimedya aldım o yüzden saat ayarı yapma teşebbüsüm hiç olamadı :sweatsmile:

hmm anladım geçmiş olsun :smiley:
şu an çalışıyor CD de çalışıyor idare ediyorum ama sıktı yani
peki sizde CD si var mı?

Led ampul olayı tadilatsız malesef olmuyor. Hata veriyor. 2008 makyajsız laredo'da denedik. canbus da denedik olmadı. uzun kısa olmuyor sadece sisler oluyor

15 gün önce 3.7 renegade'mi satıp 2006 model 3.0 crd laredo aldım.
Aracım 114k kilometrede aldım. şuan 117k civarında.
bugün sattığım kj ye binince tekrar akraba olmadıkları kanaatine vardım. Birisi hırçın bir keyif makinası iken birisi sessiz sakin ama gayet hızlı yürüyen ev gibi.
Aracımın bakımları Maslak çiftkurtlarda yapılmış. Çok yol yapmayan bir araç olduğu için son bakımından bu yana 4000km olmuş ama nerdeyse 1 yıl geçmiş. Tüm sıvıları değişip emin olmak istedim şanzıman yağı ile arazi aynıymış. diferansiyeller için ne almak lazım? quatradrive2 için bilmem gereken birşey var mı acaba?
Yakın zamanda resimlerini buradan eklerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

SON KONULAR

Geri