Thetford veya Dometic 10 litrelik seyyar tuvaleti nereden temin edebilirim?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ankirali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,864

ankirali

Kamp II
Yer
Ankara
Arkadaşlar çekme karavanımın dolap içinin ölçüsü 50x50x32 olduğundan aşağıdaki linkte görülen porta potty 135 modelini veya dometic 962 modelini nereden temin edebilirim acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.
http://www.thetford.com/HOME/PRODUCTS/PortableToilets/PortaPotti135/tabid/163/Default.aspx
http://www.dometic.com/da4f01fe-ffb6-4041-825a-67b9331a6493.fodoc

Etiketler
Ynt: Thetford 10 litrelik seyyar tuvaleti nereden temin edebilirim?

Ben buradan almistim. 05322947212 İstanbul Karakoyde.

ankirali' Alıntı:
Arkadaşlar çekme karavanımın dolap içinin ölçüsü 50x50x32 olduğundan aşağıdaki linkte görülen porta potty 135 modelini nereden temin edebilirim acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.
http://www.thetford.com/HOME/PRODUCTS/PortableToilets/PortaPotti135/tabid/163/Default.aspx

Merhaba

Porta Potti 135'i bulamazsanız alternatif olarak daha pahalı olmakla birlikte hemen hemen aynı ölçülere sahip Dometic 972 seyyar tuvaleti düşünebilirsiniz.

http://www.dometic.com/da4f01fe-ffb6-4041-825a-67b9331a6493.fodoc

İnsel hocam sizin aldığınız model aynı mı? Ankara'da olduğumdan belirttiğim modeli nasıl getirtebilirim?
Mustafa bey aynı marka karavanı kullanıyoruz ama dolap altı aynı ölçümü bilmiyorum. Yukarıdada belirttiğim gibi ölçüye uyduktan sonra dometic marka da bana uyar. Siz kullanıyormusunuz? Fiyat konusu önemli değil, nasıl temin edebilirim acaba?

ankirali' Alıntı:
İnsel hocam sizin aldığınız model aynı mı? Ankara'da olduğumdan belirttiğim modeli nasıl getirtebilirim?
Mustafa bey aynı marka karavanı kullanıyoruz ama dolap altı aynı ölçümü bilmiyorum. Yukarıdada belirttiğim gibi ölçüye uyduktan sonra dometic marka da bana uyar. Siz kullanıyormusunuz? Fiyat konusu önemli değil, nasıl temin edebilirim acaba?

Merhaba,

Evet aynı marka karavanı kullanıyoruz. Ben Dometic 972 yakında alacağım. Porta Potti 135'i büyük olasılıkla burada bulamayacağım. Gezenbilir'den Haldun Bey (Taiga) 976 modelini almış ve memnun olduğunu belirtmiş. Dometic 972'i yat tekne firmalarından temin edebilirsiniz. Benim bulabildiğim firmalar;
- Eltesan Mobil (216) 540 5151
- Marina Deniz Araçları (216) 336 9788
- Kalamış Marin (216) 330 9300

Eltesan firması Ankara'da Erdal Oto Döşeme firmasından alabileceğimi, fiyatının 125 dolar artı KDV olduğunu belirtti.

ankirali' Alıntı:

Verdigim telefon isinize yaramadi mi? Saticiyla bu sorulari konusabilirsiniz.

Ynt: Thetford veya Dometic 10 litrelik seyyar tuvaleti nereden temin edebilirim?

İnsel hocam ilgine teşekkür ederim. Henüz arayamadım. Malum okullar açılacak. Biz de okul idarecisi olunca en yoğun dönemimizi yaşıyoruz. Fırsat bulunca arayacağım. Fakat Ankara'da Erdal otodöşemede dometic marka olana bakacağım öncelikle.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri