Siz de Garajınızda Bir Hummer Yapabilirsiniz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bullarika Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,436

Etiketler

Hummer135

Hummer136

Hummer137

Hummer138

Hummer139

Hummer140

Hummer141

Hummer142

Hummer143

Hummer144

Hummer145

Hummer146

Hummer147

Hummer147

Hummer149

Hummer150

Hummer151

Hummer152

Hummer153

Hummer154

Hummer150

Hummer151

Hummer152

Hummer153

Hummer155

Hummer156

Hummer157

Hummer158

Hummer159

Hummer160

bende yapmak istiyordum ama ben 4 kapılı doç kamyonetten yapıcaktım :D resim i çizdim plan proje ok ölçülerle forumdada var ama izin vermediklerini söyledielr banada daha sonraki bir tarihe etteledim bende

kesinlikle vermezler neden .. cetrın üreten bi abimiz var el yapımı motor fort gerisi tr yapımı izin alamadı 5 senedir iç pyasaya yapmıyo ama ingiltereye ihrac ediyo işleri çok güzel yakında fabrika kuracak hobi amaçlı çalışmalara bizde şans yok ya tutarsa adamlar ekmeginden olur

adam bana dedı yap dedi römorkun üzerinde gezdirirsin dedi ormanda kullanırsın ama trafiğe çıkamassın dedi olmadı reklam amaçlı kullanırsın fuarlara çıkartırsın tabi yine taşıma aynı yöntemle

bak ya moralim bozuldu şimdi
peki modifiyeden tanınmıycak araşlar dolaşıyo etrafta onlar nasıl izin alıo

yada sitede neredeyse tamamen değişmiş unimoglar var bence mutlaka bi yolu vardır

bu arada cetrin nedir?

bu çalışma 30 binlik bütceyle zor biter tr de kimse bu riske girmez bencee
4x4 alır adam o paralara güzel bi makine ama hayal bizler için genede hayalde olsa güzel
yab ülkelerinde replika çalışmaları yapan firmalar var kendi markaları ve isimlerialtında yasal olarak istediginiz marka ve modeli üretiyolar hemde yasal hiçbi sorunları yok adamlar ferrari yapıyo ama markası yok yr de yemez o iş işde yapanı tanıyom 5 yıl oldu izin alamıyo tr ye vergi veriyo ingiltereye tr den araba satıyo adalet bumu

evedilaz' Alıntı:
bu çalışma 30 binlik bütceyle zor biter tr de kimse bu riske girmez bencee
4x4 alır adam o paralara güzel bi makine ama hayal bizler için genede hayalde olsa güzel
yab ülkelerinde replika çalışmaları yapan firmalar var kendi markaları ve isimlerialtında yasal olarak istediginiz marka ve modeli üretiyolar hemde yasal hiçbi sorunları yok adamlar ferrari yapıyo ama markası yok yr de yemez o iş işde yapanı tanıyom 5 yıl oldu izin alamıyo tr ye vergi veriyo ingiltereye tr den araba satıyo adalet bumu

işte böyle bir düzenimiz var gerçekten

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

SON KONULAR

Geri