SIFIR AYARINDA 265 70 15 6 BİJON JANT LASTİK TAKIMI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan presso Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,112

presso

Ana Kamp
LASTİKLER 5000 KM YOLYAPTI JANTLAR SIFIR SAYILIR DAHA BÜYÜK EBATTA LASTİK ALACAĞIM İÇİN SATIYORUM FİATI 1250 TL.

28959714c4h

2895971477i

Etiketler
Ynt: SIFIR AYARINDA 265 70 15 6 BİJON JANT LASTİK TAKIMI

bijon aralığı----hangi araçlara uyumlu gibi bilgileri yazarsanız daha kolay satış olur...

JANTLAR PATROL VE PAJEROLARA UYUMLU

takım olarak satıyorum takımı bozmam

Ynt: SIFIR AYARINDA 265 70 15 6 BİJON JANT LASTİK TAKIMI SATILMIŞTIR

presso' Alıntı:
LASTİKLER 5000 KM YOLYAPTI JANTLAR SIFIR SAYILIR DAHA BÜYÜK EBATTA LASTİK ALACAĞIM İÇİN SATIYORUM FİATI 1250 TL.

Ynt: SIFIR AYARINDA 265 70 15 6 BİJON JANT LASTİK TAKIMI SATILMIŞTIR

presso' Alıntı:

TAKIM SATILMIŞTIR
presso' Alıntı:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri