Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arslan1961 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,377
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 793,273
Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Hymer in alkovan (Sağ-sol-ve uzun ön cam orjinal değil). .Aracın ön camındaki güneş önleyici binek araçlarda kullanılan güneşliktir 2 tane alınıp yan yana konmuş orjinal değil.Masa sonradan yapılmış orjinali mutfak tezgahının üzerindeki formika ile aynıdır birde buzdolabı orjinal değil--orjinali 3 sistem çalışan elektrolüx tür-- ancak buzdolabı iyi çalışıyorsa değişmiş olması eksi değil artıdır daha yüksek model bir buzdolabı konmuş .Resimde görünenler bunlar ancak --orjinal değil-- satırlarım alıcı arkadaşları tedirgin etmesin bu yazdıklarım aracın alınması için engel değil sadece gözüme çarpanları yazdım tekrar ediyorum araç resimden oldukça temiz gözüküyor.Hepinize kazasız belasız geziler dilerim.Sağlıkla..

Etiketler

malum satış sitesinde görülen makyaj karavanları biraz daha uygun fiyatla satılıyor, makyaj karavanlarından birini alıp, makyaj aynası ve masası gibi kısımları iptal edip, yerine yatak vs koysak ileride trafikte, muayenede vs de herhangi bir problem yaşar mıyız?

Merhaba;

foruma yeni üye oldum. benim aklıma takılan şöyle birşey var.
sizce avrupa malı 2. el bir çekme karavan almak mı mantıklıdır yoksa yerli ve sıfır bir karavan almak mı?
örneğin aşağıdaki 2 karavan ilgimi çekti. bunlardan birini mi alırdınız yokda erba 525 gibi birşey mi?
(bütçe 20000 civarı)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-swift-fleetwood-colchester-lux-cekme-karavan-159213525/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-sahibinden-alman-mali-piril-piril-161155165/detay

Bir çok yerli karavan yapım kalitesi ve donanım açısından Avrupa lı rakiplerinin çok gerisinde ne yazık ki.
Gövdesinde bir su sızıntısı falan yoksa ingiliz malı karavanı düşünmeden seçerdim ben olsam...

Midibüsten karavan yapmayı düşünenler için değerlendirilebilecek bir araç...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-bu-genislikte-zor-bulunacak-karavan-arac-56bin-km-de-161579785/detay

drares' Alıntı:
Midibüsten karavan yapmayı düşünenler için değerlendirilebilecek bir araç...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-bu-genislikte-zor-bulunacak-karavan-arac-56bin-km-de-161579785/detay

Bu adamin araci satmaya niyeti yok sanirim. Ne yazdigini okuyabilene ask olsun.

Sent from my iPad using Tapatalk

Arkadaşlar;iyiki varsınız,benimgibi ilk karavan sahibi olmak istiyenler için sizlerin deneyimlerinden,tercüelerinden çok yararlanıyoruz. emeği geçen arkadaşlara teşekür ediyorum.
Arkadaşlar benimde bir ricam olacak,s... c.. 148601142 nolu ist.sarıyer satlık ararcı yakından tanıyan veya o civarda oturan arkadaşımız varmı,birde bu aracın fiyat ve değerlendirmesini yaparsanız çok memmun olacağım.Teşekürler..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-orjinal-hymer-camp-51-motokaravan-162364066/detay/ çok temiz ve dolu bir araç bence...

sayın Asıltürk teşekür ederim ama sizin sizin formattaki araçlamı değerlendirdiniz,sanki aynı araçtan bahsetmiyoruz gibi..

Hymer in 1900 cc olması sıkıntı yaratır.Aynı motor kapasiteli bu hymerin eşini kullanan bir kaç arkadaşım motordan yana sıkıntılı idi.Arkadaşlarımın aracını bende sürdüm sıkıntılarında haklılar motor zayıf kalıyor.

ilhan hoca' Alıntı:
Arkadaşlar;iyiki varsınız,benimgibi ilk karavan sahibi olmak istiyenler için sizlerin deneyimlerinden,tercüelerinden çok yararlanıyoruz. emeği geçen arkadaşlara teşekür ediyorum.
Arkadaşlar benimde bir ricam olacak,s... c.. 148601142 nolu ist.sarıyer satlık ararcı yakından tanıyan veya o civarda oturan arkadaşımız varmı,birde bu aracın fiyat ve değerlendirmesini yaparsanız çok memmun olacağım.Teşekürler..
ilhan bey bahsettiğiniz araç bu olsa gerek
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-4-kisilik-citroen-jumper-2007-model-155-bin-km-sifir-148601142/detay
bu aracı yapan arkadaş gezenbilirde bir başlık altında yapım aşamalarını paylaşmıştı,bu açılıp yatak olan koltuğu özel olarak yaptırdığını belirtmişti

Arkadaşım teşekür ederim bilgilendirmeniz için.bu araç yayından kaldırılmış,sanırım satılmıştır,sahibi öyle bir şey söylemişti,ama yinede yapım aşamasını inceliyeceğim,kısmetten öte olmaz....

O araç turan abimizin yaptığı ilk araç olan Paşa'dır.Şİmdiki satan sahibi de istanbulda beden eğitimi öğretmenidir.Aracı 50.000 TL'ye satmıştır.Ben de kaçırdım o aracı.

Sözünü almıştım ilhan hocam,eğer o arkadaşa satmasaydı ben direk atlayacaktım.Ama maalesef nasip işi hayırlısı...

hayırlısı ümüt kardeşim,daha iyleri bizede kısmet olur inşallah.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR