Milli Emlak'taki Orman Müdürlüğü'nden Mercedes 4x4 Araçlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan byted1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,377

byted1

Ana Kamp
Yer
İzmir
Arkadaşlar merhaba,

http://www.milliemlak.gov.tr/ihaleler/_haberduyuru/son_eklenen/bursa_tasinirmal13.pdf

Yukarıdaki linke tıklayınca, Milli Emlak Müdürlüğü'nün Bursa'daki ihalesine ait dosya açılıyor. En alt sıradaki 2 araç ilgimi çekti, irtibat numarasını aradım. Konu Orman müdürlüğü olunca, araçların UNİMOG olabileceği aklıma geldi. Açan kişi araçların modelini(yani UNİMOG vs) bilmiyor. Sadece biri 4x4 kamyonet, diğeri 4x4 traktör diye geçiyor diyor, ancak eklediği şey şu; bildiğimiz traktör değil, kapalı kabinli büyük bir araç...

Bursa'da olan arkadaşlar yada ilgilenecek diğer arkadaşlar için faydalı olabileceğini düşündüm...

Saygılar...

Murat AYDEMİR

Etiketler
Ynt: Milli Emlak'taki Orman Müdürlüğü'nden Mercedes 4x4 Araçlar

selam,, listedeki bahsettiginiz araclari inceleyince dikkat ettimde,, okadar onemli bir araclar degil bence, cunku ikiside hurda belgeli :(

zinciros' Alıntı:
selam,, listedeki bahsettiginiz araclari inceleyince dikkat ettimde,, okadar onemli bir araclar degil bence, cunku ikiside hurda belgeli :(

Doğru söylüyorsunuz, ben buna dikkat etmemiştim :( Teşekkürler...

gokhanlro' Alıntı:
..... Traktööörrr...... :smiley: :smiley:

Bahsi geçen traktör bunlardan olmasın sakın, 1970 lerden itibaren üretilmeye başlandı diye biliyorum...

[attachment=1]

433

bende bursa milli emlak müdürlüğünü aradım yanlış yazmışlar bunların ikiside traktörmüş.
motor seri numaralarıda aynı seriden zaten.
ayrıca orman bakanlığında görevli orman mühendisi arkadaş var onuda arayıp sordum ellerindeki mercedes traktörmüş unimog değil
yani bir işe yaramaz :(

tarla sürelim bari alalım :smiley: maşallah mercedes te yok yok. traktörü bile güzel meletlerin :smiley:

arkadaşlar bahsettiğiniz ilandaki traktör yukarıda resmi olan (MB TRAC ) araç 8 ileri 8 geri vites kutusuna sahip OM 352 motoru var 406 + 416 gibi unimoglarda da aynı motor var ayrıca aracı ankara da ivedik organize sanayide erdem ticaret namı değer Erdem usta hurda belgeli olarak satın aldı bizzat aracı gördüm o sırada benim unimogumu tamire götürmüştüm ( u 416 doka ) yani şanzıman ve motor unimoglara uygun ihtiyacı olan erdem ustadan temin edebilir saygılar.

yarın ivediğe gitmek şart oldu hastasıyım bu mb trac serilerinin keşke hurda belgeli olmasaydı bildiğim kadarıyla hurda damgası yiyen araçlar tekrar trafiğe dönemiyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,449
Kayıtlı Üye Sayımız
172,103
Kaydolan Son Üyemiz
tolgacevik

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR