Mart'a güle güle, Nisan'a hoşgeldin diyoruz KaravanTürkiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan teos Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,550

teos

Karavan sevdalısı, amatörce
Yer
İstanbul
Web
www.karavanturk.org
Dostlar, 31.Mart- 1 Nisan haftası, kışın pasını üzerimizden atmak, yeni dostlarla tanışmak, eskilerle hasret gidermek adına İznik gölü kenarında bir buluşma planlıyorum. Karavan için 20 TL, elektrik hergün için 5 TL . Katılım sayısını belirlemek/aktiviteyi yapabilmek için listeyi 26.03.2012'ye kadar oluşturmam gerekiyor.

Siz dostları da aramızda görmek istiyoruz.
Katılmaya karar veren dostlar http://karavanturk.org/index.php/topic,1675.0.html adresini kullanabilirler.

Şu anki liste ...

1- Teos Semi 2 kişi 30,31 Mart -1 Nisan
2- Hiç Alko 2 kişi 30,31 Mart- 1 Nisan
3- Mustafayetim Çekme 4 kişi 31 Mart- 1 Nisan
4- Toprak camper 2 kişi 30,31 Mart- 1 Nisan
5- orsaalabanda camper 2,5 kişi 30,31 Mart- 1 Nisan
6- supergezgin (Erdal Ötügen) Alko 2 kişi 30,31 Mart- 1 Nisan
7- Rüzgar camper 2 kişi 30,31 Mart-1 Nisan (teyit bekliyorum)
8- tahir81110 araç 1 kişi 1 Nisan ( can dostu Biber)

Etiketler
Ynt: Mart'a güle güle, Nisan'a hoşgeldin diyoruz KaravanTürkiye

Oğuz bey merhaba,
Güzel bir organizasyon ve keyifli bir kamp diliyorum zira 1 Nisanda Şirin kızım Üniversite sınavına girecek. Güngör ailesi
olarak bu mutlu ve heyecanlı günde sizlerle olamayacağız.
Saygı ve selamlar.

Şu tarihlerde bir şeyler çakışmasa ne güzel olacak. Şirin'e başarılar dileklerimizle.

Son liste ...

1- Teos Semi 2 kişi 30,31 Mart -1 Nisan
2- Hiç Alko 2 kişi 30,31 Mart- 1 Nisan
3- Mustafayetim Çekme 4 kişi 31 Mart- 1 Nisan
4- Toprak camper 2 kişi 30,31 Mart- 1 Nisan
5- orsaalabanda camper 2,5 kişi 30,31 Mart- 1 Nisan
6- supergezgin (Erdal Ötügen) Alko 2 kişi 30,31 Mart- 1 Nisan
7- Rüzgar camper 2 kişi 30,31 Mart-1 Nisan (teyit bekliyorum)
9- DADY-T Tayfur camper 2 kişi 30,31 Mart- 1 Nisan (kızımız Balım)
10- Eminarın camper 2 kişi 31 Mart-1 Nisan
11- Bilbo Batu, Hayal, Arel araç 2,5 kişi 30,31 Mart-1 Nisan Dedesi Arel'e yer bulacak :smiley:
12- toffy camper 2 kişi 31 Mart, 1 Nisan

Şu tarihlerde bir şeyler çakışmasa ne güzel olacak. Erdal beyin de İzmir toplantısı 24-25 marta denk geldi, değiştirmek durumunda kaldık.

teos' Alıntı:
Şu tarihlerde bir şeyler çakışmasa ne güzel olacak. Erdal beyin de İzmir toplantısı 24-25 marta denk geldi, değiştirmek durumunda kaldık.

Denk gelmiş o hafta sonu bize de uymuyordu. ;)

Son durum ;

1- Teos Semi 2 kişi 30 Mart -1 Nisan
2- Hiç Alko 2 kişi 30 Mart- 1 Nisan
3- Taiga camper 3 kişi 30 Mart- 1Nisan
4- Toprak camper 2 kişi 30 Mart- 1 Nisan
5- orsaalabanda camper 2,5 kişi 30 Mart- 1 Nisan
6- supergezgin (Erdal Ötügen) Alko 2 kişi 30 Mart- 1 Nisan
7- Rüzgar camper 2 kişi 30 Mart- 1 Nisan (teyit bekliyorum)
9- DADY-T Tayfur camper 2 kişi 30 Mart- 1 Nisan (kızımız Balım)
10- Eminarın camper 2 kişi 31 Mart- 1 Nisan
11- Bilbo Batu, Hayal, Arel araç 2,5 kişi 30 Mart- 1 Nisan Dedesi Arel'e yer bulacak
12- toffy camper 2 kişi 31 Mart, 1 Nisan
13- Sak camper 1 kişi 31 Mart- 1 Nisan
14- KRVN Nihal hn. camper 1 kişi 31 Mart- 1 Nisan
15- Tayfunvw camperBus 1 kişi 31 Mart- 1 Nisan

Kesin geliyorum demeyi çok isterdim ama söz veremiyorum.Katılan herkese keyifli bir kamp dilerim,sırf Pamukova yolundan gitmek bile büyük keyif verirdi gerçekten...nasipsiz dayak bile yenmezmiş,nasip diyorum.

Bülent,

Aramızda olmanızı isteriz bu etkinlikte kesinlikle, sucuklar olmasa da olur :smiley:

Anibal_anibal,
Katılımcı listesini güncel tutmak için adınızı listeye ekleyebilir miyim, gelmenizden mutlu oluruz ...

tabiki ekleyin son anda iş yönünden bir aksilik çıkmazsa kesinlilkle geleceğim :smiley: :smiley:

Buluşmaya davet: 304 okunma sayısı, Levent, Bülent, Gökhan ve anibal_anibal'den başka ses yok.

Benzer bir durum Dernek daveti için de geçerli, 337 okunma ama tek olumlu/olumsuz yorum yok.

Gönül borcumu da ödenmiş sayıp, Gezenbilir'e veda etmenin zamanı geldi sanırım ...

Buluşmak isteyen, hasret gidermek isteyen, yolunu biliyor nasılsa ...

Selam ola ...

Oğuz hocam bu rakamın tam analizini yapamam ama ekonomik nedenlerin ön planda olduğunu ,birde bu sayfaya ortalama5- 10 sefer yalnızca benim baktığım düşünülürse görüntünün o kadar kötü olmadığını düşünüyorum ama dediğim gibi yeterli bir analiz mi bilemiyorum.

O rakamın ellisini de belki ben yapmışımdır. Gelirim diyerek, gelememekten hoşlanmıyorum. ::smiley: [SIZE=78%] [/SIZE]

Fuar haftasına geldiği için bir şey yazamadım. Belirsizlik halen sürüyor. Fuara hafta içi kaçabilirsem hafta sonu birlikte olmayı isterim. Hafta sonuna kalırsa ne yazık ki şans yok. :-\

Bu çağrı için karavantürk'te cevap-yorum yazdığımdan bir daha burada yazmaya gerek görmemiştim, ama en az 5 kez sayfayı ziyaret ettim. Oğuz hocam sen her zaman katkılarınla değerini ispatlamış bir kişisin, bence bu rakamlar seni aldatmamalı. Aramızda olman bize güç verir :smiley:

Keşke bu toplantı Ankara'ya uzak olan bir yerde olsaydı da siz üstatlarda tanışma ve kaynaşma imkanımız olsaydı. Mayıs sonunda İtalya ve Balkanlar için planlamakta olduğumuz tur için bilgi alışverişimiz belki de birlikteliğimiz olurdu. Gezinizin sağlıklı, mutlu ve keyifli anılarını bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri