Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 971
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 385,540
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun)

Allah sağlık sıhhat versin karavanınızla bol bol gezersiniz inşallah.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Etiketler

Bu aralar otobüsle kampsız geziler yapıyorum çelebi halen yerinde zamanın ve şartların yerine gelmesini bekliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar ben kampa her zaman bayrağımla gittim beni kirli çirkin siyasetlerine malzeme yapmaya çalışan müfteri insanlardan bana hiçbir şey olmadı buradan herkese duyuruyorum hiçbir zaman insanlarla siyasi olacak bir şey paylaşmadım kampıma gittim yedim içtim ateşin başında eğlendim hepsi o ve önümüzdeki dönemlerde yine İzmir civarındaki kamplara ve gezilere katılmayı düşünüyorum beni beğenmeyen insanlığıma mana bulan benimle görüşmek konuşmak zorunda değil

Çelebi karAvAnım tekrar onu kullanacağım günleri bekliyor ben Ankara da ailemin yanındayım bu sene böyle otobüsle geziyorum

Izmirin dağlarında çiçekler açacak o dağlarda kamplar yapılacak ve o kamplarda ben de olacağım beni beğenemeyen görüşmek konuşmak zorunda değil ancak hiçbir müfteri şerefsiz yüzünden yaşam tarzımı değiştirecek değilim arkadaşlar yeni ve güzel kamplarda karşılaşmak dileğimle ben ama karavanımla ama motorumla ama yaya olarak kısacası paşa gönlüm nasıl isterse kamp yapmaya gezmeye ve kamplarda olmaya devam edeceğim kimse de kusura bakmasın bu benim hayatım arkadaşlar ben ailem tarafından insanlığımla sevilip sayıldıktan sonra kendini haddini bilmez müfteri şerefsizler bana vız gelir arkadaşlar yine de hayatımda kimseyi zorla bir yere götürmüş değilim. Beni beğenemeyen katıldığım kamplara katılmak veya benimle görüşmek konuşmak zorunda da değil bu kadar da basit

Izmirin dağlarında çiçekler açacak o dağlarda kamplar yapılacak ve o kamplarda ben de olacağım beni beğenemeyen görüşmek konuşmak zorunda değil ancak hiçbir müfteri şerefsiz yüzünden yaşam tarzımı değiştirecek değilim arkadaşlar yeni ve güzel kamplarda karşılaşmak dileğimle ben ama karavanımla ama motorumla ama yaya olarak kısacası paşa gönlüm nasıl isterse kamp yapmaya gezmeye ve kamplarda olmaya devam edeceğim kimse de kusura bakmasın bu benim hayatım arkadaşlar ben ailem tarafından insanlığımla sevilip sayıldıktan sonra kendini haddini bilmez müfteri şerefsizler bana vız gelir arkadaşlar yine de hayatımda kimseyi zorla bir yere götürmüş değilim. Beni beğenemeyen katıldığım kamplara katılmak veya benimle görüşmek konuşmak zorunda da değil bu kadar da basit

Ben karavanımı da yaptım karavanımla çok güzel kamplar da yaptım kamplarında dostluk ve arkadaşlık vardı yalan ihanet iftira sonradAn karıştırıldı insanlar tArafından olsun be zalimin zulmü varsa sevenin Allah'ı var ben hepsini Allah'a havale ettim karavanımla gezmeye devam ediyorum müfterilik ve şerefsizlik yapanlar umrunda bile değiller istedikleri kadar arkamdan yalan konuşsunlar ancak onu yapmayı bilirler ki o da kimsenin umrunda değil evet belki kendi aralarında dedikodu yaparak bana hakaret ettiler belki arkadaşlarımı dostlarımı kandırdılar benim bir şey olduğumu söyleyip peki ellerine ne geçti hiçbir şey çünkü benim beni seven ve bana ve yaptığım şeylere saygı duyan bir ailem var ne kadar hakkımda yalan konuşsalar herkesi de kandırsalar bile benim ailemi kandıramazlar bu nedenle forumlarda kişilik haklarıma saldırıp hakkımda neler uydurduklarının hiçbir önemi yok arkadaşlar ben yine ailemle birlikteyim ve yine ailem tarafından seviliyorum gerisi boş inanın her zaman söylüyorum ben bir kampçı olmaya ve bu dağlarda çok güzel kamplar yapmaya devam edeceğim iftiracılar mı onlar çoktan hayatımdan çıktılar bile demek ki benimle takılacak kalitede insanlar değillermiş beni haketmiyormuş hiçbirisi bu kadar bAsit o yüzden kim kimi kaliteli insan görüyorsA onun yanına gitsin azgınlık müfterilik ve şerefsizlik yapmasın herkes ateşin etrafında sevgiyle ve saygıyla eğlensin bu dünya kimseye kalmıyor ister kaliteli ol ister kurban seçtiğin insanlara kalitesiz insan muamelesi yap ister dedikodu yap istersen hakaret et sonuçta birkaç metrelik bir yere gömüleceksin ve sonuçta yaptıkların için hesap vereceksin ben kampçıyım ve ben buyum arkadaşlar hiçkimse için değişecek Halim yok en kısa zamanda yeniden kamplarda olacağım çünkü benim özüm bu isteyen dilediğini söylesin umrunda bile değil altı üzeri birkaç müfteri şerefsiz olmaktan öteye kimseye bir kötülük yapamadıklarını gördünüz ve bunların yapmak istediği iftiraya ötekileştirmeye dedikodumu yaptıkları herkes Allah huzurunda şahittir ki kesinlikle müfteri şerefsizlere hakkımı helal etmiyorum arkadaşlar bu bir forum arkadaşlığı veya kamp arkadaşlığı hakkı olabilir sonuçta ben bu insanları bir aile büyüğü gibi gördüm ve onlara büyüğüm gibi davrandım çekip beni sırtımdan yalanlA vurdularsa ben de bu insanlar hakkımı helAl etmiyorum ki hepiniz de buna şahit olun sonuç itibarıyla ben benim arkadaşlar bu kadar basit beğenmeyenin yolu da açık olsun farı da bu bu konuyla ilgili son mesajım kimseyi sıkmak değil niyetim yine de sizlerle böyle sıkıntılı konuları konuşmak zorunda bırakıldığım için üzgünüm bir selamlar Mudanya dan

Sonuç itibarıyla kamplarda olmayA doğru bildiğim şekilde yaşamayA devam edeceğim arkadaşlAr

Doğayı ve insanları seven bir karıncayı dahi incitmeyecek yapıda bir insanım ailemle birlikte tatil yapıyorum ve Ailem beni şartsız koşulsuz çok seviyor ben iyi bir insan olmaya kaliteli bir insan olmaya çalışıyorum borcumu vergilerimi ödüyorum herkes gibi bir de ben emeğiyle çalışıp kazanan emekçi bir insanım bu ülkeye dokuz yıl hizmetim var yüzlerce öğrencim oldu ayrıca izci kamplarında da izcilerim oldu ben kaliteli ve onurlu bir insanım kimseden bir şeyini istemişliğim almışlığım yok varsa da bunlar bir kampta olabilecek masum paylaşımlardır forumlarda insanları karalamak ve yaralamak çok kolay bunu yapanlar bir de bunları düşünmeleri gerekir bu meseleyi bir akıl hastalığı nedeniyle aşırı büyüttüğümü beni tanımayan ve benim tanımadığım insanların hakkımda yalan yanlış dedikodu yapmasını çok büyüttüğümü ve uzattığımı biliyorum ama ben onurlu bir insanım neden birileri bana iftira atsın ki benden ne istiyorlardı ki ayrıca karavanımı kendim tasarlayıp bir hiçten kendim üretmişken söyleyin bana çok yüksek kaliteli karavancılar ben gibi neredeyse bir garibandan ne istediler neden bir küçük mutluluğu bana çok görmekteydiler evet karavanımla çok övündüm ama sonuç itibarıyla bu da benim hakkımdı arkadaşlar yanlış yaptığımı düşünmüyorum karavanımı umarım daha nice kamplarda kullanacağım çekip beni sırtımdan vurmayacak nice kamp arkadaşlarım olacak belki de kimbilir yazımı güzel sözlerle ve niyetlere bitirmek istiyorum benim içten pazarlıklı art niyetlerim yok karavancının çayını çorbasını da çok içtim halen daha da içerim kampta helal paylaşılan bir şey bir ikram bir paylaşım neden ve niye sonradan başkaları tarafından dedikoduya malzeme edilir ki bunu da anlayabilmiş değilim istedikleri kadar biz kimin ne olduğunu biliyoruz deyip müfterilik yApsınlar bildikleri kendi sanmalarından başka bir şey değil aradan ikibuçuk yıl geçti bu gerçekten bir iddia ise kanıtları nerededir ama ben bazı konularda çok hassasım arkadaşlar dedikoduculuk ve iftiracılık hayatımda katlanamayacağım iki şey benim son olarak istediğimi olmak ve istediğim gibi yaşamak benim en insani hakkımdır arkadaşlar kimse kimsenin neden çocuğu olmadığını neden evliliğinin yürümediği gibi şeyleri bir forumda.o kişiyi rencide edecek şekilde tartışamaz kimse kendini savcı yada hakim yerine koyup insanların özel hayatını yargılayamaz kimin değerli kaliteli insan olup olmadığını ancak Allah bilir ve söyler böyle insanların ne söylediğine de kimse itibar etmesin arkadaşlar demek ki benim için böylesi hayırlıymış boşanmışım bu kadar basit ben hayallerimden ve ideallerinden bahsetmek isterim karavanımla izmirin dağlarında nasıl kamplar yapacağımı konuşmak isterim mesela benim de sevdiğim ve yapabildiğim budur benim adım hıdır elimden gelen budur öyle her sene Avrupa gezisi yapamıyorum diye kimsenin beni Hakir görmeye hakkı yoktur arkadaşlar kampımıza gelip ateşin başında sohbetimizi paylaşacak her babayiğite saygımız sevgimiz vardır sırf gençliğimizde kurduğumuz bir siteye düşmanlık etmek için kendini bizlerden esirgemezse ayrı saygı ve sevgi duyarız en azından bir büyüğümüz geldi bizimle konuştu deriz onur duyarız işte biz böyle insanlarız biz doğayı ve insanı ve insana ait olanı severiz çünkü biz kampçıyız arkadaşlar biz kampçıyız ve karavancıyız ısrarla anlamak istemeyenler olabilir ama biz birlikte biziz birlikte güzeliz izmirin dağlarında çiçekler açacak o dağlarda kamplar yapılacak ve ben ve çelebi orda olacağız bundan güzel yaşamak var mı

Şu yaz ayları bir geçsin yine kampıma gidip ateşin başında şarkılar türküler söyleyip eğleneceğim benim kamp anlayışım budur arkadaşlar birlikteliktir güzelliktir

Her ne kadar bu yüzden iftiraya ve hakarete uğrasam da sonuçta kendim olmayı ve kendimle barışık yaşamayı seçiyorum isteyen istediğini desin umrumda bile değil

Ben karavancılığın kalitesini hiç düşürmedim arkadaşlar müfteri ve şerefsiz belden aşağı iftiracılar düşürdü karavancılığın kalitesini hepsine lanetler olsun aradan ikibuçuk yıl geçmişken nasıl müfteri şerefsizler olduklarının muhakemesini sizlere bırakıyorum arkadaşlar saldırgan müfteri şerefsizler olduklarını görün ve bilin arkadaşlar

Ben karAvancılığın kalitesini düşürmedim arkadaşlar müfteri ve şerefsiz belden aşağı iftiracılar düşürdü karavancılığın kAlitesini

Her neyse sonuçta müfteri şerefsizlerden kimse bişey olmadığı gibi kimseye de birşey olmadı onlar müfteri ve şerefsiz olduklarıyla kaldılar

Doğru ve haklının yalan ve iftirA karşısında nasıl güçlü olduğunu görüyorsunuz arkadaşlar ben bana iftira atanlardan şüphesiz ki çok daha delikanlıyım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.