Karavancıların Kültürel Etkinlikleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dağ çiçeği Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 253
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,379
Ynt: Karavancıların Kültürel Etkinlikleri

mart ayında türkan saylanda tiyatro festivali var 16-31 mart arası

http://www.tskm.org.tr/etkinlikler/Tiyatro.html

kısaca şöyle saatler genelde 20 - 20,30 gibi , biletler 15TL

17 mart - genco erkal - " ben bertol brecht"
18 mart - Asya grup - " Düğün"
24 mart - Genco Erkal - " Nereye gidiyoruz "
25 mart - Levent Kırca - " Azınlık"
27 mart - Ali poyrazoğlu - " Beni unutma "
28 mart - Adım Tiyatro - " Kanlı nigar "

Oyunlar gerçekten güzel ve benim gitmeyi düşündüğüm oyunlar. Beğendiğiniz oyunları belirtirseniz , organize olabiliriz

Etiketler

Sn.GEZENBİLİR Kültür Ateşeliğine,
Gitmeyi arzu ettiğimiz etkinlikler.

17 Mart/ Cuma - Genco Erkal - " ben Bertol Brecht"

27 Mart / Salı - Ali Poyrazoğlu - " Beni unutma "

Not : Programda değişiklik yaptık.Hafta sonu katılamıyoruz.

Arz ederiz ve de birlikte olabilirsek seviniriz.

Etkinliğin ismi önemli değil, önemli olan birlikte gitmek. Ben de etkinliklerinizi ilgi ile takip ediyorum ama bu güne kadar zaman uymadı maalesef. Bundan sonrakilere katılabilmeyi biz de arzu ediyoruz.

dağ çiçeği' Alıntı:
mart ayında türkan saylanda tiyatro festivali var 16-31 mart arası

http://www.tskm.org.tr/etkinlikler/Tiyatro.html

kısaca şöyle saatler genelde 20 - 20,30 gibi , biletler 15TL

17 mart - genco erkal - " ben bertol brecht"
18 mart - Asya grup - " Düğün"
24 mart - Genco Erkal - " Nereye gidiyoruz "
25 mart - Levent Kırca - " Azınlık"
27 mart - Ali poyrazoğlu - " Beni unutma "
28 mart - Adım Tiyatro - " Kanlı nigar "

Oyunlar gerçekten güzel ve benim gitmeyi düşündüğüm oyunlar. Beğendiğiniz oyunları belirtirseniz , organize olabiliriz

Gönülde var,elde yok.İyi seyirler tüm dostlarımıza.

27 Mart / Salı - Ali Poyrazoğlu - " Beni unutma " ya katılmak isteriz biz 2 kişi :smiley: ...

merhaba

bizde cumartesi yokuz . pazar günü türkan saylana uğrarız.
belli olan arkadaşlar için pazar günü bilet alabiliriz

şimdiye kadar görünen

ali poyrazoğlu için ..hüseyin bey (2) , serdar bey (2) gibi

görüşürüz

Sergiden görüntüler...

DSC 0002

DSC 0004

DSC 0005

DSC 0006

DSC 0001

B.Kemal Hoca'm, bir kez daha kutluyorum. Çok yönlülüğünüzü, üretkenliğinizi burada bir kez daha gördük... :smiley: Ne yazık ki akademisyenlerimizde, tıpkı diğer gruplar gibi çok alışık olmadığımız bir durum!.. :(

Sergi mekanı da özgün bir yapı sanırım; taş duvarlar, böyle düşündürdü...

Cavid Sezen

Tebrik ederim Bekir bey, yaşadığınız şehire, insanlarına sunduğunuz bu güzel çalışmanızın devamı dileklerimle.
Selamlar.

Tebrikler Bekir Bey, Elleriniz dert görmesin. İnternet ortamında resimleri izleme imkanımız olacakmı, malum Giresuna gelebilme olasılığımız pek yok gibi. Aslında gezenbilirciler olarak serginizin açık olduğu dönemde gezi düzenlense çok güzel olurdu. İstanbulda sergi düşünceniz varmı?

Hocam tebrik ederim güzel bir sergi olduğu buradan bile belli oluyor (bende de ne göz varmış dimi ;D )
Sizi içtenlikle kutluyorum :smiley:

Hepinize teşekkür ediyorum.

Sergi mekanı taş bir bina. Orijinal yapım amacını bilmiyorum. Bir aralar Yeşil Giresun gazetesinin matbaası olarak hizmet vermiş. Sonra valilik işe el atıp matbaayı buradan çıkarmış, mekanı restore edip sergi salonu haline getirmiş. Öğrenebildiğim bundan ibaret. Ama çok hoş bir sergi mekanı olduğu kesin.

Bir vakitler fotoğraflarımı http://ta2rx.deviantart.com/ adresine yüklerdim. Epeydir güncellemedim ama sergide yer alan fotoğrafların büyük bölümü orada var. Fırsat bulduğumda diğerlerini de bir ara yüklemeye niyetim var ama ne zaman olur, şu an bilemiyorum.

Sergideki fotoğrafların tamamı:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150635711313710.398611.610598709&type=3&l=e376ba6b06

Kemal Bey

Serginiz için tebrik ederim . Bu tip aktiviteler insanların monoton yaşamlarına renk kattığı ve sizde bu lezzeti onlara sunduğunuz için , elinize ve yüreğinize sağlık diyelim

yarın akşam kartal da incesaz müzik ekibinin gösterisin olacakç Tamer ve Aytül arkadaşlar bu ekibin güzel sanat müziği icra ettiğini ve çok önerdiklerini yazmışlardı.

yarın akşam 20,00 de kartal bülent ecevit külştür merkezinde. gelmek isteyenler 7,30 gibi orada olsunlar .

ayrıca henüz türkan saylana gitmedim. bilet varmış. Gelmek istediğiniz tiyatro konusuda 1-2 gün içinde bildirirseniz , iyi olur .

görüşürüz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR