Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 313
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,082
Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ) 93 - 98 Kullanim El Kitabı

kiraz' Alıntı:
MERHABA
95 MODEL Jeep Grand Cherokee 2 AY OLDU ALALI FAKAT DAHA FAZLA İLGİLENEMEDİM. BENİM DE KULLANIM KILAVUZUNA İHTİYACIM VAR.
MASRAFI NEYSE GÖNDEREBİLİRİM

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Merhaba, öncelikle arabanız hayırlı olsun, bol çamurlu günlerde kullanın...
Eğer birinci sayfadan itibaren takip ederseniz tüm kataloğun zaten yayınlanmış olduğunu görürüsünüz. Sayfaları bastırıp dosya halıne getirip güle güle kullanabilirsiniz...
Bir rica ; lütfen küçük harfle yazışalım, sanki bana bağırıyorsunuz gibi geliyor gözüme...:smiley:

İYİ GÜNLER

Etiketler

Ergun bey, Selam, Herkese iyi seneler,
32. ve 85. sayfalarıda paylaşacak mısınız acaba? Eğer o sayfalar gereksiz iseler bile bilgi verebilir misiniz. Ciltlettiricem de, bekliyorum. Bide, kitapçığın sonunda 160000 ve 200000 km arası bakım bilgileri eksik. orj. bi kontrol edebilir misiniz?
Çoookkkkk teşekkkürler!....

alfonse' Alıntı:
Ergun bey, Selam, Herkese iyi seneler,
32. ve 85. sayfalarıda paylaşacak mısınız acaba? Eğer o sayfalar gereksiz iseler bile bilgi verebilir misiniz. Ciltlettiricem de, bekliyorum. Bide, kitapçığın sonunda 160000 ve 200000 km arası bakım bilgileri eksik. orj. bi kontrol edebilir misiniz?
Çoookkkkk teşekkkürler!....

Şimdi tekrar baktım; 32. sayfa konu sonu olduğu için boş.
160000 ve 200000 km arası bakım bilgilerini içeren iki sayfa yok (demek arabada acilen kağıt lazım olmuş...:smiley:)
85. Sayfayı atlamışım birazdan tarayıp koyarım.

Eksik olan 85. sayfa.

Meydan Zjures 002

Çok teşekkür ederim. ( Teşekkür etmekten dilimde tüy bitti, Chivas Regal sever misiniz? 18 yıllık, Gold signature, Şişeler Master Blender Mr.Colin Scott tarafından imzalanmış ) :p

alfonse' Alıntı:
Çok teşekkür ederim. ( Teşekkür etmekten dilimde tüy bitti, Chivas Regal sever misiniz? 18 yıllık, Gold signature, Şişeler Master Blender Mr.Colin Scott tarafından imzalanmış ) :p

Kulaga hos geliyor....:smiley:

beatrix' Alıntı:
Kulaga hos geliyor....:smiley:

Valla ben Jackie severim, Chevas' ın da ilk kez 18 liğini içtim. Çokkk güzellll. Sadece Kulağa değil, herbişiye ii geliyo....

Ama,

İLLEDE BOURBON!!!!

offffff... nasıl canım çekti..... dışarıda da deli kar yağıyor.....
Yav.. Bu şeytan beni ne çok seviyor, hem diyor, hem dürtüyor.. Offff yaaaaa...

" Hadiii Özgür Willy uuccc...!!! " (Sonra anlatirsin bizede.....) ;D ;D ;D

alfonse' Alıntı:
Valla ben Jackie severim, Chevas' ın da ilk kez 18 liğini içtim. Çokkk güzellll. Sadece Kulağa değil, herbişiye ii geliyo....

Ama,

İLLEDE BOURBON!!!!

Güzel...Güzeeellll anlatin iyi geliyoooorrrr....!

N829083583 748430 5692

bu fotoğraf şincik çekilmedi di mi yaaaaaaa.......

yardımlarınız için teşekür ederim

iyi günler

ergün bey benim 97 zj gradn cherokee sahibiyim adanada oturuyorum e mail adresim a_s_caparaz@hotmail.com banada kullanma kitabı lazım kıtapdan bir tanede bana gonderirseniz sevinirim maliyeti ne kadar ise hesep nosu verin eft geceyim cevap yazarsanız sevınırım simdiden tesekkurler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.