İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet_mtrs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 145
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,352

Etiketler

Ynt: İlk Karavanımız İle İlk Gezimiz (mehmet_mtrs)

Gezdiğiniz yerleri sürükleyici bir anlatım ile bizlere ilettiğiniz için teşekkürler.
Gezi anılarınızı merakla takip ediyoruz. Aman yavaş yavaş anlatında, bu kış aylarının nasıl geçtiğini anlamayalım.

Şu soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan bir yazı dizisi başladı, ellerinize , gönlünüze sağlık. paylaşım için çok teşekkür ederiz.

3.koy hayalleri sizler için hüsran olsada sizin karavancılığınız bizler için çok değerli Mehmet abi,

yazmaya başlamış olmandan çok mutlu oldum. Güzel bir yol hikayesi okuyacağımızdan hiç şüphem yok.

Saygı ve Selamlar

Sanki akıcı bir roman okuyor gibiyim. Fotograflarla zenginleştirilmiş. Gerçekten çok etkileyici ve güzel cümleler. Paylaşım için teşekkürler. Selamlar.

Teşekkürler Sn . Şeref bey hemşehrim.
Teşekkürler Sn. ahmet Özdemir bey.
Teşekkürler Sn. Levent kardeşim.
Teşekkürler Sn. Mehmet Ali Birsen bey.

Gösterdiginiz ilgiden dolayı minnet duyduğmu belirtirim . Samimiyetine inandığım övgülerinizden cesaret alarak gördğüm ve hissettiklerimi daha bir içtenlikle çocuksu sevincimi de gizlemeye gerek duymadan yazmaya çalışacagım.
Saglık ve mutluluklar :smiley: dilerim . Selamlarımla

25012007078

27012007089

27012007111

Ekli dosyalar

• 26012007085.jpg
    26012007085.jpg
    104.8 KB · Görüntüleme: 273

Mehmet bey anlatımın sade ve akıcı teşekkürler.Takipteyim.

Merhaba Mehmet bey sizinle Ekim ayında Antalya/Kaş'ta tanışmıştık, oralardan fotoğraf koydunuzmu göremedim selamlar.

Mehmet Bey, kamyonlar epeyce toz çıkartıyor fotoğrafta gördüğüm; yol çalışması mı var ya da çok ağır maden kamyonları yolu bozmuş mu? (Milas-Karpuzlu yolu)

Cavid Sezen

Cavit hocam.
Beni keyflendirecek ne güzel yazmışsınız . Evet , bazı resimlerde bir toz bulutu var. İşte bana keyf veren olay bu , siz bu toz bulutunu görerek bahsettigim yol ve kamyonlar handikap ının varlıgını size hissettirebimişsem yaşadıklarımın içine sizleri de katabilmeyi başarabilmiş sayıyorum kendimi .Sagol be hocam :smiley: . Duydugum heyecanı bir kat daha arttırdınız.
Kamyonlar . Az degil diler . Her 10-15 dakikada bir ya önümde ya arkamda bitiveriyorlar (aniden yerden çıkan bitki gibi). 15-25 li yaşlardan kalan motosiklet yönetimi kalıntılarımla çoğu zaman sıyırıldık serüven dolu hallerden . Adrenalin özlemi arada bir çılgınlık yaptırsa da , gözümün kesmediği yerlerde paşa -paşa çekildik kenara , zorunlı saygımızı esirgemedik kocaman-kocaman kamyonlardan. Bu kocaman-kocaman kamyonlar yer yer sıcak asvaltı battaniye gibi sürükleyerek buruşturmuşlar yer yer de derin kanallar açmışlar . Güçlerinin kanıtı olan bu hoyratlıklarından sonra metezori saygıyı hakkediyorlar dogrusu.
Teşekkürler , saglık la kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR