İgo Primo İçin Çeşitli Avrupa Ülke Haritaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 249
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,896
utku bey gonderdiginniz haritalar cok iyi oldu.teşekkurler.iyikivarsınız.avusturya ve belçika haritalari varsa gonderirseniz cok makbule gecer.üste yazmayı unutmusum onları.tşklerrrrrrrr.bekliyorum.

Etiketler

Tekrar selam ... haritalari content de building map poi hepsini attim.fakat can't find path,maps are isolated hatasi veriyor
nerde hata yaptim.ne yapmaliyim.

mobilNavigator 9.6.5.0 sürüm 2012
lisence dosyasında şu dosyalar var ama dediğiniz bunlar mı bilmem
Full_europe_NQ_Supcription_2009_Q3_license
europe_map_NQ_Primo_2012_Q1.lyc
Eastern_Europe_3D_evevation_model_lyc.

mobilNavigator 9.6.5.0 sürüm 2012
lisence dosyasında şu dosyalar var ama dediğiniz bunlar mı bilmem
Full_europe_NQ_Supcription_2009_Q3_license
europe_map_NQ_Primo_2012_Q1.lyc
Eastern_Europe_3D_evevation_model_lyc.
Verdiğim haritalar sadece igo içindir, cihazınızda olan programın kendi haritalarını indirmeniz veya bulmanız gerekir!

utku bey slm.bendeki navigasyon windows mobile.siz bana android navigasyon gonderdiniz.bende sizin gonderdiginizden content klasorunu mobile olan navigasyona attım.çalıstı.fakat almanya rota hesaplanamıyor hatası verdi.verilen hedefler için rota hesaplanamaz.rota noktaları arasında sureklı bir yol agı mevcut degil.diyor.bu almanyaya inince acınca almaya icindekı ulasım noktalarına baglanırmı.cevabınızı beklıyorum.sımdıdıe tşklerr

utku bey slm.bendeki navigasyon windows mobile.siz bana android navigasyon gonderdiniz.bende sizin gonderdiginizden content klasorunu mobile olan navigasyona attım.çalıstı.fakat almanya rota hesaplanamıyor hatası verdi.verilen hedefler için rota hesaplanamaz.rota noktaları arasında sureklı bir yol agı mevcut degil.diyor.bu almanyaya inince acınca almaya icindekı ulasım noktalarına baglanırmı.cevabınızı beklıyorum.sımdıdıe tşklerr
Evet bağlanır, almanyada açtığınızda otomatik bulacak. Fakat türkiyede açtığınızda Navigasyon bulunduğunuz noktadan hesapladığı için yol üstündeki tüm ülkelerin haritası gerekir.

Selam,
Utku Bey haritalar işimi gördü çok teşekkür ederim.sadece Avusturya haritasında çok eksik var sadece şehir merkezi var
genede çok işime yaradı.Oradaki en yakın arkadaşım oldu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR