GMC Sierra 6,2 Dizel 87 (Yenileme)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Metin SARI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 166
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,581
Ynt: GMC Sierra 6,2 Dizel 87 (Yenileme)

Benim 35 lastiklerde çamurluğun arka köşesi vuruyor birtek.Amerikalı bizim araçlar için 37 lastikte 8 inch yükseltme tavsiye ediyor.arkada zaten sorun yok.Birde flanş vs. takmayın çap genişleyecek sürtme artacaktır.

Etiketler

Araçda yaklaşık 4-5 inç yukselktme var belki bunu 8 e çekebiliriz yada kabinle kasanın yeni burç tokazlarını getirttim onlarıda takınca biraz yukselecek şaseden butün yükseltmeyi makaslardan değilde kalanını kabinle ksadan yapmayı planlıyorum.
bu arada Jantları buldum orjinal demir jantları ölçü 15x10 8x6,5 krom kaplı çok güzel duruyorlar bakalım USD geliş maliyeti ne olacak bu araba benim ocağıma incir ağacı dikti şimdide bol bol suluyor :smiley:

elime geçmeden resmini eklemiyim diyordum ama inş sorunsuz alırım
jantlar çelik orjinali bibi 15x10-8 bijon 6,5 inç çap

Crr 3155712

Metin SARI' Alıntı:
elime geçmeden resmini eklemiyim diyordum ama inş sorunsuz alırım
jantlar çelik orjinali bibi 15x10-8 bijon 6,5 inç çap

bunların 7.5 inch'ini kullanmıştım eskiden.iyidir.

bu arada senin araç resimdeki ise ben yanlışlıkla sanırım onun farlarından getirtmişim atom farmı onlar

Selam Arkadaşlar
kaput da jantlarda geldi herşey tamam ama malesef Türkiyedeki en büyük yani konumuz ile ilgili en büyük sorunla baş başayım kaportacım 3 aydan sonra henüz birşey yapmadı bende çok sinirlendim ve hafta sonu aracı sökük vaziyatde geri alıyorum hafta sonuna kadar biryer bulamazsam depoda yatacak bu konu ile ilgli veya deneyimi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum buaracı bana anahtar teslimi yapacak konusunda uzman aynı zamanda işini zamanında yapan ustalar arıyorum bilgilerinize

Metin SARI' Alıntı:
Selam Arkadaşlar
kaput da jantlarda geldi herşey tamam ama malesef Türkiyedeki en büyük yani konumuz ile ilgili en büyük sorunla baş başayım kaportacım 3 aydan sonra henüz birşey yapmadı bende çok sinirlendim ve hafta sonu aracı sökük vaziyatde geri alıyorum hafta sonuna kadar biryer bulamazsam depoda yatacak bu konu ile ilgli veya deneyimi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum buaracı bana anahtar teslimi yapacak konusunda uzman aynı zamanda işini zamanında yapan ustalar arıyorum bilgilerinize

Kulübe hoş geldin.:smiley:):smiley:)
Hemen muhasebeye gidin kaydın ızı yapsınlar.Yok öyle beleşe üyelik:smiley:)şaka bir yana malesef memleketimin her yeri aynı .Aslında fazla bir işte yok aracınızda adam gibi adam bir haftada bitirir.

Metin SARI' Alıntı:
işte o adam gibi adamı arıyorum :D

bulursam kesin haber vereceğim.:smiley:):smiley:)
alllah kolaylık ve akıl fikir versin bize.:smiley:):smiley:)

bende yeteri kadar yorulmadım sanki birde şasi yenileme işi çıkardım kendi başıma.unimog defransiyeli ve süspansiyonu akuple edeceğim becerebilirsem. Beceremezsemde yapacak tamirci bulabilirmiyim bilmiyorum, bulsamda istiyeceği parayı verebilirmiyim onuda.İflah olmaz bir iş bu.

selamlar
sonunda yeniden start verdik kaporta işine şimdilik fena değil 2 tanede sıfır ön çamurluk buldum yani öntaraf komple sıfırlandı bayramdan sonra iki ay içinde bitecek inşallah

2 ay kaldı iki ay sonra burada resimler başlayacak:smiley:
bu arada 2004 model Dodge Ram aldım şimdi onun keyfini çıkartmaya çalışıyorum
:D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR