Gezoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,624

Etiketler

Ynt: Gezoff Muhabbet Köşesi

Yahu Taksimde kiyamet kopuyor bizim medyada konusu gecmiyor.
Bbc den yurtdisindan haber izlemek lazim bu saatten sonra.
Yarin deprem olacak olsa bunlar onuda yayinlamaz.

Selamlar dostlar

haavvvvvaaaarrr diyorum haaaaaavaaaaaaar bekliyorum

2013 06 10 662 800x450

2013 06 10 663 800x450

2013 06 10 664 800x450

2013 06 10 665 800x450

Aleyküm Selam

yerde 25 metre hortum var yangın çıkmaz :D

hava imbat olunca bizim kıyıları alt üst ediyor çift mavi bayrak var hava düzgün oldumu su kristal gibi

bir hafta sonu beklerim

Herkese iyi Gunler

Ömer abi bizde tekne var havalar ne saman düzelecek acaba hep yağmur gösteriyor Silivri'ye indireceğim tekneyi bosu bosuna duracak orada :smiley:

Maksat birlikte bişeyler yapmak sahil yolunda bi deniz havası almak dolaşırkende Türk bayrakları açsak falan diye düşündüm gezi parkındaki direnişçilere destek tencere tava çalmaktan iyidir.

arsenikli' Alıntı:
Maksat birlikte bişeyler yapmak sahil yolunda bi deniz havası almak dolaşırkende Türk bayrakları açsak falan diye düşündüm gezi parkındaki direnişçilere destek tencere tava çalmaktan iyidir.
hımmm anladım neyseki ben soçideyim..:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR