Gezoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,621
Ynt: Gezoff Muhabbet Köşesi

arsenikli' Alıntı:
Maksat birlikte bişeyler yapmak sahil yolunda bi deniz havası almak dolaşırkende Türk bayrakları açsak falan diye düşündüm gezi parkındaki direnişçilere destek tencere tava çalmaktan iyidir.

Off Roadu siyasete katmasak iyi olur.
Tüm offroadcular muhalif sanılırsa Ormanlara giriş çamur lastikleriyle geziş anında yasaklanabilir bende söylemesi :smiley:

Etiketler

Hakan555' Alıntı:
Off Roadu siyasete katmasak iyi olur.
Tüm offroadcular muhalif sanılırsa Ormanlara giriş çamur lastikleriyle geziş anında yasaklanabilir bende söylemesi :smiley:

Selamlar

aynen katılıyorum siyaset ve politikayı offroad olayına dahil etmenin hiç gereği yok
bu arada bulunduğum yerde internet problemli her zaman giremiyorum
inşallah herkes iyidir kimsede hiç bir sıkıntı yoktur

arsenikli' Alıntı:
Maksat birlikte bişeyler yapmak sahil yolunda bi deniz havası almak dolaşırkende Türk bayrakları açsak falan diye düşündüm gezi parkındaki direnişçilere destek tencere tava çalmaktan iyidir.
arsenikli sen herhalde sayfaları karıştırdın.burası offroad ve gezi ile alakalı .siyaset meydanı değil.

Beyler az önce emailime amerikan hava yollarından bilet onayı geldi 2 rus amerikada tur atıyor onay benim emailime geliyor aynen amerikan hava yollarına phising ve fake email yazıp gelen bilet onay emailini de ekleyip yolladım aman dikkatli olun

ahmet 53' Alıntı:
arsenikli sen herhalde sayfaları karıştırdın.burası offroad ve gezi ile alakalı .siyaset meydanı değil.

Benim bi ismim var BARTU yazdığımı iyi okuduysanız eğer söylemek istediğimi zaten anlardınız maksat birlikte olup bişeyler yapmak dedim bi deniz havası almak bi cafe de oturup çay içmek sohbet etmek siyasetle ilgili bişey yazdığımı hatırlamıyorum

bartu yukarda yazdığına istinaden ben de cevap yazmak istedim
siyaset yapmadım dedin ya ;)

(gezi parkındaki direnişçilere destek tencere tava çalmaktan iyidir)

işte bu cümlenden dolayı siyaset yapmayalım diyorlar.yoksa bir sıkıntı yok zaten
burda siyasi şeyler dışında herşey konuşulabilir ;)
saygılar

gezoff milleti
nerdesiniz be yaw
çok sakin buralar ;D

devit3' Alıntı:
herkes yaz moduna girdi galiba arman abi hiç bi yerde icraat yok bu aralar

ollmamı denize giriyom ağaçtan koparıp kayısı, vişne yiyom site huzur evi, gibi hanım çocuklar kadıköyde sıkıntıdan patlıyom :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

JUNİOR' Alıntı:

işte bu cümlenden dolayı siyaset yapmayalım diyorlar.yoksa bir sıkıntı yok zaten
saygılar
abi on numara açıklama olmuş bunun üzerine başka söze gerek yok :smiley:

JUNİOR' Alıntı:

saygılar

Haklısınız özür dilerim

rica ederim
muhabbete devam
gerçi çok sakin bu aralar burası :D

Bugun su meshur sogucak yaylasına dunya gozuyle bende gideyim dedim. Sabahtan cıktık yola. Yolu gayet guzel biraz yuksek aracta gidebilir. Bunca senedir gitmedigime bin pisman oldum. Ayak basmadık yayla bırakmam artık. Ahanda tam o sırada araca musteri cıktı nazlandım :smiley: asagılar yanarken yukarısı serin mis gibi hava. O nasıl guzel bi koku otlarda yuruyup gezdikce. Agaclar mukemmel. Kus sesi inanılmaz sessizlik super :smiley:

180620131085

180620131086

180620131087

180620131088

180620131089

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR