Gezenbilir Üyeleri Karavanist Fuarında Buluşuyor!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RamizDAYI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,151

RamizDAYI

Kimsin sen? Şüphesiz; sen, sen değilsin..
Yer
Ankara
Herkese selamlar,

6-14 Ocak 2024 tarihleri arasında tüyap fuar merkezinde düzenlenecek karavanist fuarını ziyaret etmek

ve orda küçük bir buluşma gerçekleştirmek adına bu konuyu açmış bulunuyorum.

İstanbul yada çevre illerden fuarı ziyaret edecek arkadaşlar listeye isimlerini ekleyerek devam edebilirler.

Buluşma günü ve saati : 9 OCAK 2024 ÇARŞAMBA Saat 14:00

İstanbul'da yaşayan tüm forumdaşları bekliyor olacağım.

Fuar ziyareti & Mini buluşma için güncel katılım listesi

1-RamizDAYI / Ankara
2-Tarkaner / İstanbul
3-midrange / İstanbul
4-kartalveat / İstanbul
5-Yol / İstanbul
6- Biriz / İstanbul
7-better / İstanbul
8-Ertunk / İstanbul
9-Candemir Serenli
10- Fatih855 / Bursa
11-Muzaffer Koca / İstanbul
12-ismail Filiz / istanbul
13-Mustafa filiz / istanbul
14- Zehra kılınç / istanbul
15- Hasan Hüseyin Can / İstanbul
16- Yusuf KAMAŞ / Bursa
17- Ersin Önder / Karadağ
18- Hüseyin Turgut / İstanbul

Bulusma

Moderatör tarafında düzenlendi:

Herkese selamlar,

6-14 Ocak 2024 tarihleri arasında tüyap fuar merkezinde düzenlenecek karavanist fuarını ziyaret etmek

Ben Ankara'dan geleceğim.

Fuara gitmek için herkesin hemfikir olduğu ortak kararla belli bir gün ve saat seçebilirsek çok iyi olur.

İstanbul yada çevre illerden fuarı ziyaret edecek arkadaşlar listeye isimlerini ekleyerek devam edebilirler.

Sonrasında da gün ve saate karar veririz.

--------------------------------------------------------------

Fuar ziyareti & Mini buluşma için katılım listesi

1-RamizDAYI / Ankara
Hocam inşallah bekleriz sizleri. Ben mutlaka giderim ama belirlenen gün olur mu şimdiden bir şey diyemedim.

SM-S908E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Münih’teki fuarı 4-5 defa gezdim. Fuarda güzel bir atmosfer oluyor ve hiç aklımıza gelmeyen yenilikleri görebiliyoruz.

Bence her karavancının en az bir defa bir fuarı gezmesi gerekir.

Geçen yıl olan fuarı Alman Karavan Forumunda duyurmuṣtum. Bir kaç hafta önceden tekrar orada duyurabilirim.

Sizlere güzel ve neṣeli bir buluṣma dilerim.

Herkese selamlar,

Ben Ankara'dan geleceğim.

Fuara gitmek için herkesin hemfikir olduğu ortak kararla belli bir gün ve saat seçebilirsek çok iyi olur.

Sonrasında da gün ve saate karar veririz.

--------------------------------------------------------------

Fuar ziyareti & Mini buluşma için katılım listesi

1-RamizDAYI / Ankara
+ MIDRANGE / İSTANBUL

Hocam hediye mükemmel, ama 100 kişi şartı imkansız gibi bir şey. Gene de gönlünüze sağlık.

SM-S908E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

...

Ben bu etkinliğin biraz daha canlı ve eğlenceli geçmesi için bir çekiliş yapamaya karar verdim.

Yaklaşık 18 yıldır model araç koleksiyonumun en nadide eserleri arasında yer alan,

1/18 Maisto Mercedes CLK AMG' mi fuar alanında yapacağım bir çekiliş ile,

GEZENBİLİR forum üyesi olan yeni sahibine hediye edeceğim.

Bugünlerde böyle bir aracı bırakın satın almayı, bulmak bile imkansız gibi bir şey.

Benim gözümde ise paha biçilemez bir değerde.

.....................
Çekilişe beni katmayın lütfen , vermeyi düşündüğünüz hediyeniz bana çıkarsa da size geri iade edeceğim.

Çünkü hediye kabul etmiyorum.

Buluşma günü hafta içinde olursa ,hafta sonu trafiği, ziyaretci kalabalığı ve otopark sıkıntısından daha az etkileniriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

SON KONULAR

Geri