Galloper ile Off-Road

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrlates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,720

Etiketler
Ynt: Galloper ile Off-Road

bende forester'mı satarsam galloper düşünüyorum ama pajero pinin de kafamı karıstırıyo dogrusu

2.5 dizel veya 3.0 benzinli tercihinizi forumu kurcalayın iyice inceleyin kendiniz yapın.
LPG ile tüketim degerleri biraz yukarlarda okuyabilirsiniz.
Biraz yukarlarda dizel olan degerleri de bir arkadasımız vermiş çok fark yok.
Parça olayında dizel için Starex olarak ararsanız gayet hesaplı bulunuyor.
Benzinli olunca parça biraz farkediyor.Arac gösterişli ama 20.000 TL civarında olunca iyi bir
araştırmayla uygun fiyatli diğer mekanik ve aksesuar parçalarını bulmak mümkün.
Araç fiyatını bilmeyenler çok pahalı bir araç zannediyorlar tamirciler dahil.
Pahali olunca sahibi çok zengin diye bazı ücretler artıyor ya !!!
Burada sadece minik bir dipnot ilave edeyim.
Satarken diğer arazi araçlarında oldugundan biraz fazla zorlanırsınız.
Bana sorarsanız ikinci bir tane bile düşünebilirim diyecek kadar memnunum.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

yardımınız için tesekkurler forumu baya bir okudum yakıt olarak pek bişey farketmiyor gibi

Rica ederim forum bunun icin var ben de bir cok bilgi aliyorum.
Bilgi vermekte boynumuzun borcu.

haşmet' Alıntı:
merhaba Recep Bey bende de 2.5 td var ,tanışalım sıkıntımız olursa araç hakkında birbirimize destek oluruz

Slm
İlkönce pajerodan kalan lsd kilitli difransiyeli takmıştım şimdi onu çıkartıp yüzde yüz kilitli yeni difransiyel taktım. Hepsi pajerodan kalmıştı. Pajeronun kilitli diransiyeli duruyor oranları tutuyorsa onu verebilirim.

alp007' Alıntı:
merhabalar galloper 3k 2.5 dizel almak istiyorum.acaba yakıt tüketimi nedir bilgi verebilir misiniz.

Ben full arazi modunda ve 33" lastiklerle kullanıyorum arazi şehir içi karışık olarak 40-50 kr arasında yakıyor.

Aracımı satıyorum.
4. Beyoff Oyunlarında yakından görebilirsiniz 00 araç olacak.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-off-road-donanimli-dizel-tek-kapi-galloper-73974440/detay

Sayın Ateş
Aracınız çok güzelmiş,hayırlı satışlar dileğiyle
Saygılar
Batuhan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR