Fiat Ducato Için Hız Sabitleyici/cruise Control Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan febr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,228

febr

Cebrail Ateş
Merhabalar.

Büyük eksikliğini hissediyor olduğum hız sabitleme özelliğini aracıma monte ettirmiş bulunuyorum.

Gerçekten de olmazsa olmaz bu sistemin bu kadar uygun bir fiyata monte edilebiliyor olması büyük şans.
Kolun kendisi (parça), montaj, araç ECU'süne bağlanarak sistemin açılması işlemlerine toplam 500₺ ödedim.

Açıkçası bu kadar "orijinal" bir şeyin ortaya çıkacağını beklemiyordum. Ana anahtarı açtığım anda ekranda CRUISE CONTROL DEVREDE yazısı çıkıyor ve hız sabitleme aktif ise sağ alt köşede yeşil lamba yanıyor.

Cidden çok başarılı.

İlgilenenler Pendik'te Özgür Bey ile görülebilir.
05358964571

Faydalı olmasını umarım.

Febr

Screenshot 20220312 094037 Gallery

Screenshot 20220312 094119 WhatsApp

İster istemez fiyata odaklanıp 500 TL'yi görünce konuyu çok eski sandım. :smiley:
Uygun fiyata yaptırmışsınız.
Gerçekten her araç için gerekli bir donanım, güle güle kullanın.

İster istemez fiyata odaklanıp 500 TL'yi görünce konuyu çok eski sandım. :smiley:
Uygun fiyata yaptırmışsınız.
Gerçekten her araç için gerekli bir donanım, güle güle kullanın.
Çok teşekkür ederim.
İnanın ben telefonda 500₺ fiyat alınca uyduruk, mekanik vs bir şeyle karşılaşacağımı düşünmüştüm.
Gaz verme, gaz kesme, sistemi devreye alma/çıkarma, hafızadaki hıza geri dönme de dahil her şey çalışıyor.

Ben montajı yapan olsam 500₺'ye takmam.
:smiley:

Selamlar

Çok teşekkür ederim.
İnanın ben telefonda 500₺ fiyat alınca uyduruk, mekanik vs bir şeyle karşılaşacağımı düşünmüştüm.
Gaz verme, gaz kesme, sistemi devreye alma/çıkarma, hafızadaki hıza geri dönme de dahil her şey çalışıyor.

Ben montajı yapan olsam 500₺'ye takmam.
:smiley:

Selamlar

Kusura bakmayın ama ustayı hem övdünüz, hemde gömdünüz.

Alakasız olmuş.
Ama zaten anladığım kadarıyla konulara cevap yazmış olmak adına cevaplar yazmak ata sporunuz. Kendinizce "ilginç" cevaplar vererek ardından mısır patlatıp süreci izliyorsunuz sanırım.

Yine de konuyu çorba ettiğiniz için cihazdan gerçekten faydalanmak isteyenler için izah edeyim:
Bu işten para kazanıyor olsam, bu kadar kullanışlı bir cihazı bu kadar düşük bedelle monte etmezdim.

Febr

Merhabalar.

Büyük eksikliğini hissediyor olduğum hız sabitleme özelliğini aracıma monte ettirmiş bulunuyorum.

Gerçekten de olmazsa olmaz bu sistemin bu kadar uygun bir fiyata monte edilebiliyor olması büyük şans.
Kolun kendisi (parça), montaj, araç ECU'süne bağlanarak sistemin açılması işlemlerine toplam 500₺ ödedim.

Açıkçası bu kadar "orijinal" bir şeyin ortaya çıkacağını beklemiyordum. Ana anahtarı açtığım anda ekranda CRUISE CONTROL DEVREDE yazısı çıkıyor ve hız sabitleme aktif ise sağ alt köşede yeşil lamba yanıyor.

Cidden çok başarılı.

05358964571

Faydalı olmasını umarım.

Febr
Hayırlı olsun Güle güle kullanın Kazasız belasız.

Merhabalar.

Cidden çok başarılı.

05358964571

Faydalı olmasını umarım.

Febr
Hayırlı olsun Güle güle kullanın Kazasız belasız.

Merhabalar.

Cidden çok başarılı.

05358964571

Faydalı olmasını umarım.

Febr

Ekli dosyayı görüntüle 638793

Ekli dosyayı görüntüle 638794

Selamlar. Ne diyim sen yari fiyata yaptirmissin. Ben baglanti haric sadece kol icin bin lira+ kargo verdim. Bahanesi de anlatmak takmaktan daha zor. Dedigi herseyi yaptik fakat hicbir sekilde calismadi. Bu arada takma dahil aldigi fiyat 1000 lira 500 degil bilgilerinize..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

SON KONULAR

Geri