Fethiye Yeşilüzümlü beldesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cudberrys Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,154

cudberrys

tüm doğaseverlere merhaba
Yer
İzmir
arkadaşlar,Fethiye'de Yeşilüzümlü beldesi civarında çok güzel yürüyüş parkurları olduğu bilgisini aldım..bu bölgeyi bilen arkadaşların izlenimlerini aktarmasını rica ediyorum.

Etiketler
Ynt: Fethiye Yeşilüzümlü beldesi

baktım ki kimse tek bir cevap yazmamış, kendi sorduğum şeye kendim cevap vereyim dedim :smiley: gittim Yeşilüzümlü beldesine...çok güzel bir yer..çam ağaçlarıyla kaplı...rakım yaklaşık 700 metre..genelde İngilizler keşfetmiş bu yöreyi..çok güzel yerler var orman içi yürüyüş yapılabilecek..ilgilenen olursa daha fazla bilgi verebilirim..

Mantar festivali için gitmeyi düşündüğüm ve istediğim bir yer. Bahar mevsiminde yapıldığı için, tam bana göre. 600-700 rakımlı bir yerde, 3-4 gün iyi gider. http://www.kuzugobegifest.com/

cudberrys' Alıntı:
genelde İngilizler keşfetmiş bu yöreyi..

Zaten güzel yerleri, konuklarımız daha iyi biliyor&keşfediyor... ;) :smiley:

Cavid Sezen
Not: Gidip kaldığınız için, yukarıdaki sitede verilen bilgilerin dışında, özel uyarılarınız olursa, memnun olurum.

gezmen' Alıntı:
Mantar festivali için gitmeyi düşündüğüm ve istediğim bir yer. Bahar mevsiminde yapıldığı için, tam bana göre. 600-700 rakımlı bir yerde, 3-4 gün iyi gider. http://www.kuzugobegifest.com/

Zaten güzel yerleri, konuklarımız daha iyi biliyor&keşfediyor... ;) :smiley:

Cavid Sezen
Not: Gidip kaldığınız için, yukarıdaki sitede verilen bilgilerin dışında, özel uyarılarınız olursa, memnun olurum.
sitede verilen bilgiler yeterli..biz dikencik evlerinde kaldık,çok hoş bir yerdi..tamamen huzur duyabileceğiniz bir yer..sizin gibi doğaseverlere şiddetle tavsye edeceğim bir bölge

cudberrys' Alıntı:
sitede verilen bilgiler yeterli..biz dikencik evlerinde kaldık,çok hoş bir yerdi..tamamen huzur duyabileceğiniz bir yer..sizin gibi doğaseverlere şiddetle tavsye edeceğim bir bölge

Konaklama ve yemek, bizim için sorun değil... ;) :smiley: Tavsiyeniz için de ayrıca sağolun. Festivale gitmeyi, birkaç yıldır tasarlıyorum; bir türlü denk düşüremedim. :( Umarım, önümüzdeki yıl(lar)da gerçekleşir...

Esen kalın.
Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Konaklama ve yemek, bizim için sorun değil... ;) :smiley: Tavsiyeniz için de ayrıca sağolun. Festivale gitmeyi, birkaç yıldır tasarlıyorum; bir türlü denk düşüremedim. :( Umarım, önümüzdeki yıl(lar)da gerçekleşir...

Esen kalın.
Cavid Sezen
Bir karavancı için konaklama ve yemek sorun olmamalı zaten :smiley: umarım gitme imkanı bulursunuz festivale..şimdiden iyi tatiller diliyorum..sevgiyle kalın. Ceyhun Türkoğlu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR