Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 457,870
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Arman abi abimi diyim
Kar varsa hertürlü gelirim , ayın 12 siyle 20 si arası bir tarih daha rahat olur benim için

Etiketler

troyexplorer' Alıntı:
Arman abi abimi diyim
Kar varsa hertürlü gelirim , ayın 12 siyle 20 si arası bir tarih daha rahat olur benim için
:D
yok canım içinden geleni söyle şaka yaptım

arkadaşlar herkese selamlar.uzun zamandır forumu sessiz sedasız takip ediyordum.sizlerin burada paylaştığı bilgiler sayesinde temmuz ayında laureate 4x2 90 hp görünüm paketli duster ile tanıştım.temmuz ayından bugüne dek yaklaşık 10000 km yol yaptım.gerçekten çok memnun kaldım.daha önceki aracım clio symbol idi.ona göre çok daha geniş konforlu ve güçlü.sizlerin burada paylaştığı çok değerli bilgiler için hepinize çok teşekkür eder saygılar sunarım.

Duster forumlarına ne oldu yaw? Hic polemik kalmamış :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Uzuuun zaman sonra selam hepinize :smiley:

yılmazgüç' Alıntı:
arkadaşlar herkese selamlar.uzun zamandır forumu sessiz sedasız takip ediyordum.sizlerin burada paylaştığı bilgiler sayesinde temmuz ayında laureate 4x2 90 hp görünüm paketli duster ile tanıştım.temmuz ayından bugüne dek yaklaşık 10000 km yol yaptım.gerçekten çok memnun kaldım.daha önceki aracım clio symbol idi.ona göre çok daha geniş konforlu ve güçlü.sizlerin burada paylaştığı çok değerli bilgiler için hepinize çok teşekkür eder saygılar sunarım.
Hayırlı olsun,Allah kaza bela göstermesin.
Bu arada,aramıza hoş geldin.Güzel paylaşımlarda ve organizasyonlarda buluşmak dileğiyle.

Monti' Alıntı:
Duster forumlarına ne oldu yaw? Hic polemik kalmamış :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Uzuuun zaman sonra selam hepinize :smiley:
Hemen yaratalım.

Bu foresterlar ne gaddan kötü, ne gaddan pis, kalitesiz arabaymış yahu ;D ;D ;D

Şaka bi yana, Foresterınız duruyormu Monti bey, yanlış hatırlamıyorsam Dizeldi. Benimde hayalimdeki araçlardan bir tanesi.

arkadaşlar selamlar.başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim.ilk mesajımda belirttiğim gibi aracımı temmuz ayında almıştım.bir arkadaşım benden 1 ay önce toyota auris sahibi oldu.ben aracımı almadan önce ona duster almayı düşünüyorum dediğimde sakın dacia'ya bulaşma demişti.yakın bir zaman önce tekrar karşılaştığımda bana aracının ön göğüsünden gelen aşırı derecede sesler olduğunu ve araçtan soğuduğunu söyledi.sonra benim duster ile bir sürüş yaptı.bu sürüşten sonra duster almadığına pişman oldu.lastiklerinin bile michelın olduğunu görünce kalitenin sadece ön cam butonlarının ön konsolda olmasıyla alakalı olmadığını daha iyi anladı.bende ne kadar iyi bir tercih yapmış olduğumu tekrar anlamış oldum.

yılmazgüç' Alıntı:
arkadaşlar selamlar.başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim.ilk mesajımda belirttiğim gibi aracımı temmuz ayında almıştım.bir arkadaşım benden 1 ay önce toyota auris sahibi oldu.ben aracımı almadan önce ona duster almayı düşünüyorum dediğimde sakın dacia'ya bulaşma demişti.yakın bir zaman önce tekrar karşılaştığımda bana aracının ön göğüsünden gelen aşırı derecede sesler olduğunu ve araçtan soğuduğunu söyledi.sonra benim duster ile bir sürüş yaptı.bu sürüşten sonra duster almadığına pişman oldu.lastiklerinin bile michelın olduğunu görünce kalitenin sadece ön cam butonlarının ön konsolda olmasıyla alakalı olmadığını daha iyi anladı.bende ne kadar iyi bir tercih yapmış olduğumu tekrar anlamış oldum.
Bence arkadaşınızın gönlünde yatan dustermış , toyota almış bu onun pişmanlığı bunun üzerine bahane üretmek mümkün, toyoto aurisle , dusterın konforunu kıyaslamayı bırak tartışmam bile

zaten biri binek biri suv nasıl kıyaslarsın ki kulvar farklı

ben zaten iki aracı kıyas etmedim.bazı arkadaşlar duster'a hiç binmeden kalitesiz sanıyorlar.ama kendilerinin 60000 rakamına yakın fiyatlar verdikleri araçlarında bile duster da olmayan rahatsızlıkları görünce şaşırıyorlar.

yılmazgüç' Alıntı:
ben zaten iki aracı kıyas etmedim.bazı arkadaşlar duster'a hiç binmeden kalitesiz sanıyorlar.ama kendilerinin 60000 rakamına yakın fiyatlar verdikleri araçlarında bile duster da olmayan rahatsızlıkları görünce şaşırıyorlar.
Kıyaslanmaz derken toyotada 1 bilemedin 2 sesle uğraşırsın , dusterda sonu durağı olmayan ses topluluğu mevcut siz yeni aldınız herhalde 1 sene sonra tekrar konuşıruz bu konuyu

Kilometre sayacı 11bin'lere dayandı. Zaman zaman kasıntılı yerlerde bagaj kapağı ses yapmaya başladı benimde. Rahatsız edecek boyuta gelmedi şimdilik ilgilenmiyorum bakalım başka bir ses çıkmasa bari

ben temmuz ayında aldım.nerdeyse 10000km oldu.çok bozuk yollara girmeme rağmen daha bir ses duymadım.bu arada forumda çok sık konuşulan direksiyon kutusu sesini dahi işitmedim.ama ilerleyen km lerde ne olur bilmem.

yılmazgüç' Alıntı:
ben temmuz ayında aldım.nerdeyse 10000km oldu.çok bozuk yollara girmeme rağmen daha bir ses duymadım.bu arada forumda çok sık konuşulan direksiyon kutusu sesini dahi işitmedim.ama ilerleyen km lerde ne olur bilmem.
Kartal/Maltepe civarindaysaniz, aracinizdaki sesi duymanizi saglayabilirim.

yasinblgc' Alıntı:
Hemen yaratalım.

Bu foresterlar ne gaddan kötü, ne gaddan pis, kalitesiz arabaymış yahu ;D ;D ;D

Şaka bi yana, Foresterınız duruyormu Monti bey, yanlış hatırlamıyorsam Dizeldi. Benimde hayalimdeki araçlardan bir tanesi.
Duruyor evet alalı 1 seneyi geçti 2 ay kadar; 45000km oldu. ;)

300000 km olunca satıp geri Duster alcam o zamana 2 lt. si gelir heralde ;D ;D ;D

Şaka bi yana keşke 1.6 130 HP olanı çıkarsalar gerçekten epey satar gibime geliyor. :-\ :-\

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri