Büyükada Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,690
Ynt: Büyükada Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

Bende Ayşe ile beraber gezideki herkeze teşekkür ederim, Güzel bir pazar günü geçirdik.

Ayşe den not: " Bana çicek hediye eden ablaya teşekkür ederim onları kurutacağım"

Ayşenin Çektiği Fotolar:

IMG 9821

IMG 9769

IMG 0012

IMG 9914

IMG 7253

Etiketler
Ynt: Büyükada Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

Arkadaşlar Merak edenler için

GPS Datası:

Uzunluk : 11Km Yürüme

İrtifa :0 metreden 180 metreye çıkış.

Zaman: Molalar dahil 6 Saat

Aysenin Çektiği Fotolar:

IMG 9828

IMG 9954

hava güzel,ada güzel gezinizin eseri fotoğraflar harika :D emeği geçen herkese teşekkürler.. ;)
Sevgilerimle..
Gülcan

Bunlar da benden...

IMG_5034.JPG

IMG_5037.JPG

IMG_5040.JPG

IMG_5044.JPG

IMG_5045.JPG

IMG_5049.JPG

IMG_5051.JPG

IMG_5052.JPG

IMG_5053.JPG

IMG_5056.JPG

IMG_5061.JPG

IMG_5064.JPG

IMG_5066.JPG

IMG_5070.JPG

IMG_5071.JPG

IMG_5074.JPG

IMG_5075.JPG

IMG_5076.JPG

IMG_5079.JPG

IMG_5080.JPG

IMG_5081.JPG

IMG_5091_89_90.jpg

IMG_5108.JPG

IMG_5116.JPG

IMG_5124.JPG

IMG_5126.JPG

IMG_5149.JPG

IMG_5160.JPG

IMG_5162.JPG

IMG_5164.JPG

Katılan herkese çok teşekkürler özellikle de 5.5 yaşındaki Ayşe'ye :smiley:)... Kış geldi ama hava bu kadar mı güzel olur...

Babası aracılığıyla Ayşe'ye not: Papatyayı bana Esra vermişti ama Ayşecim sana daha çok yakıştı... :smiley:)) İşte benim çektiklerim....

1%7E1.jpg

2%7E2.jpg

3%7E1.jpg

4%7E1.jpg

5%7E1.jpg

6%7E2.jpg

7%7E0.jpg

8%7E1.jpg

9%7E1.jpg

10%7E1.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

15.jpg

17.jpg

18.jpg

16.jpg

yine güzel ve neşeli bir geziydi.hava on numara, insanlar harikaydı.yorucu ama keyifli bir pazar günüydü:smiley:))

katılan herkese teşekkürler.bir dahaki gezilerde görüşmek üzere....

Gezenbilire yakışır bir etkinlik daha herkes mutlu gülüyor... :smiley:

Bu sefer aranızda yoktum keyifle bakıyorum her kareye...

Emeğinize sağlık... ;)

Ne güzel bir gün geçirmişsiniz :D
Son fotoğrafa bayıldım, herkes gülüyor :D

Çok güzel bir gündü ama çok yoruldum. O yüzden fotoğrafları bilgisayara atamadım henüz.

Çok güzel ve keyifli bir gezi olmuş. Fotoğraflara bakınca içim gitmedi değil.

Ellerinize, gözünüze emeğinize sağlık ..

berksito' Alıntı:
Fotoğraflar harika arkadaşlar devamını bekliyoruz ;)

Seninkilere ne oldu? ;) neredeler ?

yeni bir gezide görüşmek üzere efendim.resimlerimi ekleyeceğim fakat küçültmem gerek önce sanırım.uyarı alıp durdum :mad:

putnik' Alıntı:
Güzel bir etkinlikti doğrusu. Zorlandığım tek nokta, tepede yemek yemek için sırada beklediğim an diyebilirim :smiley: Bir dahaki sefere yanımızda mangal da götürelim :smiley:

o kadar yorgunluğun üstüne yemek için sıra beklemek kolay olmadı:smiley:

tepeye çıkarken mangal taşımak..daha zahmetli olur gibi :smiley: nese şişler güzeldi :p

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR