Büyükada Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 112
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,800
Ynt: Büyükada Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

gezenbilir-buyukada-8-11-09-61.jpg

gezenbilir-buyukada-8-11-09-62.jpg

gezenbilir-buyukada-8-11-09-63.jpg

gezenbilir-buyukada-8-11-09-64.jpg

gezenbilir-buyukada-8-11-09-65.jpg

gezenbilir-buyukada-8-11-09-66.jpg

gezenbilir-buyukada-8-11-09-67.jpg

gezenbilir-buyukada-8-11-09-68.jpg

gezenbilir-buyukada-8-11-09-69.jpg

gezenbilir-buyukada-8-11-09-70.jpg

Etiketler

Ynt: Büyükada Fotoğraf Gezisi Fotoğrafları "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

esracım tüm karelerin çok güzel ama şu papatyalı kız fevaladenin fevkinde olmuş :smiley:

gerçekten herşey çok güzel görünüyor inşallah en kısa zamanda gruba dahil olmak niyetiyle süpersiniz tek kelimeyle...

kedi fotoğraflarına bayıldım bittim süperler :smiley: ellerinize sağlık esra akeroğlu..

Esra çok teşekkür ederim gün batımları için.güne damgasını vuran çok güzel resimler çekmişsin.süper. ;)

Öncelikle hepinize teşekkürler, gezi çok güzeldi.
Resimlere diyecek şey bulamıyorum, hepsi ayrı harika, o kadar netler ki kedilerin tüylerini bile sayabildim 38679 dan sonra bıraktım ama ;D

Ben de cep telefonumla çektiğim resimlerden birkaç tane atacağım ama düşündüm de görünce makinelerinizi yere atar üzerinde zıplarsınız sonra :p
Ama kötülük bende kalsın seyehate çıkıyorum hafta sonuna doğru atıcam yine de ;)
Selam ve sevgiler

murat sendekileride bekliyoruz o renk çümbüşü yaprak resimlerini anladın sen beni. ;)

pisi pisi pisiiiiiiii:smiley::smiley::smiley:

bu arada küvetli fotoğraf çok hoşuma gitti benim....

fotolara bakıpda gülümsememek imkansız kediler kelebekler güvercinler insanın içine mutluluk veriyo teşekürler herkese :smiley:

ben gelicem dedim ancak gelemedim kusura bakmayın tanısmak insallah bir dahaki sefere ... 73!

UFUKK' Alıntı:
Esra çok teşekkür ederim gün batımları için.güne damgasını vuran çok güzel resimler çekmişsin.süper. ;)

ufuk cift kk ufuk arkadaşıma katılmamak imkansız gün batımı ve haydarpaşa resimleri gercekten cok güzel

ünal kopardın beni çok yaşa ufuk kk diyene kadar UFUKK desene :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR