Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,564
Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Hüseyin Pelit -RÜZGAR-Dostumuza ALLAH rahmetetsin ailesine ve onu seven dostlarına sabır versin.

Etiketler

Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.Ailesine ve Karavan camiasına başsağlığı diliyorum.

2013'te yaptığımız Avrupa seyahatimizden önce, Kuşadası'nda Önder Camping'teki karavancılar buluşmasında tanıma fırsatı bulduğumuz Selma hanım ve Hüseyin beyin önerileri sayesinde harika bir gezi planı yapmıştık. Türkiye'de karavancılığa sevdalanmış insanların "Rüzgar"'ın tüm yazılarını okumalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Mekanın cennet olsun...

Karavancılığa heveslendiren o güzel yazılarıyla hatırlayacağımız çok değerli "Rüzgar" abimize Allah'tan rahmet, ailesine sabır diliyorum.

Allah rahmet eylesin,yakınlarına ve sevenlerine sabırlar dilerim.........

Kısa bir akdeniz gezisinden döner dönmez ilk okuyacağım duyuru bu mu olmalıydı....Üzgünüm,kıl payı cenaze merasimine yetişemediğim , son vazifemi yerine getiremediğim için.Nurlar içinde uyu,Allah rahmet eylesin.

Yine " rüzgâr " gibi yola çıkıvermişsin be Hüseyin ağabey. Ne varsa bu dünya'ya ait, üzerine esintinin izlerini bırakarak. Hayatta herkese saygı duyulmaz. Sen, saygı duyulanlardansın.

Fazla lafa yer olmayan bu yolculukta tekerin düz bassın, yolun açık olsun.

Farklı bir konu açacağım.

Konunun "aktör"ü "RÜZGAR" abi , yani nam-ı değer HÜSEYİN PELİT.

26.Haziran.2014 perşembe günü Karacaahmet kabsistanındaki Şakirin camiinde kılınan namazla son yolculuğuna uğurladığımız RÜZGAR'ı ebedi yolculuğunda yalnız bırakmayan 3 mevta daha vardı.
Bir an düşünmeden edemedim.. Yaşamı boyunca RÜZGAR'a yalnızlık duygusu hissettirmeyen ailesi dışında gezenbilir ve ukkf üyeleri gibi o 3 mevta da ahiret hayatına giderken ona eşlik ediyorlardı. Duygulandım.
Belki 30 seneyi aşkın olarak gezdiği ülkelerde gördüklerini bizlerle paylaşırken kullandığı zarif ve duygu yüklü olarak anlatımını şimdi orada melekler de zevkle dinleyeceklerdir.

Ben RÜZGAR'ı 2009 da Fenerbahçe / Dalyan sahilinde motokaravanında tanıdım.Yanında eşi Selma hanım da vardı ve portakal yiyorlardı. Bana karavanla ilgili olarak bazı tavsiyelerde bulundu , yetmedi bizi içeri davet etti , motokaravanını gezdirdi. Bu da yetmedi bana ve eşime portakal ikram etti.
Onun elinden yediğim 1 dilim portakalı ve RÜZGAR abiyi hayatım boyunca hep hatırlayacağım.
Özellikle portakal yerken ve o Dalyan sahilinde gezerken.

Mekanın cennet olsun Rüzgar abi.

Duygulandım ve yazmak istedim.

Hüseyin Bey namı diğer Rüzgar'ın vefatına çok üzüldüm. Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. :(

Hüseyin abi ile tanışma fırsatımız olmuştu ve kendisini çok sevmiştik.
Acı haberi bugün duyduk Eşim ve ben çok çok üzgünüz...
ALLAH rahmet eylesin, nur içinde yatsın...Selma hanımefendi ve yakınlarına
başsağlığı ve sabır dileriz...

Sevgili Hüseyin Ağabeyimize Allah'tan rahmet diliyorum. Selma Hanım ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun.

Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağolsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR