2004-2005-2006 Jeep Cherokee 2.8 Crd,nasıl Bilirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 168
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 179,882

Etiketler
5 silindir italyan vmotori dizel var. voyager dekiyle aynı. sorunsuz olarak biliniyor. aracın geri kalanı zaten sorunsuz. alınır binilir rahatlıkla. dizel performans olarak benzinliye göre zayıf araç hareket halindeyken. benzinli daha hızlı hissettiriyor. ancak alt devirlerde dizel canlı tabiki. lpg tankı bagajı kapladığından zaten lpg li araba bebek arabası vs gibi şeylerle problem oluyor. bu nedenle biz 3.7 KJ yi verip grand voyager alacağız sanırım. düşünen olursa buradan spam yapayım. 132 bin km de 2004 model. tavan hariç tarafımdan boyatılmış yetkili servis bkaımlı siyah limited satılıktır :smiley: mühendis sahibinden.

Ben Sn.KLL ile ilk bu araç için tanışmıştım sonrasında WJ‘si nasip oldu. Kendisiyle aracı aldıktan sonra görüşemedik ama jeep konusundaki bilgisi takdire değer.Aracını satıyorsa hiç tereddüt etmeden el sıkışabilirsiniz.

5 silindir italyan vmotori dizel var. voyager dekiyle aynı. sorunsuz olarak biliniyor. aracın geri kalanı zaten sorunsuz. alınır binilir rahatlıkla. dizel performans olarak benzinliye göre zayıf araç hareket halindeyken. benzinli daha hızlı hissettiriyor. ancak alt devirlerde dizel canlı tabiki. lpg tankı bagajı kapladığından zaten lpg li araba bebek arabası vs gibi şeylerle problem oluyor. bu nedenle biz 3.7 KJ yi verip grand voyager alacağız sanırım. düşünen olursa buradan spam yapayım. 132 bin km de 2004 model. tavan hariç tarafımdan boyatılmış yetkili servis bkaımlı siyah limited satılıktır :smiley: mühendis sahibinden.

Merhaba,
Ben Eskişehir'den aranıza yeni katıldım.
Limited olan aracı sahibinden vs bir yere koydunuz mu? Görebilmemiz mümkün müdür? Tabii eğer satılmadıysa. Bir de hangi şehirde olduğunu da sorayım araç başında pazarlık konusunu ona göre ayarlayayım.
Görüşmek üzere.

merhaba. bizim aracın ilanı yok. çünkü alacak araba bulamıyorum. hedefim önce bir araba alıp sonra satmaktı ama o da olmuyor. bütçemi arttırıp daha yeni birşey almam lazım herhalde. km ler çok yüksek. biz ankara da yaşıyoruz. bütçenizi oluşturup öyle bir teklif verin isterseniz bana. piyasa ortada satarken satılmıyor alırken araba bulunmuyor. acaip düşük paralarla yada anlamsız derecede yüksek fiyat istenen araçlarla karşılaşmak da mümkün ilan sitelerinde. bir düşünün, belki ortak bir noktada buluşabiliriz. alanı sevindirecek bir araç bizimkisi. düzgün görünüşlü, iyi bakılmış bir otomobil. isterseniz yaz aylarından bir kaç fotoğraf gönderirim.

Ben Sn.KLL ile ilk bu araç için tanışmıştım sonrasında WJ‘si nasip oldu. Kendisiyle aracı aldıktan sonra görüşemedik ama jeep konusundaki bilgisi takdire değer.Aracını satıyorsa hiç tereddüt etmeden el sıkışabilirsiniz.

görüşemediğimizi düşünmeyin ben sizi görüyorum yollarda da siz beni tanımıyorsunuzdur farklı araçlarda olduğumdan.

merhaba. bizim aracın ilanı yok. çünkü alacak araba bulamıyorum. hedefim önce bir araba alıp sonra satmaktı ama o da olmuyor. bütçemi arttırıp daha yeni birşey almam lazım herhalde. km ler çok yüksek. biz ankara da yaşıyoruz. bütçenizi oluşturup öyle bir teklif verin isterseniz bana. piyasa ortada satarken satılmıyor alırken araba bulunmuyor. acaip düşük paralarla yada anlamsız derecede yüksek fiyat istenen araçlarla karşılaşmak da mümkün ilan sitelerinde. bir düşünün, belki ortak bir noktada buluşabiliriz. alanı sevindirecek bir araç bizimkisi. düzgün görünüşlü, iyi bakılmış bir otomobil. isterseniz yaz aylarından bir kaç fotoğraf gönderirim.
fotoğrafları mail atarsanız çok sevinirim. 1 aydır ekran başındayım uygun araç bulacağım diye. Dediğiniz gibi bulmak istesen bulunmuyor. Yetkili bayiler bile kazık atmaya çalışıyor. Daha bu akşam bir yetkili bayi temiz araç dedi plaka sorgusunda 5 kaza kaydı çıktı. Neyse çok doldum sizin de kafanızı şişirmeyeyim.
asinanbozali@gmail.com
fotoları bekliyorum
görüşmek üzere

fotoğrafları mail atarsanız çok sevinirim. 1 aydır ekran başındayım uygun araç bulacağım diye. Dediğiniz gibi bulmak istesen bulunmuyor. Yetkili bayiler bile kazık atmaya çalışıyor. Daha bu akşam bir yetkili bayi temiz araç dedi plaka sorgusunda 5 kaza kaydı çıktı. Neyse çok doldum sizin de kafanızı şişirmeyeyim.
asinanbozali@gmail.com
fotoları bekliyorum
görüşmek üzere
İyi akşamlar adım serkan istanbul'dan yazıyorum size bende sizin gibi 2.7 bakıyorum 2002 yada 2003 model siz bu araçlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Tavsiye edermisiniz ?
4.7 LPG li olursa sıkıntı olurmu ? Çünkü bazı kullanıcılar bu araçta LPG yi tavsiye etmiyor birde malum sigortalar ne kadar çıkıyor acaba ? Benim bir kaç arkadaşımda eski araç var onlar bile satışa çıkarıyorlar araçlarını aşırı sigorta parasından dolayı.

Teşekkür ederim

İyi akşamlar adım serkan istanbul'dan yazıyorum size bende sizin gibi 2.7 bakıyorum 2002 yada 2003 model siz bu araçlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Tavsiye edermisiniz ?
4.7 LPG li olursa sıkıntı olurmu ? Çünkü bazı kullanıcılar bu araçta LPG yi tavsiye etmiyor birde malum sigortalar ne kadar çıkıyor acaba ? Benim bir kaç arkadaşımda eski araç var onlar bile satışa çıkarıyorlar araçlarını aşırı sigorta parasından dolayı.

Teşekkür ederim

Merhaba Serkan,
Ben Cherokee'den vazgeçtim, lpg istemediğim için yakıt gideri, bakım gideri benim boyumu aşacak gibi geldi bana.
Bir de eski modele doğru gittikçe bakımlı temizini bulmak zorlaşıyor. Azıcık orası burası vuruk yapılmış olsa tamam diyeceğim bir cherokee çıkmadı karşıma. Biri otomatik şanzıman sökülmüş elden geçmiş, biri motor sıfırlanmış, kaporta dışında mekaniğine dokunulmamış araç bulamadım. Uzmanı olmadığım için de öyle işlemlerden geçmiş bir araç hiç sorun yaşatmadan ne kadar gider bilemedim. Gördüğüm kadarıyla araçlar ne kadar eski olursa olsun motor hacminden dolayı vergisi belli bir fiyattan aşağı inmiyor.

daha ne kadar inebilirki. LPG bir seçim tabi ama en ucuz binek araba şu anda Dacia ise 47 bin tl. Bence LPG işini tekrar düşünün. Amerikan araçlarında valfler vs çok kaliteli malzemeden yapılmıştır. Doğru düzgün sistemler ile sorun yaşayanını görmedim. Ancak fiat gurubu gibi araçlarda LPG çok sakat. Biz firmadaki tüplü lineanın 60 bin km civarında tüm valf takımını yenilemek zorunda kaldık yandıkları için.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR