İstanbul Avrupa Yakası Kamp Ekibi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mibrahim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 216
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,426

Etiketler
Merhaba,
Gördüğüm kadarıyla keyifli programlar yapıyorsunuz.
Eğer Ege taraflarında kamp programlarınız olursa katılmak isterim...sizinkiler gibi yüksek araç kullanmıyorum ama ben benimkini nerelere soktum bi bilseniz aklınız hayaliniz durur :smiley:
Funda 05350688219

Merhaba,
Gördüğüm kadarıyla keyifli programlar yapıyorsunuz.
Eğer Ege taraflarında kamp programlarınız olursa katılmak isterim...sizinkiler gibi yüksek araç kullanmıyorum ama ben benimkini nerelere soktum bi bilseniz aklınız hayaliniz durur :smiley:
Funda 05350688219

Keyif bizim doğamızda var, onun için programlar böyle eğlenceli geçiyor;bunlar sadece gördükleriniz birde görmedikleriniz var ;) Marmara civarına gelirseniz bizde bekleriz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keyif bizim doğamızda var, onun için programlar böyle eğlenceli geçiyor;bunlar sadece gördükleriniz birde görmedikleriniz var ;) Marmara civarına gelirseniz bizde bekleriz...

Gördüğüm görmediğim tüm programlarınıza zamanım ölçüsünde mümkün olduğunca katılmayı isterim :smiley: Marmara' da olabilir tabii...ama haberdar olmam gerekiyor öncesinden...telimi yazmıştım programları burdan iletirseniz bana sevinirim :smiley:

07c47c0e 5f94 414d 9934 2656650dd3a1

Koca İstanbul’da bi kulağımızın arkası, kalmıştı misali Kemerburgaz daki kamp yerimize film stüdyosu çökmüş..

Bunlara konuşamaz lar dimi çiftalan pislik çöp içinde konuşamıyor lar motorla agaç kesiyor lar diye laf ederler ama
Ekli dosyayı görüntüle 503737

Koca İstanbul’da bi kulağımızın arkası, kalmıştı misali Kemerburgaz daki kamp yerimize film stüdyosu çökmüş..

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

SON KONULAR

Geri