Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atiladi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 231,026
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

Atilla Abi, aracın kendi ve teknik özellikleri gerçekten iyiymiş. Şimdi için erken ama emeklilik zamanı için bu araçlardan hayal ediyorum. Hem belki, o zamana kadar fiyatları da ucuzlar ;D

Etiketler

Temennileriniz için teşekkür ederim...

Planlardan ikisini beğeninize sunuyorum...

***İki planda da yataklar çift kişilik ranzalıdır, buzdolabının üzerinde mobil klima vardır...

Ducato YAK 1

Ducato YAK 3

ZMURATA' Alıntı:
2. Siradaki 3 nolu plan daha kullanışlı ve kullanım alanı daha fazla.

Bence de.

Diğerinde buzdolabının önündeki alan atıl. Bunda hiç değilse ranzaya çıkış için kullanılabilir. Ya da yalnız yatak önü ferahlık sağlaması bile yeter. Ama buzdolabı daha uygun bir yere kaydırılırsa bence o alan da değerlendirilebilir.

Tekrar Kolay gelsin, Atilla Bey,
Bir zamanlar ikinci planınızdaki yapı isteklerimden birini oluşturuyordu. Benim de tercihim 2. plan olurdu... Hatta bununla ilgili bir kaç görseli de saklamışım. Belki üzerinden tartışmaya katkısı olur düşüncesi ile ve izninizle paylaşıyorum.
Alpaslan

Plan1 4

Plan1 2

Plan1 3

Plan1 1

hayırlı olsun ,keyifli bir sürece daha tanıklık edeceğiz.....
Roller Team'in Rolling Stone modelleri ikinci verdiğiniz yerleşimde oldukça başarılı ve 2013 yılın camperi olarak seçildi....
Kalın sağlıcakla

http://www.rollerteam.it/index.cfm?method=mys.veicolo&id=201

Bana göre de ikinci plan daha mantıklı duruyor. Birincide tuvalet banyo için 70 cm genişlik kalmış, bana az geldi. (hatta ducatonun eni 1.87m ise daha da düşer) dahası banyo duvarının et kalınlığı?. Neyse siz bir şekilde uydurursunuz. Kolay gelsin.

Atilla Bey,
araç olarak çıta yükseldi kullanacağınız malzemelerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Muhtemelen kasetli wc planlıyorsunuzdur .onun dışında ithal malzeme düşünüyormusunuz?
Kolay gelsin....

Atilla Bey hacim ve motor özellikleri ile hayalimdeki araç

Bizlere örnek olmanız ve yol göstermeniz açısından sizi takdir ediyorum.

Bana göre 1 plan daha refah.

Buzdolabına ulaşmak daha kolay.

Yatak boyutu biraz daha uzun.

Motokaravanınızı sorunsuz yapma dileklerimle.

Atilla bey ;hayırlı olsun
İnşallah diğer yaptığınız karavanlar gibi gönlünüze göre yapasınız, kolay gelsin..

Atilla bey kolay gelsin.sizi hayranlıkla takip ediyorum.facebookta da takipçinizim.bu karavanın yapım aşamalarını da zevkle takip edeceğim. Lüleburgaz'da ikamet etmekteyim.sizden çok şey öğrendik.iyi ki varsınız...

Abi hayirli olsun. Hersey yolunda gider umarim. Kolay gelsin.

Atilla abi ikinci daha düzenli olcak gibi duruyor çok güzel bir karavan olacak eminim. Kolay gelsin.

Atilla kolay gelsin,güzel isimlerin çoğunu bitiriyorsun kötü isim seç bari.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR