Arama sonuçlarınız

1. feyzson

Likya Yolu Hakkında Önerileriniz

Ynt: Likya Yolu Hakkında Önerileriniz hocam siteniz hayırlı olsun. özellikle Likya Yolu Güncesi ve Rehberi bölümü ve fotoğrafları çok beğendim. videoları da merakla bekliyorum.

2. feyzson

Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Özel %20 İndirim!.

Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Özel %20 İndirim!. aynen öyleymiş ne yazık ki. kısmet değilmiş.
  3. feyzson

Satılık - Garmin Etrex 30 GPS

Ynt: Satılık - Garmin Etrex 30 GPS etrex 20 modelinin sıfırını 600 tlye alacağım hocam. sizlere iyi satışlar.

4. feyzson

Satılık - Garmin Etrex 30 GPS

Ynt: Satılık - Garmin Etrex 30 GPS hocam ben ilanınızla ilgileniyorum. özelden mesaj yollayamıyorum, mailden bana ulaşabilirsiniz. yalnız, fiyat konusunda ciddi bir iyileştirme bekliyor olacağım ;)
  5. feyzson

Ynt: Likya Yolu Hakkında Önerileriniz harika fotolar hakikaten. tebrikler hocam. darısı bizlerin başına inşallah. konaklamaları nerelerde yaptınız (çadır hariç), onları da paylaşırsanız sevinirim.

6. feyzson

Ynt: Likya Yolu Hakkında Önerileriniz metintuzun hocam etaplar bitti, ankaraya döndünüz galiba. öncelikle geçmiş olsun. foto ve videoları merakla bekliyoruz.

7. feyzson

Ynt: Likya Yolu Hakkında Önerileriniz fethiye kayaköy, turunç pınarı taraflarını bugün dolaştık. tali lykia yolu denebilir. normal lykia yoluna göre daha bakir ve zor bir etaptı diyebilirim. yaklaşık 25 km kadar yürüdük, su kaynakları neredeyse yoktu ama epey stoklu yola çıkmıştık, sıkıntı...
  8. feyzson

Ynt: Likya Yolu Hakkında Önerileriniz inşallah perşembeye iyi bi hava olur, etap bizi bekler, yarıda kalmasın planlar ;)
  9. feyzson

Ynt: Likya Yolu Hakkında Önerileriniz acayip sıcak dediniz, güzel yağmuru yağdırdınız hocam :) ama havada bi anormallik olduğu belliydi zaten

10. feyzson

Ynt: Likya Yolu Hakkında Önerileriniz ölüdenizde de sezon açılıyor gibi. gerçi önümüzdeki birkaç gün lokal yağışlar bekleniyor, muhtemelen sezonun açılışı için henüz erken ama güneş çıktığında bayağı bi sıcak oluyor.

11. feyzson

Ynt: Likya Yolu Hakkında Önerileriniz katılıyorum. su bulmak dışında sıcaklık derdi de olacaktır. yüksek irtifalı yerler, dağlar falan tavsiyemdir. hem baharı daha güzel yaşatır, hem susuzluk, sıcaklık derdi olmayacaktır.
  12. feyzson

çanta, çanta içi erzaklar, ayakkabı-bot seçimi gibi konularda en detaylı bilgileri site içerisinde bulabilirsiniz. "hiking" başlığında güzel bilgilendirmeler var, size epey yardımcı olacaktır. kişisel bazda sorularınızı cevaplayacak olursam, çantanızın ağırlığı fazla olacak ise batona...

13. feyzson

Tırmanmak için ideal bir mekan

Ynt: Tırmanmak için ideal bir mekan kelebekler vadisi ve kabak farklı yerler hocam. google earthden incelendiğinde yaklaşık 10 km kadar bir mesafe var aralarında. ikisi de harika mekanlardır.
  14. feyzson

hocam trekking tecrübem az ve kilo fazlam var. birkaç gün önce pek zorlanmadan fethiye-kayaköy, kayaköy-ölüdeniz etaplarını bitirdim. ertesi gün ovacık-kirme-faralya etaplarını bitirdim. fırsat olmadığından faralya-kabak başlayamadım ama birkaç gün içinde de o etaba başlamayı planlıyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri