Arama sonuçlarınız

1. emre_ozk

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Enjektörleri tamir yaptırdıktan sonra şehir içi tüketim yol bilgisayarında 100 km'de 7 litreye düştü. önceden depoyu ful dolduruyordum 500 km yol yapıyordum 42 litre mazot alıyordu ortalama 8,5 litreye geliyordu. ama yol bilgisayarında 10,5...

2. emre_ozk

DACİA DUSTER LA GEZİNTİLER.

Ynt: Dacia Duster La Gezintiler. Çilek peşindeyken
  3. emre_ozk

Güneş Paneli İle 48 Volt 20 Amper Akü Grubu Şarjı

Ynt: Güneş Paneli İle 48 Volt 20 Amper Akü Grubu Şarjı merhaba, Akü seçiminiz yanlış olmuş 90 amper akünün yanına 90 amper akü almanız lazımdı.100 amper akü 90 amper akü bozacaktır.

4. emre_ozk

Satılık 70 Model Unimog 404 S

Ynt: Satılık 70 Model Unimog 404 S Fiyat birşey yazmamışsınız biz fiyat teklif edeceksek gönlümden 7000 geçer.
  5. emre_ozk

Lada Resmi Distribütörü ?

Ynt: Lada Resmi Distribütörü ? 1.3 dizel niva gelsin ilk alacak ben olurum. Gerçi Bu yürüyen aksam ile niva 1.3 multijet niva 8-9 litreden az yakmaz. Şuanda iki araç sahibiyim bir tanesi duster 4x4 1.5 dci 110 diğeri 2005 niva 15 yıldır niva kullanmaktayım. dizel gelirse ömrümü niva ile bitiririm

6. emre_ozk

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Gaz basmaktan partikül fitresini temizledim sonunda 100 km oldu ışık daha yanmadı aracın çekişide arttı şuanda ortalama tüketim 10-11 litre arasında.

7. emre_ozk

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Araştırmalarıma rağmen dustere hangi koyulur bulamadım Dpf sistemler için özel yağ varmış bu araca hangi yağ koyuluyor 10/40 5/30
  8. emre_ozk

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) o zaman servise gideceğiz bende hata silme için için cihaz var. Arızaya baktığımda hep dpf arızası veriyor kodu p242f temizleme inşallah maliyetli birşey değildir. yetkili servise gideceğim.
  9. emre_ozk

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) bu dpf yakıtı etkilermi benim aracım şuan arıza lambasını yaktı dpf arızası veriyor. ustam gaz basman gerekiyor dedi yaylaya giderken iyi gaz bastım bir ara ışık kendiliğinden söndü. şuan tekrar yanıyor.

10. emre_ozk

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Merhaba, Geçen ay 2012 1.5 dci 110 hp 4x4 duster aldım.Ayrıca lada niva sahibiyim. Nivayı nasıl kullanıyorsam dusterdıda öyle kullandım depoyu taşana kadar doldurdum. 498 km yol yaptım 42 litre mazot yakmışım yol bilgisayarı 10.5...

11. emre_ozk

4x4'lerde Zincir Öne Mi Arkaya Mı Yoksa Dört Tekere De Mi Takılmalı??

Ynt: 4x4'lerde Zincir Öne Mi Arkaya Mı Yoksa Dört Tekere De Mi Takılmalı?? Merhaba, Nivada 4 tekere zincir takıp karda denedim 1.5 saat kadar zorladıktan sonra kaput ızgarasından siyah dumanlar çıktığını gördüm :) Gerçi aracın altı kara sürtükten sonra zincirinde bir faydası yok.
  12. emre_ozk

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Merhaba, Ben biniciyim en az 5 yıl binerdim almayı çok düşündüm satan kişiyi aradım konuştum. 3000 tl masrafı var dedi ben masraf olarak 6000 tlyi gözden çıkarmıştım zaten ben karar verene kadar araç satıldı :)

13. emre_ozk

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Merhaba, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-arazi-araclari-calisir-yurur-2013-model-dacia-duster-1-5-dci-laurate-20-000-de-151794211/detay/ Bu linkteki araba alınırmı sizce..
  14. emre_ozk

nivanın hararet sorunu lütfen bakınız.

Ynt: Nivanın Hararet Sorunu Lütfen Bakınız. nivaların moturunda 10 litre sıvı+ orjinal alüminyum radyatörü 2 litre alıyor diyorlar.Bendeki orjinal radyatörün bir büyüğü. 4 kanallı radyatör yaptıracağım 4-5 litre su alan.
  15. emre_ozk

nivanın hararet sorunu lütfen bakınız.

Ynt: Nivanın Hararet Sorunu Lütfen Bakınız. Merhaba Benim pek fazla hararet sorunum yok ama Geçen gün nivanın radyatörünü söktüğümde dışarıda su koymaya başladım 1.5 litre su aldı. Bu sıvı miktarı az değilmidir.

16. emre_ozk

LADA NİVA SUPERCHARGER KİT +30 HP

Ynt: Lada Niva Supercharger Kit +30 Hp Bu aracı iyi biliyorum. Turbo olmasına rağmen Ara hızlanmaları benim nivaya göre çok kötü. Ama yakıtı benim lpg'li nivadan az.
  17. emre_ozk

Samurai Bu Eksikler İle Muayeneden Geçermi Arkadaşlar?

Ynt: Samurai Bu Eksikler İle Muayeneden Geçermi Arkadaşlar? Bu yıl Nivanın ön koltukları hafif sallanıyor diye muayneden ağır kusur yazmışlardı. Geçen yılda Arkada 3. emniyet kemeri yok diye kalmıştım. ilk seferde geçmek nasip olmadı daha :)
  18. emre_ozk

Ruhsata İşli Olmayan Çeki Demiri için Uygulanan Cezai İşlemler Nelerdir?

Ynt: Ruhsata İşli Olmayan Çeki Demiri İçin Uygulanan Cezai İşlemler Nelerdir? Çeki demiriniz ruhsata işli değilse muayneden geçebilirsiniz. Aracımı yeni aldığımda üstünde çeki demiri vardı ruhsat yenilenirken memur ruhsata çeki demirini yazmamış. 2 yıl sonra muayne zamanı geldi tüv e gittim...

19. emre_ozk

Lada Niva Almalı mıyım?

Ynt: Lada Niva Almalı Mıyım? 13 yıldır nivaya biniyorum. ;D
  20. emre_ozk

95 2.0 Sporta Hava Akış Metre Arıyorum

Ynt: 95 2.0 Sporta Hava Akış Metre Arıyorum Üstündeki kod ile arama yapın ladanınki ile aynı olabilir. ladada kullanılan Bosch 0280218004 0280218116 0280218037

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri