Arama sonuçlarınız

1. efetorunu

Cherokee xj ufak revizyon umarım begenirsiniz.

Ynt: Cherokee xj ufak revizyon umarım begenirsiniz. Maşallah iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. efetorunu

Satılık Sıfır Kutuda Baofeng Uv-5re El Telsiz

Ynt: Satılık Sıfır Kutuda Baofeng Uv-5re El Telsiz Teşekkürler nasıl irtibat kurabiliriz iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  3. efetorunu

Ynt: Satılık Sıfır Kutuda Baofeng Uv-5re El Telsiz 73 iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. efetorunu

Ynt: Satılık Sıfır Kutuda Baofeng Uv-5re El Telsiz Üstad önce hayırlı satışlar bende de uv 6 var 2 adet bunların proglamasını nerde yaptırabilirim gelen kutuda pc kablosuda çıkmadı yardıma ihtiyacım var iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  5. efetorunu

2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014)

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) arkadaşlar amatör telsizcilik belgesi almak isteyenler kıyı emniyeti sitesinden online işlemler menüsünden başvurular yapılmaya başlanmıştır. başvuru yapıldıktan sonra vakıfbank a 40 TL yatırmadan başvurunuz geçerli sayılmıyor...

6. efetorunu

2014 2.dönem Amatör Telsizcilik Sınavı Başvuruları Başladı

arkadaşlar amatör telsizcilik belgesi almak isteyenler kıyı emniyeti sitesinden online işlemler menüsünden başvurular yapılmaya başlanmıştır. başvuru yapıldıktan sonra vakıfbank a 40 TL yatırmadan başvurunuz geçerli sayılmıyor dikkatinize sınav a katılacak olan arkadaşlarımıza şimdiden...

7. efetorunu

YENİ KASA 2012 HİLUX A DİFF KİLİTLERİ TAKILABİLİYORMU

Ynt: Yeni Kasa 2012 Hilux A Diff Kilitleri Takılabiliyormu herkese teşekkürler
  8. efetorunu

Dev Toyota Hılux (2012)turkıye

Ynt: Dev Toyota Hılux (2012)turkıye ellerinize sağlık güzel ve başarılı bir çalışma olmuş
  9. efetorunu

Akıllı Telefonlar Üzerinden PTT (Bas-Konuş) Haberleşme

Ynt: Akıllı Telefonlar Üzerinden Ptt (bas-konuş) Haberleşme Teşekkürler

10. efetorunu

Ynt: Akıllı Telefonlar Üzerinden Ptt (bas-konuş) Haberleşme arkadaşlar şifre yi bilen yokmu içinizde aydın bey kardeşimiz mesajları göremiyor heralde .

11. efetorunu

Baofeng Uv-b5 Bursa Rölesi Hakkında Yardım

Ynt: Baofeng Uv-b5 Bursa Rölesi Hakkında Yardım teşekkürler süleyman bey
  12. efetorunu

Ynt: Baofeng Uv-b5 Bursa Rölesi Hakkında Yardım bende baofeng UV-B6 aldım

13. efetorunu

Ynt: Baofeng Uv-b5 Bursa Rölesi Hakkında Yardım TB1PMC - TB3DSG 73
  14. efetorunu

Ynt: Baofeng Uv-b5 Bursa Rölesi Hakkında Yardım telsizi ve belgemizi aldık ancak konu hakkında hiçbir bilgimiz yok, telsiz röle frekanslarını indirip telsizden denedim ancak başarılı olamadım. ayrıca bunlarda ton kodlamaları varmış onunla ilgili de bilgimiz yok tabi. yani üstadım senin anlıcan...
  15. efetorunu

Ynt: Baofeng Uv-b5 Bursa Rölesi Hakkında Yardım süleyman bey bende bu telsizlerden aldım bilgi yardımında bulunursanız sevinirim.

16. efetorunu

Baofeng Vhf|uhf Telsiz Kullanımı

Ynt: Baofeng Vhf|uhf Telsiz Kullanımı çok faydalı bir paylaşım teşekkürler ilker.
  17. efetorunu

Ynt: Akıllı Telefonlar Üzerinden Ptt (bas-konuş) Haberleşme rica etsem bende bir şifre alabilirmiyim. mbciftci@gmail.com
  18. efetorunu

Ynt: Akıllı Telefonlar Üzerinden Ptt (bas-konuş) Haberleşme sevgili outdoor uygulama keşfin çok güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş. baştan şifresiz başlatmışsın sıkıntılar baş gösterince şifreye dönmüşsünüz faydalı olmuş.

19. efetorunu

2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014)

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) arkadaşlar sınav sonucu belge almaya hak kazanan ve belgelerini alan arkadaşlarımızı kutluyorum. bende ocak ayındaki sınavdan 90 puanla C sınıfı başvurumla belgemi almış bulunuyorum. TB1PMC ayrıca forumda yapılan sohbetleri daha...
  20. efetorunu

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Hoşgeldiniz aramıza iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35